iskustva powercommander

Mene pak zanima dal se isplati remapiranje stavil sam yoshimuru i k&n.
Neki vele da se isplati neki da ne?? :misli:
Di toga ima u hr i koje su okvirno cjene??
 
Boban Zemun said:
Moj GSXR 600 K6 trazi PC III. Imam Leovince i KN pa mi gubi snagu u visokim obrtajima, nasao sam polovan Powercomander za GSXR 1000 K7, na njemu pise za koje modele moze pa pise da moze i za moj, oznaka 327-411.
E,  sad sve dzekove sam povezao i ne mogu da dobijem napajanje na PC III. Na lap top ga ne prepozna.Kada sam ga stavio na njegovo napajanje (baterija 9 V) motor upalio.Povezanao kako treba uputstvo skinuto sa sajta Powercomandera.
Dali ima neko predstavu sta mu je  :D
ovo ...siguran sam da se ozicenje za gsxr 1000 k7 razlikuje od ozicenja gsxr-a 600 k6....jer to su dva sasvim razlicita motora....nebo i zemlja....radi toga ti i ne radi napajanje...provjeri jos jednom kompatibilnost tog PC-a za svoj motor  (y)
inace....kataloski broj PCIII za gsxr 1000 k7 je 333 411EX...a za gsxr 600 je 327 411 EX..... :?
 
korisna životinja said:
Mene pak zanima dal se isplati remapiranje stavil sam yoshimuru i k&n.
Neki vele da se isplati neki da ne?? :misli:
Di toga ima u hr i koje su okvirno cjene??
naravno da se isplati to napraviti...ako imas PC III to radis sam...skines odgovarajucu mapu sa neta...i reprogramiras PC...ima svakakvih mapa: od mape "zero" pa do mapa sa "stock" auspusima i filterima zraka...pa do mapa za vecinu tipova auspuha...filtera zraka..itd  :wink:
 
sve ste rekli osim pitanja teme.
kakva je razlika, pogotovo na v2
 
ako je dobra mapa razlike su u nesto visoj snazi i obrtnom momentu pri full gasu...uz naravno optimiziranu potrosnju goriva.... :wink:
 
Osjeti se u svim rezimima rada, naravno ako mestar slozi mapu i za 80%, 60%, 40% i 20% gasa  (y) (y)

Puno direktniji i bolji odaziv na gas  :wink:
 
cRuNk said:
Osjeti se u svim rezimima rada, naravno ako mestar slozi mapu i za 80%, 60%, 40% i 20% gasa  (y) (y)

Puno direktniji i bolji odaziv na gas  :wink:
to onda znaci da PC 5 autotune vrijedi te pare :misli:
 
Ne treba ti autotune ako ces ici na stol, iskreno mislim da autotune nikada ne moze sloziti automatski mapu kao sto se moze rucno ali to su samo moja nagadjanja i ne moraju biti tocna...

U svakom slucaju bi rekao ako imas samo slip-on top - ne isplati se pc3, ako imas i grane i ili usis rijesen onda se definitivno isplati  (y)
 
korisna životinja said:
Mene pak zanima dal se isplati remapiranje stavil sam yoshimuru i k&n.
Neki vele da se isplati neki da ne?? :misli:
Di toga ima u hr i koje su okvirno cjene??
ma budi pametan...kakvo mapiranje...stavi zub manje naprijed i gotovo :misli:
 
Netko je spominjao da svi PowerCommanderi pašu na sve, samo da treba isprebacivati žice.
Tu se pazite, možda kod nekih motora to i može, ali kod nekih sigurno ne.
Npr., konkretno znam za Hayabusu,
Hayabusa 1999.-2000. ima 8-bitni procesor i što je bitnije ima rotor (magnet) sa 8 zuba.
        #     2001. ima 16-bitni procesor (za rotor nemam informaciju).
        #    2002. - 2007. ima 32- bitni procesor i što je nabitnije, rotor 24-1 što znači da između prve i zadnje j esasvim drugačiji način očitavanja od strane ECU-a.
Možda bi se dalo nešto napraviti s auprgadeom firmware-a, ali,......
Pretpostavljam da ima hrpa motora na kojima se može koristiti jedan te isti PC, ali treba prije tog aprovjeriti prvenstveno kakav je rotor na radilici, a onda provjeriti otpore senzora na na radilici i bregastoj.
 
ja sam dobio PC na xx 1100 sa 4 u 1 two brothers i Kn filterima,poslije sam stavio original auspuhe i bez PC nisam osjetio nikakvu razliku ni u potrosnji goriva ni u brzini jedino sto je motor mirnije radio..za obicnu upotrebu na cesti prosjecni korisnik nece vidit nikakvu razliku..bacanje para pa ko ima nek izvoli
 
gastajbarter said:
ja sam dobio PC na xx 1100 sa 4 u 1 two brothers i Kn filterima,poslije sam stavio original auspuhe i bez PC nisam osjetio nikakvu razliku ni u potrosnji goriva ni u brzini jedino sto je motor mirnije radio..za obicnu upotrebu na cesti prosjecni korisnik nece vidit nikakvu razliku..bacanje para pa ko ima nek izvoli
pa normalno da nisi osjetio razliku bez PC kad si vratio orginal auspuh. ako je PC bio loše naštiman moguće da si ima manje konja od orginala. na nekim motorima zamjenom auspuha stvaraju se gubici u konjima, a krivulja izgleda kao EKG srca. stavljanjem PC-a ili neke druge naprave slične namjene optimalizira se pstojeći ECU...
 
Joj sve 5 samo se nemoj s njim raspravljati nema smisla  :LOL:

Znas da on s ninjom treba samo prve 3 brzine i ostavi sve sestice ne mozemo ga stici nema sanse  :LOL:
 
angelo.ma said:
ko ti je štima PC? jeli mu stol ima konektor za lambdu?

Pa doktor ko bi mu to drugi kod nas odradio kako spada, a da nenaplati ko suvo zlato i normalno da ima sve  :wink:
 
KING RR said:
Pa doktor ko bi mu to drugi kod nas odradio kako spada, a da nenaplati ko suvo zlato i normalno da ima sve  :wink:
ko je DOKTOR. ime prezime, tel., grad. tribam naštimat motor, a ti mi napišeš doktor :mrgreen:
 
Deeeebela preporuka doktora, mislim da ga vec pola foruma zna i osobno  (y) (y)

Malo ti je daleko s obzirom da je u Vinkovcima ali put se definitivno isplati  :wink:
 
fotografija0177.jpg




fotografija0178d.jpg





.. i to bez drkalija, paverkomanderića i šta ti ja znam  :jesus: power from Akashi  :LOL: :LOL: :LOL: