iskustva powercommander

cRuNk said:
Ima jos 2 dana aukcije, odmah reci koliko si spreman dati u dolarima i ja lupim iznos... pa ako dobijes dobijes... racunaj i na neku carinicu  :LOL:

ne vjerujem da ce proci bez nje  :mrgreen:

A znaš da ću ja ciganit tako da niš od toga  :LOL: 
 
KING RR said:
A kažu da PC III paše na svaki motor samo se džekovi prebrikaju  :wink: usput i mene zanima jedan pa ako neko ima štelu već nas ima par, a više komada valjda znači i neki popust  :mrgreen:
ti bi bar 2 trebao stavit na krrawu..  :mrgreen:
 
Moj GSXR 600 K6 trazi PC III. Imam Leovince i KN pa mi gubi snagu u visokim obrtajima, nasao sam polovan Powercomander za GSXR 1000 K7, na njemu pise za koje modele moze pa pise da moze i za moj, oznaka 327-411.
E,  sad sve dzekove sam povezao i ne mogu da dobijem napajanje na PC III. Na lap top ga ne prepozna.Kada sam ga stavio na njegovo napajanje (baterija 9 V) motor upalio.Povezanao kako treba uputstvo skinuto sa sajta Powercomandera.
Dali ima neko predstavu sta mu je  :D
 
KING RR said:
Auuu, naždero sam se ko stoka, pojeo sam skoro veknu domaćeg kruva i tog sranja  :?
e sad možeš komotno na tetovažu..  :mrgreen:
 
Boban Zemun said:
Moj GSXR 600 K6 trazi PC III. Imam Leovince i KN pa mi gubi snagu u visokim obrtajima, nasao sam polovan Powercomander za GSXR 1000 K7, na njemu pise za koje modele moze pa pise da moze i za moj, oznaka 327-411.
E,  sad sve dzekove sam povezao i ne mogu da dobijem napajanje na PC III. Na lap top ga ne prepozna.Kada sam ga stavio na njegovo napajanje (baterija 9 V) motor upalio.Povezanao kako treba uputstvo skinuto sa sajta Powercomandera.
Dali ima neko predstavu sta mu je  :D

Jesi spojio napajanje na akku? Jel daje ikakve znakove zivota kada upalis motor ? tj mozes i dati samo kontakt i pustiti da pumpa odradi ... trebao bi se i on upaliti bez paljenja motora
 
Sve povezano kako treba,
Konektori sa dizni u PC a sa PC u dizni jedna zica iz PC ide kod snop zica kod TPS-a.
I PC je povezan na minus klemu.

Kada dam kontakt pali mi gresku i ne odradi pumpa, kada se zakaci na svoje napajanje ( bateriju od 9 V) sve radi kako treba i motor pali lap top ga prepoznaje ,mogu da ubacim mapu itd. Nisam ga vozio tako i cim izvadim dzek sa baterijom on se gasi,
 
to je onda OK spojeno, sad moraš nač di je greška, a to ćeš naj lakše otkrit tako da nađeš jednog s K7 sa kakvog je i skinuto, plati tome piće za uslugu da probaš na njegovom motoru i sve će ti bit jasno.
 
Ta ideja sa probanjem na drugom istom motoru nije loša. Samo bojim se da će čovjek uputiti blago teleći pogled kao da si došao sa prijedlogom ito od prilike ovakvim:"Slušaj prijatelju nešto mi je sex sa ženom loš u zadnje vrijeme, de mi malo svoju da je bacim pod sebe da vidim je li u meni problem ili mi se ženi ne da!"
 
ma nemoj zezat, ima prespojit dva đeka i spojit dvi žice. ako nema na čemu provat neka mi pošalje PC, prijatelj mi ima K7 i provjerimo ga za 15 minuta (y)
 
Zna li ko gdje ima kupiti ove crvene spužve za filter?