ispuh za HORNET 900

adventur

New member
ovih dana uzimam hornet 900 pa me zanima ima li tko iskustva s tim motorom,točnije ispuhom.zanima koji je ispuh za njega najbolji ?? također me zanima što drugi misle o ovom motoru uopće
 
JA ti imam 600...dobro to nije ista stvar ali ja sam sa svojim prezadovoljan...lagan za vozit..solidno ide...za mene savrsen motor za ulaz medu prave motore...

..neznam zato bi uopce mjenjao ispuh...origigi su mi najljepsi..jednio sto se slabije tutnje...

koja godina je taj sta planiras uzet..kolko ima km i kolko novceka ako se mije znat...
 
Ivann_ said:
JA ti imam 600...dobro to nije ista stvar ali ja sam sa svojim prezadovoljan...lagan za vozit..solidno ide...za mene savrsen motor za ulaz medu prave motore...

..neznam zato bi uopce mjenjao ispuh...origigi su mi najljepsi..jednio sto se slabije tutnje...

koja godina je taj sta planiras uzet..kolko ima km i kolko novceka ako se mije znat...

star je godinu i pol dana sa 5000 km like virgin,vozio ga je tip koji je špricao lanac svakih 100 km.
lova je isto oke,nije definirana brojčana cijena jer smo u nekim kombinacijama.ali negdje oko 50 uglavnom.
auspusi mu jesu lijepši od drugih ali je jako tih za vožnju.pomislim da idem 90 a na 180 sam..tu se nešto treba mijenjati  :wink:
 
Slazem se da su pretihi...ja sam se isto dvoumio dl da stavljam neki drugi..ali odlucio sam da necu..jer neda mi se davat 2-3 soma a i ovaj mi je ljepsi..tim vise sto nemislim imat taj motor duze od 2 godine...tako da bi mi to bio bacen novac prakticki...

...a sto se tice cijene...odlicno..ako je sve ok uzimaj ga odma...ja sam svog platio skoro tolko a 04 godina je...
 
Ivann_ said:
Slazem se da su pretihi...ja sam se isto dvoumio dl da stavljam neki drugi..ali odlucio sam da necu..jer neda mi se davat 2-3 soma a i ovaj mi je ljepsi..tim vise sto nemislim imat taj motor duze od 2 godine...tako da bi mi to bio bacen novac prakticki...

...a sto se tice cijene...odlicno..ako je sve ok uzimaj ga odma...ja sam svog platio skoro tolko a 04 godina je...

nisam u dilemi oko odluke,to je dogovoreno i mislim da je to već sutra.. thx
 
Veky said:
svojevremeno sam pitao za akrapoviča - 6600 kn !!!!!
shacal - 4800kn !!!!!

koji si na kraju stavio?kakva su ti iskustva?
 
Ja imam Yoshimuru TRS na svom.
Kod nas blizu 7000kn :shock:
Kupio na ebay-u za 4000 (sa porezom i carinom)
Prezadovoljan! (y)
 
Pasmaters said:
Ja imam Yoshimuru TRS na svom.
Kod nas blizu 7000kn :shock:
Kupio na ebay-u za 4000 (sa porezom i carinom)
Prezadovoljan! (y)

(y)
reci mi kakav zvuk ima joshimura?
 
adventur said:
(y)
reci mi kakav zvuk ima joshimura?
Često se vozim s Pasmatersom i zvuk motora je vrhunski (y), a i auspusi super izgledaju pošto su triovali
 
zlikavac said:
Često se vozim s Pasmatersom i zvuk motora je vrhunski (y), a i auspusi super izgledaju pošto su triovali

evo od danas sam na hornetu,napravio stotinjak kilometara i stvarno se taj motor ne čuje ali vrti što je najvažnije  :D
 
adventur said:
evo od danas sam na hornetu,napravio stotinjak kilometara i stvarno se taj motor ne čuje ali vrti što je najvažnije  :D
Čestitam! Jebo zvuk, kakav je inače? Zadovoljan? Baci koju slikicu! (y)
 
nemam jos fotose,motor je kao iz dućana.
trenutno 6000 km.stvarno je stršljen. za sada i više nego zadovoljan  :D
stavim foto čim okinem
 
Streetfighter said:
ja na hornetu 600 imam akrapovića,al da sad idem kupovat uzeo bi nesto jeftinije tipa wings il slično


Zasto...daj reci razloge..ja isto imam 600 sa serijskim spuhom...a neznam ni sam dal da mijenjam...jer nije mi ni jeftino a ovaj njegov mi jako dobro izgleda...
 
Evo slika, po meni najboljih ispuha za Hornet 900. Nažalost trebat če ti netko u Italiji da ih kupiš, jer nema uvoznika za RH. Mislim da bi to Benconi moto iz Zagreba mogao odraditi.

medio_sottocodone_2.jpg


medio_sottocodone_1.jpg


medio_sottocodone_4.jpg


Mislim da koštaju cca. 350 eur., nosač tablice ti je uključen u cijenu. Zvuk možeš poslušati na;
http://www.gpr.it/moto_scheda.php?id_moto=44