ispuh za HORNET 900

Streetfighter said:
ja na hornetu 600 imam akrapovića,al da sad idem kupovat uzeo bi nesto jeftinije tipa wings il slično

mislio sam i ja  o wingsu iz principa...
 
Pasmaters said:
Čestitam! Jebo zvuk, kakav je inače? Zadovoljan? Baci koju slikicu! (y)

zahvala na čestitkama  (y)
 
joke said:
Evo slika, po meni najboljih ispuha za Hornet 900. Nažalost trebat če ti netko u Italiji da ih kupiš, jer nema uvoznika za RH. Mislim da bi to Benconi moto iz Zagreba mogao odraditi.

vidiš vraga,nisam znao za ovo,..
trebao bi vidjeti dali ga ima u trstu,ja sam iz rijeke i to mi je stvarno blizu  :wink:
 
Streetfighter said:
jesmo se mi to vidili u subotu na krku?? :misli:

nismo uzeo sam hornet tek jučer.
istina vozio sam ga nešto zadnji tjedan ali sam u subotu bio na pegasu cijeli dan.navečer u 23 mi je stigao kupac iz osijeka na nevideno i kupio ga,možeš li zamisliti?
u nedjelju sam s hornetom cijeli dan bio od plomina do grobnika,crkivenica,..
gdje si ti bio?
 
ajde super.. (y)
ma vidio sam nekog plavog horneta 900,pa sam mislio da si možda ti to bio..u nedjelju je na krku gadno nastradao neki decko iz ri..
 
Streetfighter said:
ajde super.. (y)
ma vidio sam nekog plavog horneta 900,pa sam mislio da si možda ti to bio..u nedjelju je na krku gadno nastradao neki decko iz ri..

uhh,nisam čuo za taj udes..
moj hornet je silver
 
nisam vidio, nisam išao do gore, ali tamo i ja idem preko 200 i uvijek sam u strahu da mi auto ne izađe sa benzinske. G adno, nadam se da je dobro.                        :sadblinky: :sadblinky: :sadblinky:
 
SaleKT said:
nisam vidio, nisam išao do gore, ali tamo i ja idem preko 200 i uvijek sam u strahu da mi auto ne izađe sa benzinske. G adno, nadam se da je dobro.                         :sadblinky: :sadblinky: :sadblinky:

to je gadan dio,veeelika ravnica za velike brzine a raskršća i benzinska prijete..
treba biti bistar  :D
nadam se da je dečko oke
 
Pasmaters said:
Čestitam! Jebo zvuk, kakav je inače? Zadovoljan? Baci koju slikicu! (y)



evo je pred zgradom  :wink:
 
Ivann_ said:
Tek si ga uzeo i vec ti na kiši stoji :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

što bi ti napravio da odes na rucak a on mokar?
 
A je kuzim te...znam da ti nije bilo lako gledat novi motorcek kako kisne...samo ga pazi i mazi..
 
Sto se tice spuhova, ja sam narucio frendu Wingse,slip on,oval, za hornet 900.Ovih dana ce biti gotovi pa cu stavit sliku da vidis. Cijena im je 380 eura za par,aluminijski.