ispuh za HORNET 900

jojovz said:
Sto se tice spuhova, ja sam narucio frendu Wingse,slip on,oval, za hornet 900.Ovih dana ce biti gotovi pa cu stavit sliku da vidis. Cijena im je 380 eura za par,aluminijski.
hmhm.. moji su titanski pa se znaju dosta zagrijati...ne znam kako će biti sa aluminijskim...
 
Ivann_ said:
A je kuzim te...znam da ti nije bilo lako gledat novi motorcek kako kisne...samo ga pazi i mazi..
:wink: ne brini  :D
 
jojovz said:
Sto se tice spuhova, ja sam narucio frendu Wingse,slip on,oval, za hornet 900.Ovih dana ce biti gotovi pa cu stavit sliku da vidis. Cijena im je 380 eura za par,aluminijski.

nemoj zaboraviti,baš me interesiraju,cijena povoljna..  :misli:
 
jojovz said:
Sto se tice spuhova, ja sam narucio frendu Wingse,slip on,oval, za hornet 900.Ovih dana ce biti gotovi pa cu stavit sliku da vidis. Cijena im je 380 eura za par,aluminijski.
di si to naručio,jel to sa pdv ili bez?
Ja sam uzeo u zg i platio 450 al s računom,tak da je bez pdv još i jeftiniji?
 
jojovz said:
Sto se tice spuhova, ja sam narucio frendu Wingse,slip on,oval, za hornet 900.Ovih dana ce biti gotovi pa cu stavit sliku da vidis. Cijena im je 380 eura za par,aluminijski.

meni na mali došla cijene za wingse
Cijena kompleta u izvedbi Aluminij iznosi :481,00eu
Cijena kompleta titan ili carbon iznosi: 587.00 eu
  :misli:         :misli:            :misli:
 
NEKID said:
meni na mali došla cijene za wingse
Cijena kompleta u izvedbi Aluminij iznosi :481,00eu
Cijena kompleta titan ili carbon iznosi: 587.00 eu
  :misli:          :misli:            :misli:
Pa od toga odbi pdv i dobiješ isto ,ako ne i jeftinije!!!!!
 
Vex said:
Pa od toga odbi pdv i dobiješ isto ,ako ne i jeftinije!!!!!

to je cijena u hrvatskoj
 
Cuj,posto je covjek koji radi wings-e od nas pola sata udaljen,mi kupujemo direkt od njega. Topovi su namontirani, zvuk prejeben,onak dubok. Budem poslikao. Cijena 380 eurica,ja isao po njih.Od naruđbe do kad su bili gotovi trebalo je oko 15 dana.
 
jojovz said:
Cuj,posto je covjek koji radi wings-e od nas pola sata udaljen,mi kupujemo direkt od njega. Topovi su namontirani, zvuk prejeben,onak dubok. Budem poslikao. Cijena 380 eurica,ja isao po njih.Od naruđbe do kad su bili gotovi trebalo je oko 15 dana.

vidiš vidiš dobro je znati.to je negdje u ptuju?
kako si prešao granu s topovima?uzeo si i bd killer?
poslikaj pa pokaži cijena je više nego povoljna.
 
NEKID said:
vidiš vidiš dobro je znati.to je negdje u ptuju?
kako si prešao granu s topovima?uzeo si i bd killer?
poslikaj pa pokaži cijena je više nego povoljna.
Svaka čast,izabrao si dobar auspuh,ali ne vidim kaj je povoljnije kad je u zg sa pdv-om 450 eura par aluminij.Što znači da da sam ga ja mogao i bez uzet  za 370 eura. Nisam se zajebaval sa grani. i imam garanciju 36 mj. tu di sam ga kupil ,da i montaža gratis!!!!
 
Nisam isao motorom po njih vec autom,granica 8). Gle 450 i nije puno al zasto kad mi je pol sata do covjeka koji ih radi,usput malo popricas,vidis kaj novog priprema,sve u svemu  (y)
Trenutno nebrem poslikat jer je motor na servisu, al kad ga frend podigne poslikam i stavim sliku. Kaj se tice garancije,vidis to nisam pital,nije mi opce palo na misli. Ja imam svojeg godinu dana i nemam ni jednu zamjerku.E da, uzeo je bez db kilera al nadogradnja je moguća. A zvuk je prejeben,dubok!
 
jojovz said:
Nisam isao motorom po njih vec autom,granica 8). Gle 450 i nije puno al zasto kad mi je pol sata do covjeka koji ih radi,usput malo popricas,vidis kaj novog priprema,sve u svemu  (y)
Trenutno nebrem poslikat jer je motor na servisu, al kad ga frend podigne poslikam i stavim sliku. Kaj se tice garancije,vidis to nisam pital,nije mi opce palo na misli. Ja imam svojeg godinu dana i nemam ni jednu zamjerku.E da, uzeo je bez db kilera al nadogradnja je moguća. A zvuk je prejeben,dubok!
Ma nisam niš loše mislil ,samo kažem da i kod nas možeš dobit  po toj cijeni ko i gore ,a bez ikakve zajebancije. Pozdrav!
 
jojovz: A zvuk je prejeben,dubok!

Trebal si mu zeti malo veci unutarnji 'fi' :mrgreen:. Nekak mi se cini da se to treba bole cuti :shock:.
Inace su liepi. (y)
Al' da je 'fi' oko 60! :LOL:
 
Meni se cuje odlicno. Gle ja kad sam narucival narucival sam tope za hornet 900 a onda je i valjda fi cijevi u topu kakav mora bit za takav motor. To vi kaj mislite da bolje ide ak se jace cuje ,hm :LOL: 8)
Salu na stranu,cul sam da si ti isto uzeo sa 60 fi al gledal sam akrapovica i bome on nema 60 ispuh a wings i akrapovic su koncepcijski jako slicni :misli: 8)
 
nakon dva mjeseca kombiniranja i slušanja i gledanja najviše su mi se dojmili SCHAKALi od titana.
nijedan drugi mi nije ostao u uhu kao oni pa sam uzeo njih.cijena nije najpovoljnija ali je važno da sam ja zadovoljan  :mrgreen:





 
da to su mu novi.samo topli žig od iza.imaju db killere za tehnički.naljepnice i etikete mi je poslao ako želim staviti ili ne.to je u redu,mislim.završna obrada je na nivou.
ovako bez ti db killera zvuk mi je taman kako sam zamišljao,nije preglasan ni previše rezak a čuje se