Izmjena zakona - vozačke dozvole

catevs said:
Od kada će vrijediti te nove vozačke? Istiće mi vozačka 13.06. i bilo i bezveze da nova vrijedi od 01.07. a da ju moram ponovo mjenjati
Pa napravi novu, po novome ionako traju samo 10 godina, nakon šta istekne, izvadi tu fensi-šmensi.
Za 10 godina ionako više neće postojat EU, pa će ovi naši talibani ponovo minjat dokumente.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Pa napravi novu, po novome ionako traju samo 10 godina, nakon šta istekne, izvadi tu fensi-šmensi.
Za 10 godina ionako više neće postojat EU, pa će ovi naši talibani ponovo minjat dokumente.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
bice nove vozačke balkanske unije

Send from my Mobitelnik
 
Shepa said:
Pa napravi novu, po novome ionako traju samo 10 godina, nakon šta istekne, izvadi tu fensi-šmensi.
Za 10 godina ionako više neće postojat EU, pa će ovi naši talibani ponovo minjat dokumente.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Ovak i onak mi vozačka traje samo 5 god zbog naočala. Možda i to sad produže malo na 10 god
 
catevs said:
Ovak i onak mi vozačka traje samo 5 god zbog naočala. Možda i to sad produže malo na 10 god

Meni su uvijek produzavali zbog naocala na 6 godina, a zadnji put dobio na 10 (prije nekih 3-4 godine)
 
3alfa3 said:
Meni su uvijek produzavali zbog naocala na 6 godina, a zadnji put dobio na 10 (prije nekih 3-4 godine)
Zadnja 2 puta produženo na 5 god. Možda će ovaj put biti na duže
 
catevs said:
Zadnja 2 puta produženo na 5 god. Možda će ovaj put biti na duže
ako imaš C i E nećeš je dobit na više.
 
Jeli ko od nazocnih ima kategoriju za tramvaj?? Meni su je ubacili kad sam napravia kategoriju za motor a nisan se usudili pitat jeli to neka skriva kamera.. Da ne bi opet mora plaćat novi komad ružičaste krpe  :shock: Sad mogu vozit tramvaj po Splitu :mrgreen:
 
alpine said:
Jeli ko od nazocnih ima kategoriju za tramvaj?? Meni su je ubacili kad sam napravia kategoriju za motor a nisan se usudili pitat jeli to neka skriva kamera.. Da ne bi opet mora plaćat novi komad ružičaste krpe  :shock: Sad mogu vozit tramvaj po Splitu :mrgreen:

Pa vjerojatno bi to trebalo ispravit, ali ne o tvom trosku jer nisi ti pogrijesio. Tako su i mom starom na tehnickom kod prve registracije cak vise puta krivo unijeli podatke u prometnu i rijesili(avali) problem o njihovom trosku.
To sto je stari bio blesav pa nije odma prekontrolirao sve nego se par puta vracao je druga prica  :mrgreen:
 
Sad imam vozačku koja mi vrijedi do 2048g. Ako napravim novu, do kada će vrijdediti, jel ima neko pravilo po kojemu ću je morati mijenjati svakih 10 god, ili slično?
 
Rimtu said:
Sad imam vozačku koja mi vrijedi do 2048g. Ako napravim novu, do kada će vrijdediti, jel ima neko pravilo po kojemu ću je morati mijenjati svakih 10 god, ili slično?

Zasto bi mijenjao? Ova koju imas ti vrijedi mislim do 2035. ili tu negdje (sigurno ne vrijedi do 2048. jer su promijenili daatum do kad stare vrijede)
 
3alfa3 said:
Zasto bi mijenjao? Ova koju imas ti vrijedi mislim do 2035. ili tu negdje (sigurno ne vrijedi do 2048. jer su promijenili daatum do kad stare vrijede)

Ma živcira me ova sadašnja, čini mi se praktičnija ova kao kreditna kartica.

Pogledao sam na mupovim stranicama, vrijedi do 2033god.
 
A onda odi na muriju, plati i uzivaj  :mrgreen:


btw, ja sam promijenio osobnu zbog promjene prebivalista, i moram mijenjat i prometnu (vozacku ne). Zvao u Heinzelovu da provjerim to za prometnu i kazu da moram, ali mi rekli da ne doazim jer su guzve ko nikad jer su ljudi (kao i kod novih osobnih) navalili nepotrebno na saltere
 
3alfa3 said:
A onda odi na muriju, plati i uzivaj  :mrgreen:

Ma to problem... u Rijeci nije ni gužva za vozačke.

Mene zanima, ako promijenim vozačku, i dobijem novu, do kad će ta nova vrijediti.
 
Rimtu said:
Ma to problem... u Rijeci nije ni gužva za vozačke.

Mene zanima, ako promijenim vozačku, i dobijem novu, do kad će ta nova vrijediti.

Provjeri na mupovim stranicama. U najgorem slucaju - 10 godina ako nemas neko ogranicenje (a nemas)
 
A jeste neki, ja mislio bit prvi sa eu vozackom na forumu. :palacdolje: :(            :mrgreen:

Nego, kolko se ceka izrada vozacke?
Polozim i sa potvrdom, slikama i s cim vec trebam idem na mup. Kada cu moc podignut vozacku?
 
Miki666 said:
A jeste neki, ja mislio bit prvi sa eu vozackom na forumu. :palacdolje: :(            :mrgreen:

Nego, kolko se ceka izrada vozacke?
Polozim i sa potvrdom, slikama i s cim vec trebam idem na mup. Kada cu moc podignut vozacku?

Mislim da je 2 tjedna
 
Rimtu said:
Mislim da je 2 tjedna
:shocked: a jbt pa sta imaju tolko radit?!

Hvala!

Edit:
Dal dobim kakvu potvrdu il bilo sta da se mogu vozit u ta 2 tjedna.?