Izmjena zakona - vozačke dozvole

Miki666 said:
:shocked: a jbt pa sta imaju tolko radit?!

Hvala!

Edit:
Dal dobim kakvu potvrdu il bilo sta da se mogu vozit u ta 2 tjedna.?

Ova stara je bila gotova odmah. Ova nova izgleda ko osobna i vjerojatno se ceka izrada kao i za osobne (sa mozda kracim rokom jer je vise zahtjeva za osobnim iskaznicama koje se u ZG cekaju mjesec dana - nedavno mijenjao pa znam).
Bez vozacke ne smijes vozit - barem do sad se nije smjelo.
Mene isto zanima kod zamjene stare za novu da li se smije vozit u medjuvremenu. Mozda ne poniste staru pa se vozis s njom dok ne izrade novu. Ali ako nemas dozvolu, ne znam bas da mozes vozit - barem prije nisi mogao (jedino ako nisu izmislili nesto novo jer ipak se sad ceka izrada neko vrijeme)
 
Proć će mi sezona dok dođem na cestu. :(

Gnjavim ali...
Je moguće da u manjem gradu (Delnice u mom slučaju) bude brže gotova nego u RI, ZG...?
 
Miki666 said:
Proć će mi sezona dok dođem na cestu. :(

Gnjavim ali...
Je moguće da u manjem gradu (Delnice u mom slučaju) bude brže gotova nego u RI, ZG...?

Ovisi da li se izradjuju na jednom mjestu u HR ili na vise mjesta ovisno gdje se izdaju.
Nazovi MUP gdje trebas to obavit pa pitaj
 
3alfa3 said:
Ovisi da li se izradjuju na jednom mjestu u HR ili na vise mjesta ovisno gdje se izdaju.
Nazovi MUP gdje trebas to obavit pa pitaj
Ok, hvala! (y)
 
Miki666 said:
Gnjavim ali...
Je moguće da u manjem gradu (Delnice u mom slučaju) bude brže gotova nego u RI, ZG...?

Ne, ali dobiti češ potvrdu o izradi vozačke s kojom možeš voziti.

Nazovi Mup i provjeri
 
E sad opet neznam dal ću moć vozit. :misli: :huh: :mrgreen:

Idem ovaj tjedan po probnu tablicu pa ću usput pitat (i onda napisat tu), hvala još jednom na pomoći. (y)
 
3alfa3 said:
Ova stara je bila gotova odmah. Ova nova izgleda ko osobna i vjerojatno se ceka izrada kao i za osobne (sa mozda kracim rokom jer je vise zahtjeva za osobnim iskaznicama koje se u ZG cekaju mjesec dana - nedavno mijenjao pa znam).
Bez vozacke ne smijes vozit - barem do sad se nije smjelo.
Mene isto zanima kod zamjene stare za novu da li se smije vozit u medjuvremenu. Mozda ne poniste staru pa se vozis s njom dok ne izrade novu. Ali ako nemas dozvolu, ne znam bas da mozes vozit - barem prije nisi mogao (jedino ako nisu izmislili nesto novo jer ipak se sad ceka izrada neko vrijeme)
nova vozacka se ceka mjesec dana...

dobijes potvrdu sa kojom mozes vozit i onu kategoriju koju si tek polozio,ta potvrda vrijedi 30 dana i nakon 30 dana moras doci sa tom potvrdom i  starom vozackom po novu vozacku
 
Oprostite ako je kriva tema al nemogu nac drugu na mobitelu a hitno je.

Dal neko zna do kad radi salter na MUPu u Rijeci na kojem se rade vozacke, do kolko sati danas?

Unaprjed puno hvala!! (y)
 
ODST said:
nova vozacka se ceka mjesec dana...

dobijes potvrdu sa kojom mozes vozit i onu kategoriju koju si tek polozio,ta potvrda vrijedi 30 dana i nakon 30 dana moras doci sa tom potvrdom i  starom vozackom po novu vozacku

Frenda neki dan zaustavio drot (motorist) negdje u Gorskom kotaru. Vozacku frend nema jer je polozio prije par dana i uredno predao zahtjev za vozacku u MUPu, al kak se sad ceka na nju, doio je neki papir. I drot mu na kraju balade kaze da ce mu "progledat kroz prste", al da je inace kazna 5000kn ak se vozis bez vozacke. Frend se inace neda bas tak zajebavat, al kad je vidio s kim ima posla, zahvalio mu i pozdravio ga  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Zezam malo, al jučer baš išao izraditi vozačku, radi do 3 sata sa strankama (pretpostavljam da je i drugdje tak), a vikendom nerade,bar ne tebi potrebna referada,odjel,kako već....
 
U ZG je ljetno radno vrijeme - do 15h, cini mi se. Veselo je ovih dana tamo jer ekipa navalila na te nove vozacke, pa jadnici koji ih moraju miejnjat jer su im istekle cekaju od jutra cijeli dan. Slicno kao i za osobne iskaznice od kad su nove izasle


Ja moram mijenjat prometnu (zbog promjene prebivalista) pa su mi telefonski rekli da ne dolazim dok se ne namire jazavci koji stvaraju guzvu
 
E sad, ja prošli tjedan tek položio tak da ...  :mrgreen: ...jedino akj me hebe da drugi tjedan upisujem i A2( danas tek odlučio) i onda u 9om mjesecu jolo nanovo se znoji na šalteru i pljuni 151 kn i 35 kn upravne pristojbe (sliku mislim da imam jos jednu potrebnih dimenzija). I nek mi neko veli da nisam 'rvatina :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
error said:
E sad, ja prošli tjedan tek položio tak da ...  :mrgreen: ...jedino akj me hebe da drugi tjedan upisujem i A2( danas tek odlučio) i onda u 9om mjesecu jolo nanovo se znoji na šalteru i pljuni 151 kn i 35 kn upravne pristojbe (sliku mislim da imam jos jednu potrebnih dimenzija). I nek mi neko veli da nisam 'rvatina :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


btw, sliku (ako si nedavno vadio neki drugi dokument) ne trebas - povuku je iz "baze" jer se na novu vozacku tiska, a ne lijepi
 
Pa onda valjda ova koju sam jučer predao na šalteru, tnx ovo nisam znao (y)