Jadranska magistrala

bimba said:
Ja ču nešto nadodati, koliko sam primijetio niko to ne spominje, a mislim da je bitno. Ako je neko napomenio, oprostite :mrgreen:.

Kompletna magistrala je sad u više manje odličnom stanju, tako da tu nemaš brige.  (y)

Ali vodite računa o jednoj bitnoj stvari. Gužve na cestama. Srce je sezone i ceste su pune stranaca. Problem je u tome šta nerijetko ima više auta u grupama, i kad jedan pretiče, svi idu za njim, da ne izgube kontakt, i općenito ne vode računa o motoristima. Zato, moj savjet, iako je cesta dobra, pamet u glavu i polako i sigurno (y).

ja sam mislio tamo zadnjih par dana u kolovozu zapaliti u hrv. nikako ne prije. tako da se nadam da nema one sezonske guzve.
 
floyd said:
Potpisujem.
Iako je cesta odlična i mogu se ostvariti veliki brzinski prosjeci (kad nema previše prometa), svako forsiranje u sezoni je doslovno glava u torbi, tako da je najbolje prepustiti se ležernoj vožnji i uživati u prelijepoj prirodi! Pogotovo za Kronika koji vodi prijatelje iz Austrije !

isao bih krajem 8. mjeseca tj. stvarno zadnjih par dana u kolovozu.. pa se nadam da tih ljetnih guzvi vise nece biti.
 
ne boj se ti kvalitete asvalta ...koliko tvojih :misli: :D susjeda čeha i ostalih stranaca.....jer nemožeš ti toliko sporo voziti koliku oni pizdariju napraviti....

kvaliteta ceste po magistrali je -4 , po gradu splitu -1,5 gužva strava sranci loše očajno voze  izleću skreću bez žmigavaca i zadnji čas policija ne zafrkava ,domaći živalj nervozan zbog vrućina i vošnje stranaca....
di je dozvoljeno 80 voze jedva 60...
 
corky said:
ne boj se ti kvalitete asvalta ...koliko tvojih :misli: :D susjeda čeha i ostalih stranaca.....jer nemožeš ti toliko sporo voziti koliku oni pizdariju napraviti....

:LOL: nadam se samo da ce do kraja 8. mjeseca ti moji susjedi vec biti doma ili na svojim radnim mjestima!!
 
kronik said:
hvala na odgovoru.
"Strah" nemam ali bih volio otici sa jos par austrijskih kolega i pokazati im "nesto". A to "nesto" ne bih volio da bude rupa na rupi i sl. Neki kazu da je svaki odlazak u Hrv. povezan sa padom sa motora jer su ceste izlizane.
A zakaj onda ja ne padnem????
 
Magistrala je savršen asfalt - bili u nedjelju od Pule do Karlobaga, a poslije njega je jeoš i bolji asfalt.

magistrala mi je svaki put sve veći užitak!
 
liberty said:
Magistrala je savršen asfalt - bili u nedjelju od Pule do Karlobaga, a poslije njega je jeoš i bolji asfalt.

magistrala mi je svaki put sve veći užitak!

znaci lil to da 250cm³ jos ceka kupca?  :D
 
ne, nastavljam ga voziti dok god se ne raspadne 8)

uglavnom - u subotu idem ponovno magistralom do negdje trajekta za Rab, pa ako želiš - eto izvještaja već u nedjelju/ponedjeljak :)

testirao sam u nedjelju magistralu sa još par nas - a bila je i GP 800 s nama, pa mogu svjedočiti da se i skuterići od više od 250 ccm3 dobro snalaže na magistrali (y)
 
liberty said:
ne, nastavljam ga voziti dok god se ne raspadne 8)
uglavnom - u subotu idem ponovno magistralom do negdje trajekta za Rab, pa ako želiš - eto izvještaja već u nedjelju/ponedjeljak :)
testirao sam u nedjelju magistralu sa još par nas - a bila je i GP 800 s nama, pa mogu svjedočiti da se i skuterići od više od 250 ccm3 dobro snalaze na magistrali (y)

citao sam tvoja razmisljanja oko prodaje i razloge za "prestajanje". Zato i pitam! Nekako nakon svega sto sam procitao nisam mislio da ces prodati.
Slicne misli sam i ja imao nakon moja dva pada. Ali kako je bol prolazila, rane se ljecile tako su i misli krenule prema dva kotaca. Zato sada i imam cb1300  :D
Ako ces naci vremena za jedan "izvjestaj" puno bi mi pomogao!