Jel kad netko kupovao motor s mobile de?

jolly the roger said:
al se povrat odnosi na s va vozila ili samo na nova
jer koliko znam mwst se an rabljena vozila ne vraca :misli:
kava su to va vozila? :misli:
 
jolly the roger said:
al se povrat odnosi na s va vozila ili samo na nova
jer koliko znam mwst se an rabljena vozila ne vraca :misli:

ako rabljeno vozilo prodaje autokuca, i vozilo je za export, povrat poreza se dobiva
 
miro said:
ajde dobro je to za čuti. (y)

miro ti si mi nešto jako zapeo za MH? Bike je stvarno prva liga, samo ne znam kako budeš s njim namazao speeda, još kad ti ga on "sredi" prije nego ti ga pošalje u HR... :mrgreen:


vidim da si pitao gore za davanja Lijepoj našoj. Neznam 100%, ali mislim da sam negdje čuo/pročitao da te sve skupa ispadne još 50% na cijenu koju si platio. :neznam:
 
a jel netko zna situaciju što se događa sa svime ako motor kupuje druga autokuća, recimo iz hrvatske od te autokuće. :misli:
 
Stinky said:
miro ti si mi nešto jako zapeo za MH? Bike je stvarno prva liga, samo ne znam kako budeš s njim namazao speeda, još kad ti ga on "sredi" prije nego ti ga pošalje u HR... :mrgreen:


vidim da si pitao gore za davanja Lijepoj našoj. Neznam 100%, ali mislim da sam negdje čuo/pročitao da te sve skupa ispadne još 50% na cijenu koju si platio. :neznam:
ako ispadne toliko onda me speed neće namazati (ništa od kupnje), u protivnom, možda hoće, ali najvjerojatnije neće - naprotiv, narezat ću ga kao kobasicu kojom ću ga poslije počastiti :mrgreen:. mh je moj san od kad sam ga prvi put vidio, a ja sam poznat da ostvarujem svoje snove - prije ili kasnije. Jedino što će mi istinski faliti ako ga ikad kupim je neki jaki bajk da se malo ispušem s adrenalinom u mom malom lucidnom mozgu.  :mrgreen: Kanarinac mi je sasvim po mjeri - dovoljan ( mozak), ali srce u biti pripada drugoj.... osjećam to cijelim svojim tijelom. :? :? :?
 
miro said:
ako ispadne toliko onda me speed neće namazati (ništa od kupnje), u protivnom, možda hoće, ali najvjerojatnije neće - naprotiv, narezat ću ga kao kobasicu kojom ću ga poslije počastiti :mrgreen:. mh je moj san od kad sam ga prvi put vidio, a ja sam poznat da ostvarujem svoje snove - prije ili kasnije. Jedino što će mi istinski faliti ako ga ikad kupim je neki jaki bajk da se malo ispušem s adrenalinom u mom malom lucidnom mozgu.  :mrgreen: Kanarinac mi je sasvim po mjeri - dovoljan ( mozak), ali srce u biti pripada drugoj.... osjećam to cijelim svojim tijelom. :? :? :?

a vidi ovo: http://www.ducatisuite.com/mh900e.html (y)

mh900e2.jpg


mh900e4.jpg
 
miro said:
a jel netko zna situaciju što se događa sa svime ako motor kupuje druga autokuća, recimo iz hrvatske od te autokuće. :misli:

I ja vjerujem da bu te ispalo oko 50% na cijenu. Sad, ako ga uvozi auto kuća, vrlo vjerojatno da je ista priča, osim ako se ne odbija PDV. Al opet, ak ga ona uveze bez PDV-a, onda motor glasi na tu firmu, a ak ga prodaje tebi, onda buš ti morao platit PDV...
 
Goran zzz said:
stvarno ljepo zgleda nema kaj ima miro ukusa  (y)
qurac lijepo - najljepše!!!!!!!!!!!!!! (y) (y) (y)
pa tko ga ne bi htio.  :(

no ima 2 nedostatka: rezervar 7 litara i samo 75 konja - ali bože moj, ja sam ipak ozbiljan oženjen muškarac i nije meni do ganjanja... :mrgreen:
 
darkovsky said:
I ja vjerujem da bu te ispalo oko 50% na cijenu. Sad, ako ga uvozi auto kuća, vrlo vjerojatno da je ista priča, osim ako se ne odbija PDV. Al opet, ak ga ona uveze bez PDV-a, onda motor glasi na tu firmu, a ak ga prodaje tebi, onda buš ti morao platit PDV...
we shall see. Ali sve mi smrdi na to, no to znači da bi me onda taj bajk koštao kao kad je izašao, dakle 15000 eura - a to ne nešto što nit želim nit mogu platiti.  :palacdolje:
 
miro said:
qurac lijepo - najljepše!!!!!!!!!!!!!! (y) (y) (y)
pa tko ga ne bi htio.  :(

no ima 2 nedostatka: rezervar 7 litara i samo 75 konja - ali bože moj, ja sam ipak ozbiljan oženjen muškarac i nije meni do ganjanja... :mrgreen:

a dobro sve se to progleda kroz prste kad sjedneš na takvo nešto  (y)
 
Danassam bio kod svog autodilera i ako bi njemački prodavač htio napisati račun na cifru koja u hrvatskoj stoji u katalogu za taj motor - izgledi da ga kupim postaju znatno veći.  :mrgreen: (y)
 
miro said:
Danassam bio kod svog autodilera i ako bi njemački prodavač htio napisati račun na cifru koja u hrvatskoj stoji u katalogu za taj motor - izgledi da ga kupim postaju znatno veći.  :mrgreen: (y)

ako je ta cifra niza od one koju ces istinu morat izbrojit, to ce ti svaki svabo rado napravit

samim time, u skucaju da zelis odustat od kupnje, on ima vazeci ugovor po kojem ti vraca samo cifru s racuna 8)
 
speed attack said:
ako je ta cifra niza od one koju ces istinu morat izbrojit, to ce ti svaki svabo rado napravit

samim time, u skucaju da zelis odustat od kupnje, on ima vazeci ugovor po kojem ti vraca samo cifru s racuna 8)
ma kužim to za povrat, ali dat ću mu samo ako to ŽELIM kupiti a ne da se predomislim. Pitam zato jer mi je moj auto dealer rekao da se njemci s time ne zezaju i da neće izdati manji račun. No, rekao je da će ako se odlučim - probati to dogovoriti s njim. NAjviše od svega je naglasio da mi NETKO treba vidjeti jel taj uopće motor sa slike i u kakvom je stanju jer uglavnom mnogi lažu na mobile de. dakle, jedna slika, ali kad dođeš tamo ili ti stigne vozilo ispadne potpuno neko drugo vozilo. No to bi naravno prvo dobro provjerio - ti prvi, ja drugi. Što misliš, Brzi, bi li pristali na pogađanje oko cijene, dakle, da li bi htjeli nešto spustiti cijenu? On misli da bi, ali ponekd i ne.  :misli:

a za onaj prvi link koji sam ti poslao kaj vele - ne piše li nešto kao  da bi novi vlasnik trebao napraviti servis? To je dodatni trošak od ne baš malo kuna. Čisto pitam.  :?