Jel kad netko kupovao motor s mobile de?

Nakon malo "pregovaranja" svi ti pristanu dati racun na manji iznos. Prvi odgovor je naravno ne, ali to su cari cijenkanja. Ista stvar je i sa cijenom, osim naravno ako on vec nema drugog kupca za istu cijenu. Ja sam mislio par puta da sere, ali kad sam opet nazvao vozilo je bilo prodano. Dobro se spremi informacijama i kombinacijama prije puta i provjeri papire i nema greske.

SRETNO!
 
bolcic said:
Nakon malo "pregovaranja" svi ti pristanu dati racun na manji iznos. Prvi odgovor je naravno ne, ali to su cari cijenkanja. Ista stvar je i sa cijenom, osim naravno ako on vec nema drugog kupca za istu cijenu. Ja sam mislio par puta da sere, ali kad sam opet nazvao vozilo je bilo prodano. Dobro se spremi informacijama i kombinacijama prije puta i provjeri papire i nema greske.

SRETNO!
dečki hvala vam svima na savjetima. Uglavnom, moj bi zadatak bio vidjeti jel bajk to što se čini da je (i što više informacija oko motora da ga mogu i pravno provjeriti, a  ostalo će mi moj diler rješiti, od uvoza do prijevoza, jer da ja ne otkrivam toplu vodu, a njemu je to svakodnevni posao.
 
daj Miro nemoj se zezat pa ti ozbiljno tu zvjer misliš kupit? :misli:
 
miro said:
Promatram ducati mh 900 e na www.mobile.de i zanima me jel kad tko kupovao preko mobile-a, sporazumjevao se preko te stranice i jel kad nešto čuo za te auto moto kuće koje često prodaju motore na toj stranici. Općenito iskustva s time.


Sve što nađeš na mobil.de ili sličnim stranicama (ili nešto po želji), možeš uvesti preko jedne ozbiljne auto-moto kuće.
Povoljno i vrlo često s garancijom! Provjereno!
 
Goran zzz said:
daj Miro nemoj se zezat pa ti ozbiljno tu zvjer misliš kupit? :misli:
pa mislim ozbiljno, krajnje ozbiljno, a da li će biti u nekom danas ili nekom sutra, to još ne znam zasigurno. Polako se prirpremam na tu misiju.  A taj motor nije zvijer jer ima samo 75 konja - već je čista umjetnost i čisti doživljaj. Od svega živoga što sam uspio saznati o tom bajku je da posjeduje tipiče ducati vozne osobine, kao kočnice, balans, ovjes - iako se ne može regulirati, položaj sjedenja etc... o duši neću govoriti, to svatko neka zaključi sam.
Ma ako nađeš duševni mir i 75 konja je dosta, iako da ima 100 ne bi se ja ljutio na njega.  :mrgreen:
 
69 said:
Sve što nađeš na mobil.de ili sličnim stranicama (ili nešto po želji), možeš uvesti preko jedne ozbiljne auto-moto kuće.
Povoljno i vrlo često s garancijom! Provjereno!
na to i računam.  :mrgreen: