Jel vozi tko Aquilu GV 650

Status
Not open for further replies.
Nije li pametnije kupit nesto za sto si siguran da mozes rjesit djelove ako ti budu trebali
 
kaj nutra nije mašina-licenca od SV 650 ?
 
Ghostrider-SB said:
A kažu u eurorentu da imaju osigurane rez. dijelove

Eurorent se nije proslavi ni sa Suzukijem tako da im i nije bas za vjerovat
 
kažu da će osigurati i test vožnju kao i sve što treba.. cijena nije neka extra a i testovi su većinom ok
doduše zanima me samo zbog snage ( jedini je sa koliko toliko snage ) jer kad siđem sa eR-a vozio bi nešto
sa bar 80-ak konja ( mislim na čopera ), ovi japanci čoperi svi imaju jedva 50-ak konja
 
Ghostrider-SB said:
kažu da će osigurati i test vožnju kao i sve što treba.. cijena nije neka extra a i testovi su većinom ok
doduše zanima me samo zbog snage ( jedini je sa koliko toliko snage ) jer kad siđem sa eR-a vozio bi nešto
sa bar 80-ak konja ( mislim na čopera ), ovi japanci čoperi svi imaju jedva 50-ak konja

Kod copera je puno bitniji okretni moment nego snaga koja je vjerovatno kod njega na velikim okretajima
 
ma znam da je al vozio sam vn900 2008 i džabe mu 900 ccm kad je slab.. snaga na rezervi... možda se to meni čini jer ova moja honda čupa 150 konja al mislim da bi bar kako tako trebao vući..
 
Ghostrider-SB said:
ma znam da je al vozio sam vn900 2008 i džabe mu 900 ccm kad je kanta.. snaga na rezervi... možda se to meni čini jer ova moja honda čupa 150 konja al mislim da bi bar kako tako trebao vući..

Nadi nekog nakeda to nije motor za tebe skroz je druga filozofija tog motora od cbr
 
a gle sve mi je nekako slabo što god sam probao od Z-a 750 pa do još nekih japanaca.. ma htio bi baš neki custom a ovo mi se činilo kao ok.. motore ganjam 15 god i uvijek eR-ove a sad bi promijenio
 
to sam čuo da je zvijer al je puno para.. a polovnjaka je teško naći.. ima jedan vrti se u oglasniku otišao mu ležaj na radilici al to je vjerojatno razj..
 
Frend mi je vozio taj bike jer su mu dali đir a inače vozi nakeda i kaže da motor jebeno dobro vuče.
 
Icek said:
Frend mi je vozio taj bike jer su mu dali đir a inače vozi nakeda i kaže da motor jebeno dobro vuče.
Ma to me zanima.. jer skim sam god pričao svi ga hvale.. sad me zanima jel ju ima tko duže vrijeme i jel se kvari šta
 
Ghostrider-SB said:
Ma to me zanima.. jer skim sam god pričao svi ga hvale.. sad me zanima jel ju ima tko duže vrijeme i jel se kvari šta

Ja sam malo sjedio po njemu ali npr. one plastike di su prekidači i ručice mi izgledaju nekako hmm jeftino i plastično, to mi se nije svidjelo...
 
Icek said:
Ja sam malo sjedio po njemu ali npr. one plastike di su prekidači i ručice mi izgledaju nekako hmm jeftino i plastično, to mi se nije svidjelo...
Ma neznam.. to se sve promijeni bitna je mašina i to da valja, kao i kočnice i ostalo ručke i te gluposti ionako uvijek promijenim kao i retrovizore
 
Ghostrider-SB said:
to sam čuo da je zvijer al je puno para.. a polovnjaka je teško naći.. ima jedan vrti se u oglasniku otišao mu ležaj na radilici al te je vjerojatno razj..

Čuj nisam kompetentan ali ovaj GV650 je isto cca 50 000 kn a za te pare pa i manje se da naći Maxa itekako dobrog jbga samo ti sad neće nitko prodavat jer kreće sezona.

Da sam na tvom mjestu odi na vmax forum i pitaj tamo ljude šta se da naći.
Max je ozbiljan bike ako se hoćeš vozit normalno super al ti neće falit snage ako prestižeš a kako kažeš imaš iskustva ne bi ti trebao biti problem.


Ghostrider-SB said:
Ma neznam.. to se sve promijeni bitna je mašina i to da valja, kao i kočnice i ostalo ručke i te gluposti ionako uvijek promijenim kao i retrovizore


To ti ne znam pomoći
Pa konzultiraj malo strane forume tipa UK i sl.  (y)

 
Icek said:
Ja sam malo sjedio po njemu ali npr. one plastike di su prekidači i ručice mi izgledaju nekako hmm jeftino i plastično, to mi se nije svidjelo...

logično, ne??  :misli:








:mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.