Jel vozi tko Aquilu GV 650

Status
Not open for further replies.
Icek said:
Čuj nisam kompetentan ali ovaj GV650 je isto cca 50 000 kn a za te pare pa i manje se da naći Maxa itekako dobrog jbga samo ti sad neće nitko prodavat jer kreće sezona.

Da sam na tvom mjestu odi na vmax forum i pitaj tamo ljude šta se da naći.
Max je ozbiljan bike ako se hoćeš vozit normalno super al ti neće falit snage ako prestižeš a kako kažeš imaš iskustva ne bi ti trebao biti problem.

Za kratko i efikasno pretjecanje treba puno okretnog momenta, snaga je tu da s lakoćom zadrži jednom postignutu brzinu.
 
čitao neki test (Motorevija ako se dobro sječam). Hvalili su snagu. Sam motor po sebi izgleda predobro. Da kupujem taj tip motora, vjerojatno bi uletio prije drugih u toj klasi. Za te pare ne možeš bolje. Samo nemoj se zavaravati. To NIJE Suzukijeva mašina.
 
live-for-ride said:
čitao neki test (Motorevija ako se dobro sječam). Hvalili su snagu. Sam motor po sebi izgleda predobro. Da kupujem taj tip motora, vjerojatno bi uletio prije drugih u toj klasi. Za te pare ne možeš bolje. Samo nemoj se zavaravati. To NIJE Suzukijeva mašina.
nije suzukijeva mašina
ali kruže okolo priče da u hyosungu rade bivši suzukijevi inžinjeri koji su napravili mašinu sličnu onoj od malog sv-a :) sad dal je to rekla kazala ili je istina..
vidio sam onog hyosunga gt prošle godine i motor je za svaku pohvalu :)
 
MOONSHIELD said:
nije suzukijeva mašina
ali kruže okolo priče da u hyosungu rade bivši suzukijevi inžinjeri koji su napravili mašinu sličnu onoj od malog sv-a :) sad dal je to rekla kazala ili je istina..
vidio sam onog hyosunga gt prošle godine i motor je za svaku pohvalu :)
sinovi razmetni....možeš raditi gdje god hočeš i biti pametan, ali ako nemaš tehnologiju, đaba ti sve....(no ne znači da je motor loš, ali nije suzuki)
 
a čuj ako kupuješ novo ne možeš se zeznut jer imaš garanciju, samo ispipaj situaciju sa ovlaštenim serviserima jerbo ako Eurorent ne bude više držao Hyosung kod nekog kvara sa garancijom ćeš moć lijepo obrisat dupe  :palacdolje:
 
Velis da si stalno vozio r motor i da bi sada ovaj gv  :misli:,jedno sa drugim nema nikakvih dodirnih tocaka sto ce ti svatko potvrditi,i 80 konja ce ti biti premalo,ako ti je kawac 900 prespor onda odmah odustani od takvih motora tj.takvog stila,konjaza tu ne igra nikakvu preveliku ulogu ipak su to motori za izi voznju,Vmax je prica za sebe,neka druga prica a kosta novi jako puno.
 
Ma evo sad sam baš bio kod nas u jednom moto shopu i imaju tu aquilu izgleda stvarno super a cijena od 48000 kn + poklon kaciga od skoro soma kuna.. hm.. što reći.. iako mi se više sviđa onaj kao limited edition
 
Meni je to bilo jedna od opcija, al nije zazivjela (malo mi zao sad), nego ono sta sam primjetio je to da motor uzivo izgleda manje nego na slikama, npr vn900 i intruder800 izgledaju puno veće i "moćnije", e da a stvar koja me ubiti odbila na prvu od motore je bila sto kad sam u salonu sjeo na njega, cuo sam kako zic skripi (mozda je bio krivo stavljen ili nije bio dovoljno zasrafljen...)
 
Imam priljatelja,koji stvarno puno vozi,fura se na custom motocikle,imao je Hondu shadow,black widow,Yamahu dragstar,ima je isada koliko znam,prešao je za dvije sezone oko 30.000 kilometara,nije imao ozbiljan problem,kada se sjetim kako smo ga ložili kada je uzeo to "sranje",motocikl ima gume kao sportska 600-ka i prilično dobre kočnice za tu klasu fenomenalne. (y)
 
Killex said:
Imam priljatelja,koji stvarno puno vozi,fura se na custom motocikle,imao je Hondu shadow,black widow,Yamahu dragstar,ima je isada koliko znam,prešao je za dvije sezone oko 30.000 kilometara,nije imao ozbiljan problem,kada se sjetim kako smo ga ložili kada je uzeo to "sranje",motocikl ima gume kao sportska 600-ka i prilično dobre kočnice za tu klasu fenomenalne. (y)
a kakav je problem imao valjda to moguceg buduceg vlasnika moze interesirat (y)
 
imas jednog u oglasniku.. lik pise vrlo humoristicne oglase i panicno ga prodaje vec pol godine  :LOL: valjda mu treba lova jer motor je odlican
 
koji custom od 650ccm se moze pohvalit 80hp...ostali imaju preko 1000ccm pa cak i 1500 pa nemaju 80hp...e sad kakva je kvaliteta u to necu ulazit...
 
giantMC said:
imas jednog u oglasniku.. lik pise vrlo humoristicne oglase i panicno ga prodaje vec pol godine  :LOL: valjda mu treba lova jer motor je odlican
A gle taj što se vrti u glasniku onaj sivi.. ma daj taj ili nezna koliko košta novi ili je glup.. traži 7100 eura 2008. za te pare dobijem 2009. reganu, novu novcatu
 
Killex said:
Imam priljatelja,koji stvarno puno vozi,fura se na custom motocikle,imao je Hondu shadow,black widow,Yamahu dragstar,ima je isada koliko znam,prešao je za dvije sezone oko 30.000 kilometara,nije imao ozbiljan problem,kada se sjetim kako smo ga ložili kada je uzeo to "sranje",motocikl ima gume kao sportska 600-ka i prilično dobre kočnice za tu klasu fenomenalne. (y)


              ......ovo mi je buraz i njegov motor, naravno, često ga i sam vozim dok mi Hondica odmara............


                         .......sve ovo gore potpisujem, i dodajem da ima ponekih vibracija i čudnih zvrčanja, što pretpostavljam da je do završne obrade, ali isto mislim da bi se to dalo riješiti kompletnim pregledom (dotezanjem) cijelog motora iako je kupljen novi u Eurorentu..........

                    .........inače motor leti, ide hebeno u zavoj, valjda zbog tih guma i tako........
 
Ghostrider-SB said:
e to me zanimalo.. da se jave oni koji već voze to čudo.. mislim da nemogu fulat.. :misli:


        ........doleti na kavu u Našice za vikend pa pogledaj izbliza, eventualno probaj, nemoj ako pada snijeg :LOL:............
 
sonny said:
         ........doleti na kavu u Našice za vikend pa pogledaj izbliza, eventualno probaj, nemoj ako pada snijeg :LOL:............
ma odvezo sam cbr-ku na servis sad prije rege pa kad budem vidjet ćemo se na susretima obavezno u našicama.. prošle je godine bilo lijepo..
 
Ghostrider-SB said:
ma odvezo sam cbr-ku na servis sad prije rege pa kad budem vidjet ćemo se na susretima obavezno u našicama.. prošle je godine bilo lijepo..



              .......... (y) (y) (y) (y) (y)...........................
 
Status
Not open for further replies.