Jel vozite leti po gradu u jakni???

Toliko se zimi nasmrzavam, da cak i ljeti nosim jaknu, kaciga ionako ide stalno. Rukavice nekad da, nekad ne...

Rezultat je da psujem svaki semafor na kojem me doceka crveno!!!

:mrgreen:
 
Jakna obavezno. Po ljeti u glavnom imam samo prsluk ali sam si za ovu godinu priustio Suomy jaknu Mash-black koja je u biti perforirana tako da se niti ne kuzi da je imam, a opet ima sve stitnike.
 
Na motoru uvijek s jaknom. Rukavice ponekad skinem...
Proslo ljeto - kraj sedmog mjeseca, strasne guzve po Austriji, po autocesti vozila stoje, Sunce grije gore (najgore vrijeme - podne), asfalt dolje, auti sa strane, ja u prvoj i pilim 15ak na sat, par sati. S mene se cijedila voda ali jaknu nisam skidao.

Sa skuterom sam ljeti vecinom bez jakne, osim ako ne vozim kasno navecer.
 
Obavezno bubrežnjak, bez obzira dali nosim jaknu ili ne !!!
 
Kaciga, jakna i rukavice uvijek ! A po ljeti treba bit lukav, kad snimim da dolazim na crveno na semaforu ne guram se da budem prvi nego ostanem tamo di ima hlada, po gradu se uvijek nadje neki komadić u hladu pa makar i od autobusa. Razlika je ogromna, vruće je al nije za neizdržat.

Makar danas ima takve opreme da je lagana i prozračna a opet pruža full dobru sigurnost, košta al po meni svakako pametno uložen novac !
 
Ljeti se uglavnom ne vozim na motoru,ali ako i izađem na cestu uvijek sam gol,ali imam kacigu! :wink:
 
Faber said:
Bubrežnjak nečuva samo bubrege od vjetra...već meni se čini i od vibracija

Bubreznjak cuva da ti se prilikom udarca ne rasprsnu iznutrice il kaj vec ko ima iznutra. Ja recimo imam neke kuglagere i par hidraulicnih mehanizama :mrgreen:

Faber je rekao da se prvo padne sa ramenom!?! Pa kak ti padas? S rukama u djepu? :?:
 
Ma on ti je cijeli čudan. Hoda na rukama! A na faxu dubi na glavi, vrlo stabilno, što ne čudi kad ima slick :mrgreen: :mrgreen:
 
aurellie said:
Mogu bilo kakve, za razliku od nikakvih. Ruke su najčešće prva stvar na koju padaš, a ne želim ni zamislit što ostaje kad na njima stružeš 50 metara. Kožne rukavice, pa makar i bez protektora, će ti spasit ogromni dio mesa koje bi inače ostavio na putu...

a ako ne nosiš rukavice, nakon pada barem možeš skupiti komadiće mesa sa ceste i napraviti neki gulaš za cijelu obitelj... :mrgreen:

poželjno padati vikendom, pa može i na roštilj...joj zašto sam nosio rukavice za 1.maj, barem bi uštedio 50 kn za meso...kvragu...
 
Gemich said:
leti letim :mrgreen:
evo prvi put citiram sebe
da uistinu leti letim :mrgreen:
ali jebemu nisan tija baš toliko visoko :wink: :?

ISPRAVAK GEMICH-a ( ma budala zaslužija je virujte mi na rič a poslin ću objasnit i zašto
IMA SAN JAKNU IXS na sebi i poviše mlatimudana nemam ni friža!

sad već razmišljam o kupnji donjeg djela jakne i cipelama
pa nek se svak smije po gradu ( jebe me se
jer bi mi stopala sad bila cila a ne natečena
BOLI DO BOLI :?
 
Bome bez čizama ni ja više ne namjeravam na motor. Po meni je to sada obavezan dio opreme po gradu kao i kaciga!
 
kad smo vec kod opreme....dosao mi je brat i Chicaga pre par dana i kaze mi da se nekoliko dana pre polaska za Bg vozio auto putem kada ga je preteklo nekih 15-20 R-ova. Vozaci sve crnci, GOLI DO POJASA. Dole samo farmerke a gore nista. Svi nabildovani kao stoke i kao furaju autoputem.....
Kaze mi da se umalo nije slupao od shoka.
 
Susreo je odbjeglu skupinu majmuna iz lokalnog zoološkog vrta!
:mrgreen:

Evo uslikao sam dvojicu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
Gemich said:
Gemich said:
leti letim :mrgreen:
evo prvi put citiram sebe
da uistinu leti letim :mrgreen:
ali jebemu nisan tija baš toliko visoko :wink: :?

ISPRAVAK GEMICH-a ( ma budala zaslužija je virujte mi na rič a poslin ću objasnit i zašto
IMA SAN JAKNU IXS na sebi i poviše mlatimudana nemam ni friža!

sad već razmišljam o kupnji donjeg djela jakne i cipelama
pa nek se svak smije po gradu ( jebe me se
jer bi mi stopala sad bila cila a ne natečena
BOLI DO BOLI :?
mislis hlace?
 
Bubreznjak obavezno. Prvenstveno sluzi tome da se ne ohladi znoj na bubrezima i time dobijes upalu bubrega. Znoj topal, ohladi ga vjetar, ohladi bubrege znoj i onda frka! Prvu sezonu mi kao "nije trebao" pa sam pola zime prelezao jer se nisam mogao ustati od boli..

Obavezno kaciga, jakna, bubreznjak... Rukavice mi po ljeti bas i nisu obavezne po gradu...