JOŠ JEDAN

Status
Not open for further replies.

cupi

New member
Evo upravo čuo da je poginuo mladi vozač motocikla na autocesti zagreb-goričan.  :palacdolje:

r.i.p.
 
Istina, i ja sam danas čuo, dečko iz Ludbrega je poginul vračajući se iz Zeline na autoputu na relaciji Zelina-Ludbreg odma iza benzinske pumpe poslije marofa!

Dečka sam poznaval jedno godinu dana, a prijateljima je poznat pod nadimkom GAPI!

R.I.P.  :(

Dečki ovo je već fakat katastrofa!  :palacdolje:
 
R.I.P.
 
R.I.P.
 
R.I.P.  :(

šta se to dešava sa mladim vozačima...
 
Dečko ima 21 god.Ja sam se čul s njegovim frendom koji je bil s njim cijeli dan u zelini i opet je bila magična kombinacija alkohol+brzina...fakat žalosno da to nekima nejde u glavu..jebeš alkohol pa makar i 1 pivu ak si na motoru..ne kužim kak je teško tome oduprijeti se...R.I.P  :x
 
R.I.P.    :( :( :(

  Objavljeno na Indexu:

Poginuo motociklist na autocesti Zagreb-Goričan 

SINOĆ oko ponoći na autocesti A-4 Zagreb - Goričan, nedaleko Ljubešćice, u blagom desnom zavoju 21-godišnji D. G. iz Hrastovskog zbog neprilagođene brzine izbubio je nadzor nad motociklom te udario u središnju metalnu ogradu na autocesti, pao s motocikla i na mjestu poginuo, izvijestila je jutros varaždinska policija.

Zbog obavljanja očevida autocesta A-4, istočni kolnički trak od čvora Novi Marof do čvora Varaždinske Toplice bila je zatvorena za sav promet od 00:35 do 3:30 sati.

U tom razdoblju prometovalo se obilazno prema Varaždinskim Toplicama i državnom cestom D-3 prema Varaždinu.


 
Ne kužim kako vam se da stalno RIPati i stalno pisati o raznoraznim budalašima... da, rekoh BUDALAŠIMA, koji sjedaju na motocikl bez opreme, bez elementarnog poznavanja ili pridržavanja prometnih pravila, koji imaju alkohola u guzici i koji misle da im nitko nije ravan, a kada najebu, onda bi ih trebalo žaliti... Uvjeren sam da nitko od njih nije čitao ovu našu rubriku R.I.P., jer da je, vjerojatno bi, barem krajičkom svojeg mozga (koji je najvjerojatnije u kožnim vrećicama ispod pimpeka), barem pokušao nešto zaključiti...

Ma WHO FUCKS; WHO CARES THEM!!

Nisam bezosjećajan tip koji nema suosjećanja ili koji ne žali za svakim ljudskim životom, pogotovo mladim, koji ode sa ovoga svijeta. Nisam niti tako odgojen, niti mi to vjerski odgoj dozvoljava.

Ali ovdje je riječ o majmunima koji ionako ne čitaju što ovdje ima, koji ne uče iz tuđih pogrešaka, koji misle da su iznad nas i pametniji od nas, jer oni u životu "nemaju vremena da bi ikoga ili išta čuli i naučili, jer ionako već sve znaju..."... njima činjenice da se sa alkoholom ne sjeda na motor, da se bez opreme ne sjeda na motor, da se treba pridržavati nekih pravila i propisan (bez obzira koliko isti u njegovoj praznoj tikvi zvučali besmisleno i za "nekog drugog") ne znače apsolutno ništa...

Takvi stvaraju dojam javnosti da su motoristi gamad, maltene kao iz filmova o Mad Maxu; zbog takvih se u neka gradska područja dozvoljava ulazak pijanim vozačima automobila, ali ne i najmanjem mopedu; zbog takvih nas nitko ne cijeni, jer oni svojim glupim odnosom i ponašanjem prema sebi i svima ostalima na cesti samo uzrokuju revolt i inat vozača drugih prometala na više kotača, koji svjesni fizičke nadmoći svojih auta, kamiona itd, tu činjenicu debelo zloupotrebljavaju, a nerijetko i direktno, sa ciničnim smiješkom, idu ugrožavati motocikliste, gurajući ih po cesti ili dovodeći u neku drugu opasnu situaciju.

Zbog takvih, koji uzrokuju da nas javnost ne percipira kao ravnopravne učesnike u prometu, teško nam je postići i bilo kakvu beneficiju pred zakonom i pravilnicima, pa tako nitko ne želi saslušati motocikliste u nastojanjima da se pojeftini cestarina, da nas se tretira kao ljude i kao normalne učesnike u prometu, koji su za svoje prijevozno sredstvo odabrali vozilo koje nije javni prijevoz ili osobni automobil.

Takva glupa gamad izaziva i moj revolt, jer imaju prevelik negativistički utjecaj na javnost. Oni postižu da javno mnijenje smatra motocikl najgorim i najopasnijim prijevoznim sredstvom, a time i oblikuju ono malo mozga koje ima zakonodavna vlast koja bi nam mogla ići na ruku u bilo kojem od mnogo problema sa kojima se u ovoj zemlji susreće moto-zajednica.

Zato molim da se ovdje iznose oni slučajevi koji ovdje i pripadaju, a to su motociklisti stradali zbog pogrešaka drugih, ne svojom krivicom, a koji su svojim stavom, znanjem, opremom i ponašanjem u prometu zaslužili da ih se zove bajkerima i pravim motociklistima.

Zamorno je i bezvezno trošiti riječi na čuđenje postupcima glupana koji sami nisu držali niti do sebe, a ne znam kako onda očekujemo da bi držali i do nekoga drugoga. "Pa što se to događa???", pitanja su kojih ovdje ima podosta... a koja su upućena krivim ljudima, u krivo vrijeme i na krivom mjestu.

Što se događa? E pa događa se to da Majka Priroda vrši prirodnu selekciju i pošteđuje buduće generacije neodgojenog i priglupog potomstva isto takvih potencijalnih očeva, jer je jasno da ih nitko ne bi imao znanja i potencijala izvesti na pravi put razmišljanja i ponašanja u prometu... onaj koji sa alkoholom u guzici, bez opreme i sa dvostrukom brzinom od dozvoljene ostavi svoja jaja na odbojniku ili bankini nije za žaljenje. Bez obzira na godine starosti.

Ako i ja budem najeb'o u životu na motoru zbog vožnje pod alkoholom, bez opreme i zbog dvostruke brzine od dozvoljene, molim vas da naslov teme bude "Onaj glupi Sleđ je otišao u 100 PM zbog gluposti, i neka je, i ne žalimo ga...". I znajte da ćete za svaki negativni komentar u toj temi imati moju potpunu podršku.

Možda zvuči nelogično, ali je istina. Prekinite žaliti glupane koji do vašeg mišljenja nisu davali ni pišljiva boba.
 
Sleđ ti si u potpunosti u pravu i nema ni jedne stavke koje si ti napisal da i ja ne podržavam..ali misli malo na frendove od tog dečka koji će čitat ovu rubriku u kojoj ti dečka nazivaš debilom i idiotom ili kaj ja znam kak..dečko je kriv u potpunosti i sva sreća da nije još nekog sa sobom pokupil ali ipak više ga nema i ipak bi bilo ok malo respekta pokazat prema njemu.....a opet ako takvi ljudi neznaju sami pazit na sebe mogla bi i murja koja na svakim motorijadama sa smješkom gleda dečke koji se oblokavaju i sjedaju na motor nekaj poduzet..al ne mislim na kaznu od 500 kn i par bodova nego ako i treba zapljena motora..mislim to je samo moje mišljenje i nisam imal namjeru nikog uvrijediti :eek:pakoljut: :eek:pakoljut:
 
,,,nedavno napisah  na jednoj RIP. temi:
,,ne mogu a da sa zadovoljstvom ne primjetim da je ovakvih i sličnih situacija (pogibelji,stradanja pri prolazu kroz crveno,teških ozljeda zbog nenošenja opreme itd....)kod samih članova ovog foruma jako-jako malo,,,skoro nimalo  (y)
,,dakle,,ovaj forum djeluje zaista edukativno,,definitivno to osjetim po sebi kad sjedam na motor,,a vjerujem i večina članova.
,,bez obzira na glupost tog mladog momka,,ipak saučešće njegovoj obitelji i svim njegovim frendovima...
,,,R.I.P.  :(
 
Zorro said:
,,,nedavno napisah  na jednoj RIP. temi:
,,ne mogu a da sa zadovoljstvom ne primjetim da je ovakvih i sličnih situacija (pogibelji,stradanja pri prolazu kroz crveno,teških ozljeda zbog nenošenja opreme itd....)kod samih članova ovog foruma jako-jako malo,,,skoro nimalo  (y)
,,dakle,,ovaj forum djeluje zaista edukativno,,definitivno to osjetim po sebi kad sjedam na motor,,a vjerujem i večina članova.
,,bez obzira na glupost tog mladog momka,,ipak saučešće njegovoj obitelji i svim njegovim frendovima...
,,,R.I.P.  :(
slažem se i također R.I.P.
 
Neće se stvari prestat dešavat ako se rubrika zaključa. Neka stoji. Da nas svih svako malo opominje!!
 
Sam pao sam se ubio...pa kome je alkohol srecu donio nek mi kaze??? (mislim da je ovdje svaki komentar suvisan) alkohol + brzina + motor = "u ime oca i  sina....AMEN

R.I.P i saucesce rodbini...
 
Status
Not open for further replies.