JOŠ JEDAN

Status
Not open for further replies.
Maarko said:
ali misli malo na frendove od tog dečka koji će čitat ovu rubriku u kojoj ti dečka nazivaš debilom i idiotom ili kaj ja znam kak..

kolega je pogunul s autom pred dosta je godina već, ali znali smo u kakvom je stanju bil
dok je sjedal u auto i govorili smo mu da je budala kaj ide vozit, i odgovarali smo ga, al je ipak
sjel za volan i poginul, i ubil još jednu curu kaj se sjela u auto, i teško ozljedil još par prijatelja
kaj su se sjeli u taj auto. i poslije smo svi i ovi potrti dečki govorili kak je bil glup i idiot kaj
se sjel i on i oni u taj auto, i svima nam je žal kaj smo ga ne uspeli odgovoriti od vožnje. jer
da je bil idijot dok se sjedal pijan za volan bil je, i mi smo bili idijoti kaj smo ga pustili i sjeli se snjim
al je bil jebeno dobar dečko i dobar frend i svima nam je žal za njega.
zato, ak je ovaj dečko kaj je poginul bil pijan, a prijatelji ga nisu odgovorili nek se ne uvrijede
al i oni su krivi ak su ga pustili vozit.
svaki put dok vidim prijatelje dok se sjedaju i malo pijani za volan (bilo čeg) ih odgovaram od vožnje,
makar i ne uspijem puno put od toga, al barem pokušavam, ak se ipak sjedne i voze, njihova
greška i po mom mišljenju sami su krivi za ono kaj ih zadesi, najžalosnije je dok pokupe još nekog
sa sobom, kak je moj dragi frend odvlekel i tu ženskicu. to je onda žalosno.
 
Enduro fan said:
kako znaš da su mogli?!?


ti od kada pratim ovaj forum ti nisi nikada napisao jednu suvisnu rečenicu....
Evo ja gledam tvoje zadnje postove pa isto nisam vidio nešto pametno. Čak sam se i nasmijao par puta na tvoje provale
 
Nike said:
Čak sam se i nasmijao par puta na tvoje provale

ajde baš mi je drago :D, inace ovdje nije mijesto za off topic, a kao moderator to bi trebao znati.



Decku laka zemlja.
 
R.I.P.

alkohol + motor = sranje...meni je zao decka ali ne razumijem kako je tako tesko oduprijet se alkoholu kada si s motorom ili s autom a namjeravas ici s njim doma...
 
R.I.P

Pjan sjest za volan auta: možda nekad
Pjan sjest na motor: NIKAD!

 
maala said:
Nisu. Bili su jednako pijani kao i on i otišli su zajedno s njime. 4 motora

R.I.P

e super onda nisu mogli

kaj vele danas???

vjerojatno čekaju iduču motorijadu da se naliju ko zveri

od mene samo  :palacdolje:
 
Glede odgovaranja nekog ko je popio od vožnje, uopće ga nemam namjeru odgovarat. Naime, čim si negdje došao motorom, znači da se motorom misliš vratit doma. E, onda ne pij. Uglavnom se družim i vozim s ljudima koji su već dovoljno zreli da znaju šta se može desit. Ko sam ja da im pametujem?! Bi li mi bilo krivo da im se nešto desi? Jasno da bi. Ali da se nakon svake pive moram s nekim prepirat oće li vozit ili ne, nema šanse.

Nemo: skroz te razumijem, ali prijetit nekome nema smisla. Jer, pogledaj realno, koliko je pametno bilo sjest pijan na motor?! Ja osobno momka nisam poznavao, ali mi ga je svejedno žao. Ipak sam čovik.
 
Ked sam išao doma iz Zeline,velim ženi da se nadam da ću za dan dva otvoriti ovu temu i vidjeti da je sve po starom,da nema niš novoga,al uzalud,opet se dogodilo.
R.I.P
 
R.I.P.
Neko je reko... sam pao sam se ubio... Nadam se samo da će drugi koji se tak voze, a koji su zasada imali SREĆE pročitat ovo i da će ipak malo stat na loptu, jer svaka je greška teško ispravljiva, a ak se još i namjerno izaziva onda ju je ne moguće popravit.
NE IZAZIVAJTE SAMI KOLIKO IMATE SREĆE, ČUVAJTE SREĆU ZA TRENUTAK NA KOJI VI NE MOŽETE UTJECAT!!!!
 
Sledge, iako to ne zelim, ali vidjet cu tebe kad ti pogine bliski frend, bas me zanima da li ces opet napisati sto si gore napisao.

Kao i mnogo puta do sada - kome smeta neki dio foruma, neka ga ne otvara, moze u Birtiju ili u lager rezervnih dijelova, nije bitno...

R.I.P.

:(
 
tomee said:
mogli su
TOČKA

Tko kaže da i ti frendovi nisu bili pijani? Kolika je šansa da će pijan urazumiti pijanca?
 
svakak said:
Tko kaže da i ti frendovi nisu bili pijani? Kolika je šansa da će pijan urazumiti pijanca?

raspravili smo to

eto ja još jednom za ove žive koji planiraju nalit se ko zvjeri na idučoj motorijadi .

NEMOJTE
JA VAS ŽALIL NEBUM

otreznite se prije povratka doma
 
Nemo02 said:
Sledge sta se tice tvojeg posta, uopce necu trositi rijeci, da si sad tu negdje u blizini polomio bi te, a i vas ostale pametnjakovice. Samo toliko. GAPI neka ti je laka zemlja.. RIP

Pišeš tako zato jer si poznavao tog pokojnika ili zato jer i inače tako "misliš" (čitaj: kenjaš)?

O lomljenju i ostalim sportovima... čuvaj svoje mlade živčeke, jer ti to čuva i ostale ekstremitete.
 
vlucic said:
Sledge, iako to ne zelim, ali vidjet cu tebe kad ti pogine bliski frend, bas me zanima da li ces opet napisati sto si gore napisao.

Kao i mnogo puta do sada - kome smeta neki dio foruma, neka ga ne otvara, moze u Birtiju ili u lager rezervnih dijelova, nije bitno...

R.I.P.

:(

Imam frendove koji su poginuli, i u ratu i na motoru, zbog gluposti. I činjenica da su mi bili frendovi NIJE promijenila moj stav da li jesu ili nisu postupili glupo u određenoj situaciji. Ne znači da možda i ja neću poginuti na glup način! A glup je u ovom slučaju sjesti na motocikl pijan, bez opreme i voziti puno prebrzo od ograničenja. To su činjenice, koje neće promijeniti detalj kao što je osobno poznanstvo sa poginulim. Mogu ga žaliti, ali ne razmišljam emocionalno ili guzicom da bih to previdio.

Svejedno, određeni obrazac ponašanja JE glup, i nisam promijenio mišljenje ili stav zato jer mi je to bio frend. Za vrijeme rata sam rekao da je frend poginuo glupo, i to njegovoj obitelji, jer u mrklom mraku zapaliti čik, na manje od 100 metara od četničkih linija, JE bilo glupo. A za njega i tragično. Unatoč upozorenjima koje su neki ignorirali, uvijek sam se maknuo dublje u mrkli mrak od takvih "svjetionika". Možda zato i danas piskaram ovdje, a oni već dugo gledaju travu "odozdola".

Drugim riječima, Vito, i onda ću napisati ono što sam sada napisao. Uz dužno poštovanje prema mrtvima.
 
Sledgehammer said:
Drugim riječima, Vito, i onda ću napisati ono što sam sada napisao. Uz dužno poštovanje prema mrtvima.

Slažem se sa većinom toga što si napisao, ali jedino si zbog ovog "dužnog poštovanja" mogao izabrati malo blaže riječi za izreći isti stav.
 
*Brzi* said:
            Potpisujem!  (y) 

Ako niš drugo iščupaš mu ključ iz brave i baciš u šaht!  Ključ bu lako napravio novi, a glavu baš i ne !

ja ga sam izgubim negdje  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Slažem se sa većinom toga što si napisao, ali jedino si zbog ovog "dužnog poštovanja" mogao izabrati malo blaže riječi za izreći isti stav.

Znaš da sam nježan po cijelom tijelu... fuck it, kada stvari zovem svojim imenom. Zato i nisam u niti jednoj stranci...
 
vlucic said:
Sledge, iako to ne zelim, ali vidjet cu tebe kad ti pogine bliski frend, bas me zanima da li ces opet napisati sto si gore napisao.

Kao i mnogo puta do sada - kome smeta neki dio foruma, neka ga ne otvara, moze u Birtiju ili u lager rezervnih dijelova, nije bitno...

R.I.P.

:(

Pravi zaključak ovog prepucavanja (y)
 
Status
Not open for further replies.