JOŠ JEDAN

Status
Not open for further replies.
Baš sam poslijedne pisao odgovor na ovu poruku, uglavnom iste stvari kako je sleđ napisao, ali ipak sam odlučio ne postati.
 
Maarko said:
ali misli malo na frendove od tog dečka koji će čitat ovu rubriku u kojoj ti dečka nazivaš debilom i idiotom ili kaj ja znam kak
A nisu li ga ti njegovi "frendovi" mogli sprijeciti da sjeda na motor pijan?
 
Enduro fan said:
kako znaš da su mogli?!?


ti od kada pratim ovaj forum ti nisi nikada napisao jednu suvisnu rečenicu....

????!!!!
Hm,malo pročitaj svoj uradak :wink:
A i kompletnu rečenicu  :palacdolje:
Bez semantike...
A kaj sad?
Dečko se ubio,nije imao sreće,alkohol i brzina...
A jel ste ikada probali nekog pijanog urazumiti?
Jako težak zadatak,zar ne?
 
ADAM said:
????!!!!
Hm,malo pročitaj svoj uradak :wink:
A i kompletnu rečenicu  :palacdolje:
Bez semantike...
A kaj sad?
Dečko se ubio,nije imao sreće,alkohol i brzina...
A jel ste ikada probali nekog pijanog urazumiti?
Jako težak zadatak,zar ne?
BOGA mi je! :(

Ali opet...da je neko mrtav i da ga vidim da sjeda na R-a...i da mi je frend...pa polomio bi mu i noge i motor...da mu spasim život...
 
r.i.p
 
Neznam ali sleđimaš potpuno pravo, ali jedan život je uzalud izgubljen
 
PEDROSA said:
BOGA mi je! :(

Ali opet...da je neko mrtav i da ga vidim da sjeda na R-a...i da mi je frend...pa polomio bi mu i noge i motor...da mu spasim život...

na to sam ja mislil :?
 
PEDROSA said:
BOGA mi je! :(

Ali opet...da je neko mrtav i da ga vidim da sjeda na R-a...i da mi je frend...pa polomio bi mu i noge i motor...da mu spasim život...


            Potpisujem!  (y) 

Ako niš drugo iščupaš mu ključ iz brave i baciš u šaht!  Ključ bu lako napravio novi, a glavu baš i ne !
 
R.I.P.
 
Sledge sta se tice tvojeg posta, uopce necu trositi rijeci, da si sad tu negdje u blizini polomio bi te, a i vas ostale pametnjakovice. Samo toliko. GAPI neka ti je laka zemlja.. RIP
 
Nemo02 said:
Sledge sta se tice tvojeg posta, uopce necu trositi rijeci, da si sad tu negdje u blizini polomio bi te, a i vas ostale pametnjakovice. Samo toliko. GAPI neka ti je laka zemlja.. RIP
Svima ovakve stvari teško padaju, a pogotovo nekome (pretpostavljam da ti spadaš među njih) tko je poznavao poginuloga,
ali to te ne opravdava da prijetiš i postavljaš se na ljude koje uopće ne poznaješ.
Znam da je teško suzbiti emocije i hladno reagirati, ali...

 
Nemo02 said:
Sledge sta se tice tvojeg posta, uopce necu trositi rijeci, da si sad tu negdje u blizini polomio bi te, a i vas ostale pametnjakovice. Samo toliko. GAPI neka ti je laka zemlja.. RIP
Čuj tvom prijatelju očito nije bilo do života.
 
kaže se: o mrtvima sve najbolje. no, o njima svatko može mislit kaj hoće...
 
Status
Not open for further replies.