Jučer u Spinutu nastrada jedan naš

corky

Member
Jučer u spinutu stukla se jamaha žute boje sreća motoristi ništa osim što je natučen evo slika......












 
ja kako sam cuo da i nije prošao lišo jer da je slomio ruku,nogu i nagnjećenje vrata
Da mu je neki stari oduzeo prednost
 
Treba te sve starce sterat u kurac s ceste!!! :evil:
Umjesto da oni umiru, oni nas u smrt šalju!!! :x
 
Na Splinutu ili na Poljudu? :p
 
toldi said:
Treba te sve starce sterat u kurac s ceste!!! :evil:
Umjesto da oni umiru, oni nas u smrt šalju!!! :x

Tu se slažem sa tobom. Em ne vide, em ne čuju a refleksi su im kao kod mrtvog konja. Jedino mi nije jasno kako im liječnik može dati potvrdu da su sposobni za vozača B kategorije.
Da se razumijemo, nemam ništa protiv starijih osoba ali nikako nisam za to da ljudi preko 70g sjedaju za volan. Gledam svoga djeda, ima 75g i vitalan je kao neki mladić ali dok sjedne na svoj bicikl, to je sve tako usporeno!
Mene je u proljeće pokupio neki djed sa autom koji ima 77g jer me uopće nije skužio a kretali smo na raskršću (znači brzina do nekih 40 km/h)! I nakon toga iziđe iz auta i nakon što sam mu preletio krov i digao se sav nagnječen on se galami na mene!
 
Medo said:
toldi said:
Treba te sve starce sterat u kurac s ceste!!! :evil:
Umjesto da oni umiru, oni nas u smrt šalju!!! :x

Tu se slažem sa tobom. Em ne vide, em ne čuju a refleksi su im kao kod mrtvog konja. Jedino mi nije jasno kako im liječnik može dati potvrdu da su sposobni za vozača B kategorije.
Da se razumijemo, nemam ništa protiv starijih osoba ali nikako nisam za to da ljudi preko 70g sjedaju za volan. Gledam svoga djeda, ima 75g i vitalan je kao neki mladić ali dok sjedne na svoj bicikl, to je sve tako usporeno!
Mene je u proljeće pokupio neki djed sa autom koji ima 77g jer me uopće nije skužio a kretali smo na raskršću (znači brzina do nekih 40 km/h)! I nakon toga iziđe iz auta i nakon što sam mu preletio krov i digao se sav nagnječen on se galami na mene!

nikada nisam imao okršaje takve vrste ali znalo se biti blizu i mogu reci da rijetko je bio samo vozac auta kriv jer ako kroz raskrižje dolaziš sa 100-120km/h onda bar 40% krivnje snosiš i sam
 
STobulj said:
nikada nisam imao okršaje takve vrste ali znalo se biti blizu i mogu reci da rijetko je bio samo vozac auta kriv jer ako kroz raskrižje dolaziš sa 100-120km/h onda bar 40% krivnje snosiš i sam

Kroz raskršće sam prošao sa oko 40km/h dok je djed skrenio u mene.
A i da sam vozio 120km/h ne bi se žalio već bi rekao: "Jebi ga, sam sam si kriv!"

No, i ovo tvoje je istina, mada neka svako vozi kako mu paše. Ipak nitko od nas nije svetac! :wink:
 
STobulj said:
ja kako sam cuo da i nije prošao lišo jer da je slomio ruku,nogu i nagnjećenje vrata
Da mu je neki stari oduzeo prednost




Ne znam ali momak je hodao ,telefonirao svojima možda je slomio ruku i to desnu sigurno je podosta natučen ali je i muški vozio pa pogledaj trap auta .... spasila ga je kompletna oprema pa da nije nje bilo bi krvi do koljena ...
smatram da je lišo proša kako je to izgledalo.....

Nike jemaš prav na Poljudu... :wink: :oops:
 
danas sam cuo da nije slomio ruku i nogu vec da je kraljeznjak neki napukao jer je glavom udario od auto i gledano realno dobro je prošao
 
e ima ti ta mjesta ali da je dobro prošao rekao sam jer mi je njegov poznanik rekao da je pri brzini 60-70km(dobro malo sporije ako uzmemo kocenje) udario sa bocnom stanom glave znaci sa gdje je uho dok tijelo je bilo vodoravno sa motorom i okomito sa autom, znaci skroz neprirodan položaj idealno za slomit vratne kralješke i ozljedit cak i leđnu moždinu dok je on prošao samo sa naprsnućem kralješka
Ali tvoja verzija dobra samo ovisi s koje strane gledaš, pesimisticke ili....
 
60-70km/h hm hm hm :? :? :? ma daj pustite te policijske priće vozija je on za panduriju 50km/h ali on je udrio sa 60- 70 km/h ali sigurno nije vozija... i ne ponašajmose ovdje ko djeca jer svi vozimo i pogledaj slike gdje je auto gdje motor i koja je šteta na autu....... :cry: :oops: :mrgreen: :twisted:



jebem ti jamahu sa dva diska naprid pa da se ne može u pet metara zaustavit sa 60km/h.. ja jesam hrvat ali nisam lacković naiva.. i jebem ti Una koji je napravljen od kartona pa mu svaka pizda izbije trap... :mrgreen: :wink: