Jučer u Spinutu nastrada jedan naš

corky said:
60-70km/h hm hm hm :? :? :? ma daj pustite te policijske priće vozija je on za panduriju 50km/h ali on je udrio sa 60- 70 km/h ali sigurno nije vozija... i ne ponašajmose ovdje ko djeca jer svi vozimo i pogledaj slike gdje je auto gdje motor i koja je šteta na autu....... :cry: :oops: :mrgreen: :twisted:



jebem ti jamahu sa dva diska naprid pa da se ne može u pet metara zaustavit sa 60km/h.. ja jesam hrvat ali nisam lacković naiva.. i jebem ti Una koji je napravljen od kartona pa mu svaka pizda izbije trap... :mrgreen: :wink:
Dobro zena i kaze,ali sta bi bilo da je vozija oko 80-90km/h sta je normalno vise-manje po gradu onda bi ispila auto napola
 
corky said:
jebem ti jamahu sa dva diska naprid pa da se ne može u pet metara zaustavit sa 60km/h.. ja jesam hrvat ali nisam lacković naiva.. i jebem ti Una koji je napravljen od kartona pa mu svaka pizda izbije trap... :mrgreen: :wink:

:shock:
Samo ti razmisljaj kako se na gradiskim putevima mozes zaustavit u 5 metara, pa cemo uskoro i o tebi raspravljat
:? :?
 
aurellie said:
corky said:
jebem ti jamahu sa dva diska naprid pa da se ne može u pet metara zaustavit sa 60km/h.. ja jesam hrvat ali nisam lacković naiva.. i jebem ti Una koji je napravljen od kartona pa mu svaka pizda izbije trap... :mrgreen: :wink:

:shock:
Samo ti razmisljaj kako se na gradiskim putevima mozes zaustavit u 5 metara, pa cemo uskoro i o tebi raspravljat
:? :?


Slušaj još u dvadesetak godina još nismo raspravljali o meni ovako i ako budemo ja ću reć točno koliko sam vozija .... ako si vozija po propisu u gradu smješno je izjaviti da si trap auta odvalio vozeći 60- 70 km/h i da si još kočio......jer ako si i taka kočnicu sa 70 istog trenutka je brzina ispod 50.. neću ulaziti u dublju raspravu ali kako sam završio faks gdje mi je jedan od predmeta bilo kočenje i vještačenja saob.neserća tvrdim da je brzina od 70km/h sa kočenjem ne drži vodu :shock: :shock:

ujedno suho, vedro uz obalu pličak, bura dere, a jebate je toplo čovik malo stisa gas da se oladi...... skoro za cili život :evil: :shock:
 
Ma oko tog odvaljivanaj trapa.....
....što je tu čudno????....unić star 15g i trul kak samo fiati znaju biti (odozdo) +još i raskliman.Osim toga ako motori i vozač imaju skoro 300 kg i s prednjom svojom gumom direkt zakači gumu njegovog zadnjeg kotača normalno da odvali trap pri 60kn/h...meni to izgleda sasvim moguće.
...stari unići imaju oko 800kg....kod sudara se jednostavno raspadaju.

...a sa 60km/h na normalnoj cesti,stat u 5m....priče za malu djecu .
 
mislin da nije mislija bas u 5m,sta je nemoguce ali to je ona ka "sta je u metar",razumis ti mene,a i nemora svaki fiat od 10-15god.bit trul i gnjil!Mada i ja mislin da je tip vozija malo brze nego sta se prica,jer je meni prosle godine na dan fjakinog partija u Solinu kraj boje i lakovi ako neko mozda zna di je to,izletilo auto dok san ja gleda okolo i kad san ga vidija po procjeni san bija negdi oko 6-7m od njega,svi znate kakve su na KLE-u kocnice ali san uspija stat tako da mu se naslonin na portapak.brzina je bila tu negdi oko 50-60km/h,ali cesta je tu ko staklo stara izlizana i masna itd...,
 
pak said:
Ma oko tog odvaljivanaj trapa.....
....što je tu čudno????....unić star 15g i trul kak samo fiati znaju biti (odozdo) +još i raskliman.Osim toga ako motori i vozač imaju skoro 300 kg i s prednjom svojom gumom direkt zakači gumu njegovog zadnjeg kotača normalno da odvali trap pri 60kn/h...meni to izgleda sasvim moguće.
...stari unići imaju oko 800kg....kod sudara se jednostavno raspadaju.

...a sa 60km/h na normalnoj cesti,stat u 5m....priče za malu djecu .


ako sam napisa 5 m onda je to napisano isto kao i da je jučer kroz Solin proletio jedan motorista pa nitko nije gleda u nebo..a možda i je :shock: :mrgreen: ujedno uno u splitu nije uno u zg i daj već kad je truli uno od kartona uspio sa 60 km/h jamahicu ožeti da je neće dricati ni sveti Ante :wink: :wink:


Izvinjavam se svima ali dokazivanja tipa vozio je onoliko nemaju svrhu vrlo lako bi se moglo dokazati da je naš dotični kolega vozija brze i da je kao posljedica toga izazvanje prometne nezgode.Samo to nema nikakvog smisla te se ja isključujem iz ove rasprave jer ne vodi nikamo.. Sami poznavaoci ove problematike će shvatiti a meni se neda raspravljati...
mnogo sreće i kilometara makar i vozili R :cool: :mrgreen: :shock:
 
Vidija sam ovu nesrecu, kad je vec pandiruja bila.
***
a bio sam i u jednoj nesreci (ja i prijatelj u autu) kad nas je skuter pokupija s boka i to doslovno odnija. Lik je ima 1,58promila, bez kacige i ikakave opreme. Po policijskom izvjescu BOCNO nas je odnio skoro 2m! Auto Rover 414 (dakle nekih 1100kg) a skuter Yamaha NED 100ccm3. Motor totalka, lik sa laksim ozljedama (nista slomljeno samo siva glavu) a na autu 20,000kn stete.Prednja i zadnja vrata, krov, hauba, vezni lim, blatobran...
Da mi je neko prica ne bi virova da to moze skuter/motor napravit.On nije ima tragova kocenja pa je nekom logikom moga max ici oko 80-90km/h.
Toliko o odvaljenom trapu na unu....
 
Cijenjene kolege....JA SAM VOZAČ OVE YAMAHE SA TOPICA.....

....Vozio sam oko 70 km/h, a djedica je stajao na križanju i gledao kako dolazim prema njemu...odjednom je izletio ispred mene jer se želio polukružno okrenuti i uparkirati....izletio je kad sam bio na 3-4 metra udaljen od nega tako da nisam mogao puno učiniti kako bi ga izbjegao jer mi je sa lijeve strane prijetila opasnost da udarim u semafor, a to bi bilo puno zajebanije nego li je trenutna situacija.....uglavnom....udario sam ga nekako postrani tako da sam d esnom rukom razbio suvozački prozor,ramenom sam pogodio stup izmedju prednjih i zadnjih vrata(doduse ovaj nije imao zadnja vrata ali znate na sta mislim) i glavom sam se spucao u zadnji prozor i lim poviše prozora....motor ima 187kg a ja ravno 96kg i mislim da me činjenica da smo bili podosta teški naspram relativno laganog auta spasila(naravno uz zaštitnu opremu)jer sam prenio energiju udarca na odbacivanje auta....nevjerovatno ali nisam ništa slomio...bio sam nakratko u nesvjesti,istagnut mi je vratni mišić,imam nabijena rebra i desno rame te raskidanu lijevu nogu....ali zacjeljujem jebeno brzo.... :twisted: ....a sad mi pomozite informacijom sta da radim?....Thundecat-ova u Splitu nema bas previse i nemam jebene ideje odakle da pocmem ....cini mi se (ali nije sigurno) da mi je prednja vilica i felga sa diskovima o.k. ....razvaljen mi je prednji far, svi instrumenti sa table i kompletna elektronika sa volana...znam da mogu narucit te stvari kod Piccila, ali jebeno ce bit skupo ( a škver ne plača tako dobro)....onda njoš nemam mojma kako da krenem u naplatu štete sa osiguranja , policija....ako nije frak molim vas javite mi se na 0913391453-Frusta i ili ostavite Vaš broj mobilnog ako mi možete ikako pomoći savjetom......u utorak cu probat postat slike razbijenog bike-a....thanx
 
možda ti ovo pomogne
http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=6888
 
Prika sad ti predstoji najteže do policijskog zapisnika ćeš ako imaš sreće doć tek za 4 do 5 mjeseci.....

Pa onda ti tek sljedi natezanje sa osiguravajućim kućama....

Svakako moj ti je savjet uzmi nekog advokata pogodi sa njime postotak i nek ti on ganja oštetu -povrede razbijena jakna ,gaće patike bez vozila min cca 7-8 mjeseci, a ti paralelno guraj oštetu za vozilo.. i šta te briga za cijene ako nisi kriv oni imaju platit popravak , a picilo je ovlašten ima da ti promine ulje u motoru i filter jer je i to možda sjebano od posljedica sudara... :wink: :wink:

Jako mi je drago da si dobro , ali nije mi bilo drago sve ono vidjeti ....
 
Ej bit će još motora samo da su nam bajkeri u hrpi
čestit & blagoslovljen BOŽIĆ bajkerima i puno kilometara
u 2006 godini
 
corky said:
Prika sad ti predstoji najteže do policijskog zapisnika ćeš ako imaš sreće doć tek za 4 do 5 mjeseci.....

Pa onda ti tek sljedi natezanje sa osiguravajućim kućama....

Svakako moj ti je savjet uzmi nekog advokata pogodi sa njime postotak i nek ti on ganja oštetu -povrede razbijena jakna ,gaće patike bez vozila min cca 7-8 mjeseci, a ti paralelno guraj oštetu za vozilo.. i šta te briga za cijene ako nisi kriv oni imaju platit popravak , a picilo je ovlašten ima da ti promine ulje u motoru i filter jer je i to možda sjebano od posljedica sudara... :wink: :wink:

Jako mi je drago da si dobro , ali nije mi bilo drago sve ono vidjeti ....

Thanx na savjetu....u utoral cu se pocet yajebavat sa tim osiguranjima i odštetama....mislin da iman jednog tipa u panduriji koji bi mi moga pomoc da dobijen izvjestaj sta je prije moguce.....malo san gleda motor....ovako mi se cini da neije platila vilica, a ni pednja felga.....ali tribat ce to sve ispitat.....jebiga...valjda cu ga uspit sredit barem do lita pa da mogu zapalit negdi....samo ce me garant jebat osiguranje ....motor je 1996 godiste...bija je ka nov...prosa je samo 30 000 km...ali jebe se njih...oni gledaju katalog....uglavnom thanx!
 
Prije svega brz oporavak i tebi i motoru....
Čitam sve ove postove i rasprave da li je čovik vozio 50 ili 80,ali ljudi moji AUTO JE ODUZELO PREDNOST prolaska motoristu,to je jedini bitni dio priče...i očito nikom ništa,jer kako je netko krasno primjetio Thunderdude je "super" prošao...a što kad sutra nekom od nas oduzmu prednost i ubiju nas??
 
DamirK said:
shogun said:
...a što kad sutra nekom od nas oduzmu prednost i ubiju nas??

ništa, treba samo ostati mrtav hladan
:mrgreen:

Da,da
Lijepo je to što si mogao to napisati,umjesto da sada vrtimo ovdje RIP...
Netko je gore primjetio da je auto oduzeo prednost,a čini mi se,da je thunderdude,napisao da je auto vozio neki čiča...
Prošlu subotu mi je stradala klinka iz kluba jer ju je pokupio čiča od 74 g,vozio po mraku i pravdao se da je nije vidio,a mala imala bijelu jaknu :shock: :shock: :evil: :evil:
Pa me interesira,svi pljuju po mladim vozačima i razmišljaju o tome kako ih obuzdati i "ukalupiti" (dobro i ja sam nekoć bio mlad vozač i imao svakakvih događaja a zahvaljujući samoj sreći i naklonjenosti Onog gore ostao živ),pa me interesira kako se i koliko često kontroliraju ti stariji vozači...
A tu stvarno mislim na vozače treće životne dobi,kod kojih svaki dan,nažalost, psihofizičke sposobnosti idu rapidno prema dolje..

A tebi splićo,želim svako dobro i brzo se oporavi(mali savjet - moraš piti puno tekućine :mrgreen: :mrgreen: )
A motor ćeš već nekako skrpati
 
Samo da si ti dobro, ostalo ce se srediti... :wink:
 
ADAM said:
DamirK said:
shogun said:
...a što kad sutra nekom od nas oduzmu prednost i ubiju nas??

ništa, treba samo ostati mrtav hladan
:mrgreen:

Da,da
Lijepo je to što si mogao to napisati,umjesto da sada vrtimo ovdje RIP...

i ja se ljutim kad mi neki kreten oduzme prednost ali znam da sam i sam nekad kreten koji nehotično pogriješi i oduzme nekom prednost. Jebi ga, događalo se, na sreću bez posljedica.
Vama se nikad nije dogodilo da pogriješite?