K: Ducati Hypermotard 821 SP

Jebat ga. M4.32 ce uskoro na bubanj razmak izmedu rupa 100mm. S ovim ide ispod 200 kg pun do čepa, ubiti s granama smo to već prebacili 🤣
 

Attachments

  • IMG_20230503_191359.jpg
    IMG_20230503_191359.jpg
    332.7 KB · Views: 0
  • IMG_20230503_191333.jpg
    IMG_20230503_191333.jpg
    401.5 KB · Views: 0
Takoo. Lajkam . S time ćeš dobit malo na doziranju?

Pitam jer bi ja mozda prvo sa pumpom probao, pa tek onda čeljusti/pločice
 
@kiki.o naletio sam na super cijenu a nove su ne korištene. Budem odmah i pumpu zamjenio RCS17 Corsa Corta jer koliko vidim za 32mm klipove ide 19mm radijalna pumpa a za 30mm 17mm pumpa sto je slučaj s Stylemom. Mislim da bi najviše dobio s micanjem ABS-a skroz
 
  • Like
Reactions: webmaster750
Sličnu sam kombo ja namjenio za zx10, RCS17CC + GP4RS.

Javi dojmove kad sve složiš (y)
 
E jebi ga.😂 Moras ga probat, sve je bolji.😄

Izmedu 100 ljudi koje vecinom ne znam, tocno prepoznam s kim bi se dalo vozit.👍😄
Valjda je bilo do onog narančastog prsluka 🤣
Najzanimljiviji dio dana je bio tih par zavoja, čuo sam da se lijepo vozi ali uživo to izgleda skroz drugačije. Super mu stoje crne spulje ubiti crvena rama na cijelo ono "crnilo" je odličan detalj 🤘
 
Last edited:
Valjda je bilo do onog narančastog prsluka 🤣
Najzanimljiviji dio dana je bio tih par zavoja, čuo sam da se lijepo vozi ali uživo to izgleda skroz drugačije. Super mu stoje crne spulje ubiti crvena rama na cijelo ono "crnilo" je odličan detalj 🤘
Problemi s autoritetima.😂
Zato sam bar malo otvorio, da ne propadne cijeli dan iako je kasnije bilo ok pri penjanju na Sljeme. Nevjerojatno kako mu na onakve gabarite pašu kratki zatvoreni zavoji. Danas na kavi sam uzeo GSa a frend mog, prvi put da se netko vozi pored mene. Sad mi je jos ljepsi. :mrgreen:
Cekamo Valtera pa ponovimo.👍😇
 
  • Like
Reactions: DiAbLeRo and Švabo
@mate plan je bio okinuti koju fotku na zadnjem kolu, malo stunta za publiku. Međutim kako to inače biva izlojavilo se jer gore kod spomenika skužim da mi je zadnja guma puna ulja. Negdje putem mi se holender na kileru odsarafio i krenulo je ulje. Kako je to moglo završiti dobro je prošlo na kraju. Kasnije smo to u restoranu dole vratili u prvobitno stanje