Kako da ispitam koliko mi Beverly 200 puni akumulator

malaguti said:
ne ne ne kuzi se on u struju on se kuzi u SVE :naklon: u rovinju je,pogle mu profil...
prijatelju....nemoj tako... :mrgreen: Trudim se podijeliti sa vama ono sto znam...i pomoci koliko mogu... (y)
 
Ok sve mi je to jasno ali kako onda ak nekaj ne valja sa reglerom pokazuje 14V na unimeru sa skalom?Kaj nebi bilo logicno da ne puni ak je u kvaru alternator ili regler(mada regler samo regulira napon)
 
ako krepa regler onda se akumulator ne puni več sa struja preusmjeri iz akumulatora.
 
mountain36 said:
Ok sve mi je to jasno ali kako onda ak nekaj ne valja sa reglerom pokazuje 14V na unimeru sa skalom?Kaj nebi bilo logicno da ne puni ak je u kvaru alternator ili regler(mada regler samo regulira napon)
a ko kaze da nesto nevalja sa reglerom... :misli: Ako si unimerom izmjerio 14 volti...budi bez brige...Sjedni i vozi... (y)
 
kad smo več kod akumulatora... jel ima EXIDE koji model za motore ?  (za VXR me zanima) :)
 
Mislim da bu bilo sve 5 ljepo je upalio,i jos ljepse vozio,tako da ce vjerovatno to biti to.Hvala svima na pomoci