kako urediti ispušne grane?

Bila je tema farbanje grana,tamo sam ja napisao kako sam svoje pofarbao,i evo nakon jedne sezone drzi super i nist se ne ljusti  (y)
 
bobo RR said:
Bila je tema farbanje grana,tamo sam ja napisao kako sam svoje pofarbao,i evo nakon jedne sezone drzi super i nist se ne ljusti  (y)
cilj mi je dobiti neki inox look,nebi ih farbao
 
  • Like
Reactions: Grom90
alenRI said:
cilj mi je dobiti neki inox look,nebi ih farbao
a nist,prvo fini brusni papir,ak ima hrdje i necistoca i onda pasta za poliranje i poliraj,druge nema
 
picolovac said:
ma samo purol paste namaži  omotaj jedan krug okolo sa krpom i vuci.vraca u orginal 100%

 (y) da,

ili probaj prvo ovo - blaže je, ako nađeš:  ( kažu ima u Louis-u, ja kod nas nisam našao  :? )

   
geodull.jpg
 
gdje mogu nabaviti purol pastu?šta namažem na grane i ispoliram sa nekom krpicom?ako ti se da objasni  (y)
 
alenRI said:
gdje mogu nabaviti purol pastu?šta namažem na grane i ispoliram sa nekom krpicom?ako ti se da objasni  (y)


 da,

12 kn,  ima kod onih što prodaju boje-lakovi  :wink:
 
DADO+ said:
 da,

12 kn,  ima kod onih što prodaju boje-lakovi  :wink:
ajde d ai to probamo...već vidim da će prsti boliti...ej a da prvo prođem grane sa brusnim pa onda sa pastom i krpicom?sorry šta davim  :mrgreen:
 
alenRI said:
ajde d ai to probamo...već vidim da će prsti boliti...ej a da prvo prođem grane sa brusnim pa onda sa pastom i krpicom?sorry šta davim  :mrgreen:

- a ne znam kakve su tvoje (grane), ali valjda prvo probaš s pastom,  :misli:


 ( daj curi da glanca cijev )  :LOL:  :wink:
 
DADO+ said:
- a ne znam kakve su tvoje (grane), ali valjda prvo probaš s pastom,  :misli:


 ( daj curi da glanca cijev )  :LOL:  :wink:
iste kao šta su strašove bile (vidi link) probat ću sa pastom pa ćemo viditi  8) tnx
 
alenRI said:
iste kao šta su strašove bile (vidi link) probat ću sa pastom pa ćemo viditi  8) tnx

 :yikes: uuuuuuu to je već strašno  :LOL:

index.php


ne znam za to, da li će ići :no:

a i ne čitam tu temu više  :palacdolje: - izbacio me iz "teme"  :LOL: :LOL: :LOL:
 
DADO+ said:
 :yikes: uuuuuuu to je već strašno  :LOL:

index.php


ne znam za to, da li će ići :no:

a i ne čitam tu temu više  :palacdolje: - izbacio me iz "teme"  :LOL: :LOL: :LOL:
ako neće ići sa pastom iz prve,probat ću sa brusnim p aću vidit kako ide
ponudi mu primirje :gace:
 
ak ih hoces slozit da zgledaju ko nove i da ljudi gube vid kad ih ugledaju na suncu onda ih skini dole s motora, uzmi vodobrusni 600 pa opleti s njim za pocetak, nakon toga finiji vodobrusni ili 3M spuzvica i tek za zavrsni zrcalni sjaj koristi purol ili never dull (moze ga se ubost u bauhausu) i to ti je to ... postupak se moze izvest i bez da grane idu dole ali rezultat nece bit tak dobar jer neces moc doc do svih dijelova a i prsti ce ti puno vise patit :wink:
 
tibor_zg said:
ak ih hoces slozit da zgledaju ko nove i da ljudi gube vid kad ih ugledaju na suncu onda ih skini dole s motora, uzmi vodobrusni 600 pa opleti s njim za pocetak, nakon toga finiji vodobrusni ili 3M spuzvica i tek za zavrsni zrcalni sjaj koristi purol ili never dull (moze ga se ubost u bauhausu) i to ti je to ... postupak se moze izvest i bez da grane idu dole ali rezultat nece bit tak dobar jer neces moc doc do svih dijelova a i prsti ce ti puno vise patit :wink:

  8) ( boldano )

nego, znaš za cijenu ak ga ima tamo?  (plavo)
 
bobo RR said:
Iz mog iskustva purol pasta je pregruba za zavrsnu fazu..

:neznam: ali meni je OK, možda zavisi od kvalitete materijala

ja sam pokupio i katran i neku strvinu, pa je sve išlo dole bez oštećenja,
no redovito ih "kontroliram", a još su nove, pa možda zato  :misli:
 
DADO+ said:
  8) ( boldano )

nego, znaš za cijenu ak ga ima tamo?  (plavo)

hmmm ... ne sjecam se tocno jer ima vec kak sam ga uzeo, al nekak mi se cini da nije preko 50 kn bilo :misli:
 
tibor_zg said:
ak ih hoces slozit da zgledaju ko nove i da ljudi gube vid kad ih ugledaju na suncu onda ih skini dole s motora, uzmi vodobrusni 600 pa opleti s njim za pocetak, nakon toga finiji vodobrusni ili 3M spuzvica i tek za zavrsni zrcalni sjaj koristi purol ili never dull (moze ga se ubost u bauhausu) i to ti je to ... postupak se moze izvest i bez da grane idu dole ali rezultat nece bit tak dobar jer neces moc doc do svih dijelova a i prsti ce ti puno vise patit :wink:
hvala  (y) ovako ću i napraviti...eh kad bi mi grane izgledale kao i dadi  :mrgreen: