kamo s kacigom?

3alfa3 said:
....i onda ti se neko popisa u kacigu  :LOL:

Jbg, ja svoju nosim sa sobom koliko god to neprakticno bilo

Jedino Sabonis mi se može popišati u kacige, jer su na retrovizorima, a opet stegnute sajlom da ne idu s retrovizora nikako osim da netko prereže sajlu.
 
kalimero said:
Jedino Sabonis mi se može popišati u kacige, jer su na retrovizorima, a opet stegnute sajlom da ne idu s retrovizora nikako osim da netko prereže sajlu.

(y)
Ja koje sam srece, ptica bi mi se posrala u nju  :LOL:
 
Hm.. vidio sam neke optimiste koji kacigu svezu za dio koji se ispod vrata kopca  :LOL:

uglavnom mi preostaje ili kupiti ruksak ili ju svezati za motor :)
 
Koferi su na putu krcati svega pa vežemo sajlom.
Dužina 2 m i debela cca 1 cm.
Žilava je ali 2 jakne kacige i tank torbu drži super.
Cca 300 kn
 
mojzzr1400 said:
Koferi su na putu krcati svega pa vežemo sajlom.
Dužina 2 m i debela cca 1 cm.
Žilava je ali 2 jakne kacige i tank torbu drži super.
Cca 300 kn

toliko dođu i klješta kojima se precvika ta sajla 

:misli:
 
kalimero said:
A 600 kn dođe rent a kombi za ukrast cijeli motor :LOL: :LOL:

Dobra  :LOL: :LOL: :LOL:

Ne znam, skeptican sam prema ostavljanju opreme na motoru. Jbg znam, nekad je stvarno tlaka vuci to sa sobom.
 
MS051 said:
Dobra  :LOL: :LOL: :LOL:

Ne znam, skeptican sam prema ostavljanju opreme na motoru. Jbg znam, nekad je stvarno tlaka vuci to sa sobom.

Ja sam ostavljao opremu na mjestima gdje bi ti dušu ukrali da mogu, sigurno je najgori po tom pitanju Napulj. I na Siciliji nisam imao nikakvih problema, a bio sam tamo 15 dana, uvijek kacige na retrovizoru i zaključane sajlom. Isto Calabria i južna Italija. Ali preko noći motor je bio u garaži hotela ili pansiona, gdje smo već spavali. Čuvana ili zaključana garaža mi je bila uvijet za smještaj.
Sve ostalo u Europi je kikiriki za te destinacije što se krađe tiče. :mrgreen:
 
... moja toliko smrdi od znoja, a imam i psorijazu gore i neke gljivice dolje
    tako da nitko ne ide ni blizu  :mrgreen:


- baš ako noćim, ponesem u sobu da klinci ne igraju nogomet  :LOL:
 
I moja je do te mjere personalizirana da ju nitko ne bi odnio ni da mu platim  :mrgreen:
Uglavnom provodi vrijeme na retrovizoru bez sajle i sličnih stvari.
 
kalimero said:
Ja sam ostavljao opremu na mjestima gdje bi ti dušu ukrali da mogu, sigurno je najgori po tom pitanju Napulj. I na Siciliji nisam imao nikakvih problema, a bio sam tamo 15 dana, uvijek kacige na retrovizoru i zaključane sajlom. Isto Calabria i južna Italija. Ali preko noći motor je bio u garaži hotela ili pansiona, gdje smo već spavali. Čuvana ili zaključana garaža mi je bila uvijet za smještaj.
Sve ostalo u Europi je kikiriki za te destinacije što se krađe tiče. :mrgreen:
Isto tako i mi......sicilija, turska, albanija.... uvjek oprema na motoru
 
DADO+ said:
... moja toliko smrdi od znoja, a imam i psorijazu gore i neke gljivice dolje
    tako da nitko ne ide ni blizu  :mrgreen:
...
U tom slučaju bih se na tvom mjestu više brinuo da mi se kakav hrčak ili vjeverica ne nastane u njoj dok se vratim :mrgreen: Eh, da, poznanik s posla tako držao kacigu vani sve dok mu jednom nije iz nje ispao valjda najveći pauk u HR taman kad je krenuo staviti na glavu.
 
kalimero said:
Ja sam ostavljao opremu na mjestima gdje bi ti dušu ukrali da mogu, sigurno je najgori po tom pitanju Napulj. I na Siciliji nisam imao nikakvih problema, a bio sam tamo 15 dana, uvijek kacige na retrovizoru i zaključane sajlom. Isto Calabria i južna Italija. Ali preko noći motor je bio u garaži hotela ili pansiona, gdje smo već spavali. Čuvana ili zaključana garaža mi je bila uvijet za smještaj.
Sve ostalo u Europi je kikiriki za te destinacije što se krađe tiče. :mrgreen:

Možda zato jer tamo nitko kacige i ne nosi. Odnosno, onaj koji ih nosi obično iza ima i suvozaca s heklericom :mrgreen:
 
Dvije kacige na volan vezane sa Abus sajlom od metra u metalnim čahurama i ozbiljnijom bravom. 60tak eura. Prvo vidiš sajlu pa onda kacige. Tu je i xena od kila sa alarmom za odbijanje onih odlučnijih.

©

 
Ja sam sebi kupio na ebay-u

$(KGrHqZ,!hwFCrv2RWeeBQ20M1e0Yg~~60_3.JPG


Zakačim ga za paktreger,retrovizor,bilo gdje di mogu progurat.... Visi na ključevima non stop.

 
  Kacige uvijek idu u top case. Kad idemo na put top case je poluprazan tj unutra idu samo dva mala ruksaka sa "dnevnim potrebstinama" koja izvadimo kad parkiramo i umjesto njih stavimo kacige.... veci problem su mi jakete koje vucemo sa sobom...  :(