Karavana "Prevlaka-Vukovar 2013"

Status
Not open for further replies.
Otočanin said:
Pitanjce, može li se iz vagona izaći i prije Splita, npr Karlovac? Ako se može, računajte meni  jedno mjesto.

NE MOŽE SE VLAKOM DO ZAGREBA...vlakom se može od Vinkovaca do Splita....jer je PREVELIKA ZAJEBANCIJA oko utovara tj istovara motora...NIŠTA SE OVE GOD NIJE PROMJENILO,u odnosu na prošle OSIM spavanja u VINKOVCIMA :mrgreen:
 
kikser said:
Ljepi pozdrav svim učesnicima bivšim,, sadašnjim i BUDUĆIM.

Jedna zamolba za dalmatince koji misle ovu godinu sudjelovati u karavani ,,

  a radi se o vlaku i teretnim vagonima koji će i ove godine ići sa željezničkog kolodvora vinkovci

    prema splitu 19.11. oko podne, cijene bi trebale biti 15% skuplje nego prošle god(opet smo dobili 50% POPUSTA) što znači karta

      za vozača i motor cca  295kn plus suvozč cca 140

  AKO NIJE PROBLEM SVI KOJI MISLE KORISTITI SE OVIM PRIJEVOZOM DA JEDNOSTANO POŠALJU SMS SA IMENOM I PREZIMENOM

      NA BROJ 098312877 KRISTIJAN  ,,RADI OKVIRNOG BROJA MOTORA.

        Prošle godine smo imali cijeli jedan teretni vagon PRAZAN !!!.

        OBAVIJESTIT MOLIM I ONE KOJE ZNATE A NISU NA FORUMU !!!!  (y)  (y)

                    HVALA !!!!!!




                                   

                       


 

A do kad moramo javit za ovo?
 
U cilju kvalitetnog i organizacijski što boljeg prolaska karavane kroz Slavoniju koja podnosi najveći teret u smislu smještaja,prehrane i ostalog za najveći broj motorista predlažem da se stožer sastane u Slavonskom Brodu 19.10.2013. za vrijeme "PEČENKIJADE" koja je mjesec dana prije dolaska karavane.Budući će se tada na istom mjestu naći svi klubovi od Požege do Vukovara šteta bi bilo propustiti priliku za konačni dogovor te upoznavanje svih sa rješenjima koja su do tada postignuta.
Htjeo bi napomenuti da se logistički pomogne klubove koji Karavanu Prevlaka-Vukovar dočekuju na njenom proputovanju,a poglavito one klubove koji karavani osiguravaju večeru-spavanje-doručak.Pri tome mislim da pomoć organizatoru bude od strane klubova kroz čije gradove karavana ne prolazi ali gradu domaćinu gravitiraju.
 
Bešo ako ovo ne organiziraš od 7-8h ujutro već u 9bi mogao
imat POLU pijani stožer ,pa da karavana ne bude u BUDIMPEŠTI  :misli:

ZAVRŠILA  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Kiki prijatelju ja sam samo onako razmišljao i svoje razmišljanje podijelio s vama.Ideja je vjerujem dobra ali ipak su tu neki drugi ljudi koji će se baviti organizacijom,nije isključeno da sastanka ne bude samo zato što sam se ja toga sjetio,znaš kako se nekad govorilo:,,Veži konja gdje ti Aga kaže!!!"
 
BEŠO - SB said:
Kiki prijatelju ja sam samo onako razmišljao i svoje razmišljanje podijelio s vama.Ideja je vjerujem dobra ali ipak su tu neki drugi ljudi koji će se baviti organizacijom,nije isključeno da sastanka ne bude samo zato što sam se ja toga sjetio,znaš kako se nekad govorilo:,,Veži konja gdje ti Aga kaže!!!"


aj malo ovo razvodni :mrgreen:

čak dapače sastanak :wink: ma ne u sklopu nečeg takvog...jer kako je i Kiki rekao...moglo bi biti svašta :LOL: :LOL:
 
ZLO said:
bar šetemanu prije :wink:

oli ne greš :misli:
Kako sad stvari stoje gren, iman 3 šetemane godišnjeg svu opremu i motor je 100% ispravan a kune pomalo skupljam :mrgreen: Želi bi krenut od doli možda i odpočetka pa mi triba mala pomoć da vidim di bi moga doć di se javit i to. Ne treba to bit do detalja dovoljno mi je par natuknica a onda ću ja pomalo vidit šta i kako... možda bi mi moga i pomoć štagod ako treba...
 
sv.Petar said:
Kako sad stvari stoje gren, iman 3 šetemane godišnjeg svu opremu i motor je 100% ispravan a kune pomalo skupljam :mrgreen: Želi bi krenut od doli možda i odpočetka pa mi triba mala pomoć da vidim di bi moga doć di se javit i to. Ne treba to bit do detalja dovoljno mi je par natuknica a onda ću ja pomalo vidit šta i kako... možda bi mi moga i pomoć štagod ako treba...

svaka pomoć je dobrodošla (y)
imaš PP :wink:
 
BEŠO - SB said:
Kiki prijatelju ja sam samo onako razmišljao i svoje razmišljanje podijelio s vama.Ideja je vjerujem dobra ali ipak su tu neki drugi ljudi koji će se baviti organizacijom,nije isključeno da sastanka ne bude samo zato što sam se ja toga sjetio,znaš kako se nekad govorilo:,,Veži konja gdje ti Aga kaže!!!"

Ma ama beso,,,ne vidis li zajebanciju s moje strane

IDEJA je super,,svi smo tamo....
 
BEŠO - SB said:
U cilju kvalitetnog i organizacijski što boljeg prolaska karavane kroz Slavoniju koja podnosi najveći teret u smislu smještaja,prehrane i ostalog za najveći broj motorista predlažem da se stožer sastane u Slavonskom Brodu 19.10.2013. za vrijeme "PEČENKIJADE" koja je mjesec dana prije dolaska karavane.Budući će se tada na istom mjestu naći svi klubovi od Požege do Vukovara šteta bi bilo propustiti priliku za konačni dogovor te upoznavanje svih sa rješenjima koja su do tada postignuta.
Htjeo bi napomenuti da se logistički pomogne klubove koji Karavanu Prevlaka-Vukovar dočekuju na njenom proputovanju,a poglavito one klubove koji karavani osiguravaju večeru-spavanje-doručak.Pri tome mislim da pomoć organizatoru bude od strane klubova kroz čije gradove karavana ne prolazi ali gradu domaćinu gravitiraju.

... najbolje bi bilo pečenkijadu pomaći i terminološki povezati sa Karavanom - naravno u večernjim satima,
    a još ni Sava nije velika, pa je i kamp slobodan za noćenje  (y)






  :mrgreen: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.