Karavana "Prevlaka-Vukovar 2013"

Status
Not open for further replies.
lory said:
  Uh , da  :misli: . Ti takav fini gosvpodin bez motorina, a Švarglan ima dva i vlak , pa gdje je tu pravda.  :LOL:
vidis da mu ga je uvalio i sad uziva. :misli:
 
evo da se malo ubacim znam da nije ovo tema ali je usko povezano sa Vukovarom (y)
U dogovoru sa stožerom za obranu Hrvatskog Vukovara došli smo do ideje kako da pokažemo
da ima ljudi koji su protiv uvođenja ćirilice u ovom napaćenom gradu i izvan Vukovara
Stoga bi svaki biker ili koga taj biker pozna a slaže se sa napomenutom tvrdnjom pošalje razglednicu iz svoga grada i na njoj napiše ne ćirilici u Vukovaru
Te bi razglednice odnijeli gospodi na Markov Trg da vide da nismo usamljeni.
Eto svakom po volji hoće li poslati ili neće razglednicu bilo bi nam drago da nas je što više jer to je glas za HRVATSKI VUKOVAR
ako ne bi bilo problema netko od moderatora da otvori temu zasebno da što više ljudi ovo može pročitati  (y)


ADRESA--Trg Hrvatskih Branitelja 1
                    32000  Vukovar
            Stožer za obranu Hrvatskog Vukovara
 
djuke098 said:
evo da se malo ubacim znam da nije ovo tema ali je usko povezano sa Vukovarom (y)
U dogovoru sa stožerom za obranu Hrvatskog Vukovara došli smo do ideje kako da pokažemo
da ima ljudi koji su protiv uvođenja ćirilice u ovom napaćenom gradu i izvan Vukovara
Stoga bi svaki biker ili koga taj biker pozna a slaže se sa napomenutom tvrdnjom pošalje razglednicu iz svoga grada i na njoj napiše ne ćirilici u Vukovaru
Te bi razglednice odnijeli gospodi na Markov Trg da vide da nismo usamljeni.
Eto svakom po volji hoće li poslati ili neće razglednicu bilo bi nam drago da nas je što više jer to je glas za HRVATSKI VUKOVAR
ako ne bi bilo problema netko od moderatora da otvori temu zasebno da što više ljudi ovo može pročitati  (y)


ADRESA--Trg Hrvatskih Branitelja 1
                    32000  Vukovar
            Stožer za obranu Hrvatskog Vukovara

ova tema je svima vidljiva, pa i gostima :wink:
 
pratim temu i vidimo se u karavani...
(y)
 
Dok smo jutros pili kavu i dotakli se teme karavane kaže naš Vinko: " E da mi se ove godine oće ispunit želja pa da bude snig, ono ralica isprid nas a mi lagano prva-druga  :0648: "
 
ChiefNorth said:
Dok smo jutros pili kavu i dotakli se teme karavane kaže naš Vinko: " E da mi se ove godine oće ispunit želja pa da bude snig, ono ralica isprid nas a mi lagano prva-druga  :0648: "

aj pregrizi jezik :mrgreen: il ga sam iscupaj :LOL: da nebi morala ja :0648:
jesi ti normalan :shock: :LOL:
kalimero said:
Očekujem brzo plan i program Karavane, da se i mi mali znamo organizirati.

na koji datum spada nova godina :misli: :jesus: :LOL:
 
Ljepi pozdrav svim učesnicima bivšim,, sadašnjim i BUDUĆIM.

Jedna zamolba za dalmatince koji misle ovu godinu sudjelovati u karavani ,,

  a radi se o vlaku i teretnim vagonima koji će i ove godine ići sa željezničkog kolodvora vinkovci

    prema splitu 19.11. oko podne, cijene bi trebale biti 15% skuplje nego prošle god(opet smo dobili 50% POPUSTA) što znači karta

      za vozača i motor cca  295kn plus suvozč cca 140kn.

  AKO NIJE PROBLEM SVI KOJI MISLE KORISTITI SE OVIM PRIJEVOZOM DA JEDNOSTANO POŠALJU SMS SA IMENOM I PREZIMENOM

      NA BROJ 098312877 KRISTIJAN  ,,RADI OKVIRNOG BROJA MOTORA.

        Prošle godine smo imali cijeli jedan teretni vagon PRAZAN !!!.

        OBAVIJESTIT MOLIM I ONE KOJE ZNATE A NISU NA FORUMU !!!!  (y)  (y)

                    HVALA !!!!!!


                                   

                       


 

 
 
ako netko imam kakav prijedlog ili sugestiju,nek sada kaže,il zauvijek šuti :mrgreen: dok su moguće izmjene :wink:
 
ZLO said:
ako netko imam kakav prijedlog ili sugestiju,nek sada kaže,il zauvijek šuti :mrgreen: dok su moguće izmjene :wink:

Predlažem da malo obiđemo Istru .... i oni su naši  :LOL: :LOL:
 
kikser said:
Ljepi pozdrav svim učesnicima bivšim,, sadašnjim i BUDUĆIM.

Jedna zamolba za dalmatince koji misle ovu godinu sudjelovati u karavani ,,

  a radi se o vlaku i teretnim vagonima koji će i ove godine ići sa željezničkog kolodvora vinkovci

    prema splitu 19.11. oko podne, cijene bi trebale biti 15% skuplje nego prošle god(opet smo dobili 50% POPUSTA) što znači karta

      za vozača i motor cca  295kn plus suvozč cca 140kn.

  AKO NIJE PROBLEM SVI KOJI MISLE KORISTITI SE OVIM PRIJEVOZOM DA JEDNOSTANO POŠALJU SMS SA IMENOM I PREZIMENOM

      NA BROJ 098312877 KRISTIJAN  ,,RADI OKVIRNOG BROJA MOTORA.

        Prošle godine smo imali cijeli jedan teretni vagon PRAZAN !!!.

        OBAVIJESTIT MOLIM I ONE KOJE ZNATE A NISU NA FORUMU !!!!  (y)  (y)

                    HVALA !!!!!!


                                   

                       


 

Pitanjce, može li se iz vagona izaći i prije Splita, npr Karlovac? Ako se može, računajte meni  jedno mjesto.
 
Status
Not open for further replies.