Karavana "Prevlaka-Vukovar 2013"

Status
Not open for further replies.
pedjopop11 said:
Prijatelju, zaboravi kartice...... to je bio samo prijedlog u cilju poboljšanja...nikakvo nametanje ili neznam što....kao što sam već nekoliko puta napisao SVE U DOBROJ NAMJERI..... na koncu i sami ste tražili prijedloge, eto, meni je to palo na pamet, možda nije dobar prijedlog,možda ga treba doraditi da bude bolji..,neznam...da od 10 prijedloga jedan bude dobar i da poboljša karavanu to je već uspjeh...

Veliki RESPECT ljudima koji to mogu.... meni osobno ne smeta ni zima ni kiša ni snijeg već vrijeme...zbog posla mi je problem odvojiti tjedan dana, ali tko zna , možda ove godine budem mogao pa Vam se pridružim od početka a ne kao do sada iz Požege....Stvarno podržavam ovu karavanu i želim joj da svake godine bude sve veća i veća i da mi motoristi i bajkeri na jedan dostojanstven ,naš, način odamo počast gradu heroju i žrtvama....

Toliko od mene.... (y)
Uza sve naše Karavane i počasti Gradu heroja, sutra im se stavljaju ćirilični natpisi. Povezite se koji ste bliže i u mogućnosti da odete sutra, pa na dostojanstven način pokažite neslaganje s tim natpisima. Vrijedit će ko odvožena Karavana. I više!  Ne budite tamo samo osamnaestog, budite i sutra kad je to potrebno gradu, ljudima, hrvatskoj. Karavana će uvijek voziti, ali samo u hrvatski Vukovar. To Vas ja svih molim. Vidimo se 07.04 2013. u Zagrebu na Trgu Bana Jelačića.
 
djani said:
Uza sve naše Karavane i počasti Gradu heroja, sutra im se stavljaju ćirilični natpisi. Povezite se koji ste bliže i u mogućnosti da odete sutra, pa na dostojanstven način pokažite neslaganje s tim natpisima. Vrijedit će ko odvožena Karavana. I više!  Ne budite tamo samo osamnaestog, budite i sutra kad je to potrebno gradu, ljudima, hrvatskoj. Karavana će uvijek voziti, ali samo u hrvatski Vukovar. To Vas ja svih molim. Vidimo se 07.04 2013. u Zagrebu na Trgu Bana Jelačića.
:0648: (y)
 
djani said:
Uza sve naše Karavane i počasti Gradu heroja, sutra im se stavljaju ćirilični natpisi. Povezite se koji ste bliže i u mogućnosti da odete sutra, pa na dostojanstven način pokažite neslaganje s tim natpisima. Vrijedit će ko odvožena Karavana. I više!  Ne budite tamo samo osamnaestog, budite i sutra kad je to potrebno gradu, ljudima, hrvatskoj. Karavana će uvijek voziti, ali samo u hrvatski Vukovar. To Vas ja svih molim. Vidimo se 07.04 2013. u Zagrebu na Trgu Bana Jelačića.

Ipak odgođeno ovo za sutra. Pripremajte se i organizirajte za  o7.04.2013 u ZG.
 
NIKŠA,smatram da je primjereno u ovoj temi izraziti sučut i veliko žaljenje tebi i tvojoj obitelji zbog gubitka neprežaljenog ti brata,neka mu je laka zemlja.
Sučut izražavam u svoje osobno ime i ime slavonsko-brodskih motorista.
 
niksa05 said:
Hvala vam svima u moje ime i moje familije

Nikša, najiskrenija sućut tebi i obitelji...
 
Ima li kakva vremenska prognoza za ovu temu?

:LOL:    :LOL:    :LOL:    :LOL:

BEŠOOO!!!!!!
 
kikser said:
Ima li kakva vremenska prognoza za ovu temu?

:LOL:    :LOL:    :LOL:    :LOL:

BEŠOOO!!!!!!
Pratim situaciju na nekoliko meteo info portala,uz to povremeno kontaktiram vlasnike pločica i šarafa u kostima.....Prije vremenskih prognoza moram pratit stanje na terenu i pokušat animirat što više štovatelja ideje Đanija i ekipine mu  :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
 
BEŠO - SB said:
Pratim situaciju na nekoliko meteo info portala,uz to povremeno kontaktiram vlasnike pločica i šarafa u kostima.....Prije vremenskih prognoza moram pratit stanje na terenu i pokušat animirat što više štovatelja ideje Đanija i ekipine mu  :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:

Animirat,, :misli:,,KAKO ako ti ne ideš,,,,moraš ti REĆI DA IDEŠ,,,Ali ,,pa da, ti si rekao da ideš  ove god,,, :jesus:
 
Mislim da ne treba nikoga podsjećat, animirat, nagovarat.... za sudjelovanje. Treba li podsjećati da cilj karavane nije masovnost i brojanje motora na polasku ili ulasku u Vukovar, nego odavanje počasti našim znanim i ne znanim suborcima koji su položili život za domovinu, pokloniti se gradu heroju, a mi koji smo ostali najmanje što možemo učiniti je ovo. Što vrijedi voziti se do Vukovara, a ne sudjelovati u koloni sjećanja - apsolutno ništa.
  Tko ima srce za ovo - ići će, svi znaju kada se ide i od kuda.(naravno da su potrebna i određena financijska sredstva , kao i slobodno vrijeme)
Ajde da ne dužim, za one koji idu - JOŠ  [size=18pt]111[/size]  dana do polaska  :021: :021: :021: :021:
 
kikser said:
Animirat,, :misli:,,KAKO ako ti ne ideš,,,,moraš ti REĆI DA IDEŠ,,,Ali ,,pa da, ti si rekao da ideš  ove god,,, :jesus:
Pa prijatelju ako svi odemo do Prevlake tko će vam organizirat  potrebno na trasi karavane...treba svatko tko može dati svoj doprinos u granicama svojih mogučnosti kako bi Karavana PREVLAKA-VUKOVAR dočekala 10,15,20....jubilarnu godišnjicu.Ponos obuzme čovijeka kada bude dio takvog poduhvata ali treba usput negdje spavat,jest itd. a to nemože pripremiti onaj tko se vozi u karavani,njega to treba dočekati... (y)
 
hmm, da ...sudjelovanje u koloni sjećanja....tu je pukla organizacija lani  :? ...a sve zbog večeri prije, kad je bilo snađi se druže  :mrgreen:
 
BEŠO - SB said:
Pa prijatelju ako svi odemo do Prevlake tko će vam organizirat  potrebno na trasi karavane...treba svatko tko može dati svoj doprinos u granicama svojih mogučnosti kako bi Karavana PREVLAKA-VUKOVAR dočekala 10,15,20....jubilarnu godišnjicu.Ponos obuzme čovijeka kada bude dio takvog poduhvata ali treba usput negdje spavat,jest itd. a to nemože pripremiti onaj tko se vozi u karavani,njega to treba dočekati... (y)
Beso ako ces ti sa nama garantiram da ce ostali pomoc oko doceka
 
poco loco said:
hmm, da ...sudjelovanje u koloni sjećanja....tu je pukla organizacija lani  :? ...a sve zbog večeri prije, kad je bilo snađi se druže  :mrgreen:

Ove god ce sve bit na zavidnom nivou,samo neka se sve prati i prenosi
,i treba znati da ovo nisu svatovi,i da je cilj naj zahtjevniji ,moze biti 100-500motora
 
kikser said:
Ove god ce sve bit na zavidnom nivou,samo neka se sve prati i prenosi
,i treba znati da ovo nisu svatovi,i da je cilj naj zahtjevniji ,moze biti 100-500motora

krivom pojašnjavaš :wink:
poco loco said:
hmm, da ...sudjelovanje u koloni sjećanja....tu je pukla organizacija lani  :? ...a sve zbog večeri prije, kad je bilo snađi se druže  :mrgreen:


digresije radi... sve ove godine u koloni sjećanja je bilo tek nekoliko sudionika karavane :wink:
tjerat il prisiljavat nekoga da skonta poantu ove priče nema smisla :wink:
 
kikser said:
Ove god ce sve bit na zavidnom nivou,samo neka se sve prati i prenosi
,i treba znati da ovo nisu svatovi,i da je cilj naj zahtjevniji ,moze biti 100-500motora
sve  (y) ...jedino postrojavanje ujutro da svi zajedno odemo prema ovčari u koloni sjećanja


....nisam se zalio na ništa ....ja sam dobio/nabavio praznu kuću na korištenje, sređeno navečer na ranču, kad se vidjelo da ništa od dvorane za spavanje  8)
 
poco loco said:
sve  (y) ...jedino postrojavanje ujutro da svi zajedno odemo prema ovčari u koloni sjećanja


....nisam se zalio na ništa ....ja sam dobio/nabavio praznu kuću na korištenje, sređeno navečer na ranču, kad se vidjelo da ništa od dvorane za spavanje  8)


jebalo te postrojavanje :mrgreen:
 
ZLO said:
digresije radi... sve ove godine u koloni sjećanja je bilo tek nekoliko sudionika karavane :wink:
tjerat il prisiljavat nekoga da skonta poantu ove priče nema smisla :wink:

  Slažem se u potpunosti
 
Status
Not open for further replies.