Karavana "Prevlaka-Vukovar 2013"

Status
Not open for further replies.
poco loco said:
zaboravio sam navodnike  :embarrassed:  :mrgreen:
...razmiliše se gradom ko rakova djeca.... sve bi ja to u red dotjero  :shock:  ...batinom  :LOL:

hotela dunav ima prekonekoliko :wink:
a svih 5 god je tamo misto okupljanja :wink:
 
kikser said:
Beso ako ces ti sa nama garantiram da ce ostali pomoc oko doceka
Lory mi kaže da sam star za takve vožnje ali da bi mogao voziti neki tvoj kombi s logistikom(i prikolicom),pa u toj ulozi me upiši... :starac: :vozi:
 
Pa ti i ZLO u kombiju,,,KAKVA BI TO BILA LOGISTIKA,,,, :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:.........
 
kikser said:
Pa ti i ZLO u kombiju,,,KAKVA BI TO BILA LOGISTIKA,,,, :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:.........
He,he,he.....ovaj događaj je toliko pozitivno prihvačen da je broj učesnika svake godine veći ,a time i potreba za dodatnim vozilima(kombi,šlep služba,možda i sanitetsko vozilo kako to rade euro-bikeri....),dakle vidim se negdje u toj koloni,a sad cao...čekam plan i program te ovogodišnju trasu kojom se vozi Karavana"Prevlaka-Vukovar 2013"
 
kikser said:
Pa ti i ZLO u kombiju,,,KAKVA BI TO BILA LOGISTIKA,,,, :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:.........

:misli: jel bi izdržali od Prevlake do Dubrovnika  :LOL:
 
BEŠO - SB said:
He,he,he.....ovaj događaj je toliko pozitivno prihvačen da je broj učesnika svake godine veći ,a time i potreba za dodatnim vozilima(kombi,šlep služba,možda i sanitetsko vozilo kako to rade euro-bikeri....),dakle vidim se negdje u toj koloni,a sad cao...čekam plan i program te ovogodišnju trasu kojom se vozi Karavana"Prevlaka-Vukovar 2013"

ma samo se ti vozi u kombiju (y) :mrgreen:
ja znam,ko je lani to odradio 3x-prvi,zadnji i nikad više :LOL:
 
Bok, namjeravam ove godine prvi put učestvovati u karavani (htio sam i prije,ali uvik nešto iskrsne), a do Prevlake od kuće imam preko 600 km, hoće li biti nekakav smještaj organizirani ili da se sam snađem  :misli: znam da ima još dosta vremena, ali bolje bit spreman  :wink:
 
BEŠO - SB said:
He,he,he.....ovaj događaj je toliko pozitivno prihvačen da je broj učesnika svake godine veći ,a time i potreba za dodatnim vozilima(kombi,šlep služba,možda i sanitetsko vozilo kako to rade euro-bikeri....),dakle vidim se negdje u toj koloni,a sad cao...čekam plan i program te ovogodišnju trasu kojom se vozi Karavana"Prevlaka-Vukovar 2013"

Što se tiče zdravstvene skrbi, pogotovo za starije sudionike, koliko ja znam zadužene su tete iz kioska. Ima jedna koja uredno pita nakon povratka : " Jel se onaj stari sa  brčinama, što je išao sa vama živ vratio".  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Otočanin said:
Bok, namjeravam ove godine prvi put učestvovati u karavani (htio sam i prije,ali uvik nešto iskrsne), a do Prevlake od kuće imam preko 600 km, hoće li biti nekakav smještaj organizirani ili da se sam snađem  :misli: znam da ima još dosta vremena, ali bolje bit spreman  :wink:

sve je osigurano na Jugu :mrgreen:
 
ZLO said:
slobodno možeš i predlagati :LOL: :mrgreen:
otvoreni za sve prijedloge do 1.listopada :mrgreen:
nema smisla da predlažem kad nisam još bio u karavani pa ni neznam što bi trebalo promijeniti ili poboljšati, a vidim da tu ima ljudi sa dosta iskustva u organizaciji  :wink:
 
Status
Not open for further replies.