Kategorije za motor. POMOČ

Sve lijepo piše u Zakonu. Samo je očigledno da su ljudi lijeni pa da im je jednostavnije postaviti pitanje i čekati odgovor, umjesto da u 2 klika na forumu odu na pravo mjesto i pogledaju pravu stvar.
:mrgreen:
 
pa i u mom poslu je tako a ovo i pišem s posla između 2 klijenta,potrošismo riječi a opet ništa ne znam. :(
 
REVersyst said:
pa i u mom poslu je tako a ovo i pišem s posla između 2 klijenta,potrošismo riječi a opet ništa ne znam. :(
A ti misliš da je netko plaćen ovdje za odgovore na nepotrebna pitanja? :LOL:
Da se razumijemo, mogao sam već 42 puta pogledati u zakon i odgovoriti, ali sada baš neću  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
A ti misliš da je netko plaćen ovdje za odgovore na nepotrebna pitanja? :LOL:
Da se razumijemo, mogao sam već 42 puta pogledati u zakon i odgovoriti, ali sada baš neću  :mrgreen:

a zašto i bi? :misli:

ima info pult, pa nek traži, ili nek se vozika na crnjaka :mrgreen:
 
Eto reći ću jedino: čl. 217. st. 1. ZSPC-a
 
Arihant said:
Hvala svima na trudu :) POslušat ču savjete i probat uložiti žalbu...

joooj stari, žalba u našoj državi ufff, čisto mi te žao kolko ćeš čekati  :mrgreen:
 
Naslov je POMOĆ,kad budete trbali lječnika prvo pogledajte u medicinsku klasifikaciju bolesti pa donesite šifru bolesti i onda ćee dobit lječenje.....(moja struka),svejedno hvala  :wink:
 
REVersyst said:
Naslov je POMOĆ,kad budete trbali lječnika prvo pogledajte u medicinsku klasifikaciju bolesti pa donesite šifru bolesti i onda ćee dobit lječenje.....(moja struka),svejedno hvala  :wink:
Još nisi našao Zakon na forumu i u njemu čl.217?  :LOL:
 
REVersyst said:
Naslov je POMOĆ,kad budete trbali lječnika prvo pogledajte u medicinsku klasifikaciju bolesti pa donesite šifru bolesti i onda ćee dobit lječenje.....(moja struka),svejedno hvala  :wink:

ako ti je struka medicina, onda nam ne trebaš ništa više govoriti :mrgreen:
 
Napisat cu post ovdje posto nemogu otvoriti novu temu u info pultu!

Dakle,radi se o slijedecem:
20.4 sam se prijavio za polaganje A1 kategorije,knjizica kandidata za vozaca izdata mi je u 5. mj. i 1.6 sam polozio test iz prometnih pravila i propisa,te sam nazalost kasno shvatio da mi se A1 kat.nikako ne isplati i zelio bih odustati od polaganja.
Mene zanima,ako odustanem hoce li mi uplatiti onaj novac sto sam uplatio autoskoli,tocnije 4070 kn,ako nece polozit cu ipak...
Hvala unaprijed na odgovoru!
P.S Sorry na "osvjezavanju" starije teme :)
 
escobar said:
Ja neznam kako je po Europi, ali meni je pomalo nevjerojatno da policija uzima kategorije...

P.P.S Zagušio sam sa ovim postom...  8) Oni kojima je uzeo dragocijeno vrijeme, oprostite... Morao sam negdje istrest dušu, dugo nisam... :jesus:

PA vi i na sljedecim izborima OPET glasajte za HDZ pa onda kukajte...
Gadi mi se ova jebena drzava..
 
Mikygs said:
Napisat cu post ovdje posto nemogu otvoriti novu temu u info pultu!

Dakle,radi se o slijedecem:
20.4 sam se prijavio za polaganje A1 kategorije,knjizica kandidata za vozaca izdata mi je u 5. mj. i 1.6 sam polozio test iz prometnih pravila i propisa,te sam nazalost kasno shvatio da mi se A1 kat.nikako ne isplati i zelio bih odustati od polaganja.
Mene zanima,ako odustanem hoce li mi uplatiti onaj novac sto sam uplatio autoskoli,tocnije 4070 kn,ako nece polozit cu ipak...
Hvala unaprijed na odgovoru!
P.S Sorry na "osvjezavanju" starije teme :)
Čisto sumnjam.
Ali ti si isto našao mjesto za traženje odgovora na tvoje pitanje :LOL:
A da pitaš u autoškoli?  :mrgreen:

R3nchi said:
PA vi i na sljedecim izborima OPET glasajte za HDZ pa onda kukajte...
Gadi mi se ova jebena drzava..
Emigriraj  :mrgreen:
Meni se gade glupi postovi pa ne kukam.-
 
Hrvoje said:
Čisto sumnjam.
Ali ti si isto našao mjesto za traženje odgovora na tvoje pitanje :LOL:
A da pitaš u autoškoli?  :mrgreen:
Emigriraj  :mrgreen:
Meni se gade glupi postovi pa ne kukam.-
bi da imam gdje..
Jos citam da ce pocet kaznjavati zbog nevezanja na zadnjem sjedalu...
Strasno...
Di je dobri stari KOMUNIZAM??!!
smrC!