Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
:(
I vrijeme se okrenulo protiv...gledam prognozu i na cijelom području na tom dijelu su oblačići i kiša. Trenutno je ovdje u Zagrebu poluoblačno i suho. Znači, čeka se bolja prognoza  :wink:
 
Ajde ljudi napravimo meet, predviđa se lijepo vrijeme!
Fužine u subotu (26.09.)? Čak bum i odustal od berbe grožđa ak se dogovorimo...  :jesus:
 
Jura1982 said:
Ajde ljudi napravimo meet, predviđa se lijepo vrijeme!
Fužine u subotu (26.09.)? Čak bum i odustal od berbe grožđa ak se dogovorimo...  :jesus:
Kaj nitko?
 
REVersyst said:
pa nije ni meni ali najljepše je magistrlom   :biker:
Možda bi išel al u mojem Zagorju je baš vrijeme berbi grožđa pa nemam vremena. Uostalom ima jedna motorijada u mojoj bližoj okolici (Lonjica) pa ću očito tam završiti u subotu...
 
ja sam u subotu predvečer na susretu u Labinu, pa ak je netko u blizini, možemo popit medicu sa Templarima...  (y) Mob imate... tko nema - pp!
 
Moje je mišljenje da na susretu u Čigoću, bez obzira kaj je bilo dobro, ipak nije bil dovoljan odziv pa se tak i entuzijazam smanjil i sad svak' juri na svoju stranu...isprobati nekaj novo... :misli:
 
Nije to. Mislim da je u Čigoču bilo taman ljudi i da je bilo dobro ali da se ljudima jednostavno ne da više ići na takva druženja u kratkom vremenskom roku. Nažalost, razmak između mjesec-dva je ipak premali da bismo se "zaželjeli" jedni drugih i takvih druženja, valjda...
Mislim da ne treba više forsirati ER6 & Versys susrete ove godine jer teško da će se dogoditi...
Možemo se dogovorit za neko otvaranje nove sezone tam negdje u 3-4 mjesecu 2010. pa se onda negdje naći.  (y)
 
naked_xjr said:
Moje je mišljenje da na susretu u Čigoću, bez obzira kaj je bilo dobro, ipak nije bil dovoljan odziv pa se tak i entuzijazam smanjil i sad svak' juri na svoju stranu...isprobati nekaj novo... :misli:
tak ti je sa svim okupljanjima, uglavnom :wink:
 
Takve nekakve neobavezne vožnje i susreti su uvijek najbolje prvi puta ... sve ostalo su reprize .. ;)

Ali ako i sam nekad kupim takvo žensko vozilo, doći ću i ja sigurno ...  (y)
 
Bekspejs said:
Nije to. Mislim da je u Čigoču bilo taman ljudi i da je bilo dobro ali da se ljudima jednostavno ne da više ići na takva druženja u kratkom vremenskom roku. Nažalost, razmak između mjesec-dva je ipak premali da bismo se "zaželjeli" jedni drugih i takvih druženja, valjda...
Mislim da ne treba više forsirati ER6 & Versys susrete ove godine jer teško da će se dogoditi...
Možemo se dogovorit za neko otvaranje nove sezone tam negdje u 3-4 mjesecu 2010. pa se onda negdje naći.  (y)

Hehehe, super...onda bum i ja već na dva kotača  (y)
 
legajuana said:
e moj naked...   to mi i čekamo a ne da dolaziš nekim čudnim prometalom sa 4 točka     (y)

(y)
ovo vrijedi  :piva: ili  :piva:  :piva: ili ......
 
Ostatak postova koji nema veze s Čigočem je prebačen u Birtiju:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,156990.0.html

Živili i vidmo se na proljeće!  (y)
 
Status
Not open for further replies.