Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
Vidim da izgleda ovaj vikend ništa od vožnje
http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14998

Meni to odgovara jer iovako nemogu i bilo bi mi žal da opet propustim meet. Ljudi a da se dogovorimo za drugi tjedan lijepo planirano?  :wink:
 
Ta prognoza je loša ako gledaš meteo hr onda otvori aladin karte prognoza ,imaju posebno kišu i vjetar i 3 dana po županijama i mjestu.Recimo tu je u delnicama u subotu bez kiše trenutno.
Ali kako nitko ne grize bolje plan odužit za neki drugi termin. (y)
 
Bio sam i ja u Čigoču. Crni ER6f.  :mrgreen:

Ja sam onaj zgodni, ne sjećaš se?  :LOL:


p.s. Sorry ali gledao sam ti postove pa nisam mogao zaključiti koji si... Imao si dva posta. Prvi u Predstavljanju gdje si napisao "Pozdrav svima" i drugi ovdje gdje si napisao da ideš u Fužine...  :wink:
 
Ja polako zatvaram sezonu, pa ako netko ima volje organizirati, slobodno nek preuzme inicijativu....
 
ma i vrijeme je nikakvo i gume su mi nikakve, vidimo se na proljeće  :mrgreen:
 
moover said:
Ja polako zatvaram sezonu, pa ako netko ima volje organizirati, slobodno nek preuzme inicijativu....
Ili si bankrotiral ili nisi normalan. Kakvo zatvaranje sezone?  :?
 
Ajoj joj  :misli: oni koji ne mogu ići  :biker: došli bi  :vozi: , a oni koji su pokretni za vožnju  :biker: nalaze razne isprike  :anger: :anger:
 
REVersyst said:
Za sad kolikovidim je siguran legajuana... :misli:

Ja imam takvu volju...pa mi čak nebi bilo bed doći ako ima samo 2-3 zainteresiranih...
Dajte, nemojte pustiti da tema zamre...da se prekine druženje!
 
Ja imam volju ali nažalost nemogu...  :(
Zato bi da se i nađemo drugi vikend. A večeras se ide unatoć predviđenoj kiši u V.Goricu...
 
ja samo čekam da vidim koliko vas dolazi  :misli:


REVersyst said:
I što je na kraju od dogovora,možda ne odem u Ši pa ako se nađete dobordižam u buru. :D

samo ti kreni ali javi se prije
 
REVersyst said:
Za sad kolikovidim je siguran legajuana... :misli:

Nemam kawića, ali sam uporan za doći u Fužine...možda zato kaj mi je doma već dosadno  :misli:
Znači da nas bude bar troje  :wink:
A u koliko bi se dole našli? Valjda će ne'ko paliti komp prije nego krene...
 
Status
Not open for further replies.