Kawasaki GPZ 750 '83

Gato said:
Pa zna se da je u Slavoniji, DJ najvjerojatnije. Zasto nije prodan? Velika ponuda, pomalo nezgodna kubikaza i najvazniji razlog - cijene rabljenim motorima su drasticno pale od proljetos. Ukratko receno - recesija... :(
Nisu cjene pale i dalje su 2000 eura za stare motore ,takav motor je kultni i ko ga kupuje zna šta kupuje ali istina da se za oko 3500 eura sada može kupiti solidan motorček 10 god mlađi i bolji.Ja sam za svoga dao 2000 eura i nije mi žao ,znao sam šta kupujem i znam da moram još uložit oko 1000 eura da bi bio tip top,gume i rega su oko 500 eura ,ne može se očekivat od takvih motora da je prijašnji vlasnik ulagao brdo para pa da ga da za 1800 eura,na svaki stari motor potrebno je uložiti oko 100o eura da bude kak treba.
 
merlin68 said:
Pa znamo da nema motora starijeg od 20 god koji nije bio na podu par puta i da se prodaje,teški su to motori i treba dosta iskustva za takve motore.

hehe. nije bas da nema. meni je uletio gpz 1100 unitrak iz 1983 koji ima prvu boju i ni jednu ogrebotinu... doduse boja je blijeda al nema ostecenja. i motor je ravan.  :D
rijetkost je, ali ih ima. nije mi ni sa nogare pao u ove 3 godine koliko ga imam.  :) :) :) :) :) :) :) :) :D :D
 
strunje said:
hehe. nije bas da nema. meni je uletio gpz 1100 unitrak iz 1983 koji ima prvu boju i ni jednu ogrebotinu... doduse boja je blijeda al nema ostecenja. i motor je ravan.  :D
rijetkost je, ali ih ima. nije mi ni sa nogare pao u ove 3 godine koliko ga imam.  :) :) :) :) :) :) :) :) :D :D
Mogao si staviti koju sliku, bilo bi zanimljivije. (y)
 
bmw m 5 said:
ovakve stvari se ne iznose javno....odes..pogledas motor....ako masina okrece..i nije blokirana...kupujes...bez obzira na ostalo....skola za drugi puta.. :(


Imam ja takvoga sa cca 20000 na satu  8)
 
merlin68 said:
Od kojeg motora je sat :mrgreen:

Originalni kupio brat novoga 84  :wink: Nije jedini motor u garaži  :mrgreen:
 
merlin68 said:
Čekamo slike od tih motora. (y)

evo slike.... prednja maska nije razbijena. malo je napuknuta pa je suskala. zato sam je skinio.. motor nije razbijan nikako. prva boja..
 
merlin68 said:
Hm a gdje su dva originalna auspuha sa natpisima Kawasaki na njima , :mrgreen:


hehehehe. auspusi su izgorili ima 10 godina....bar... pa motor je star.... i prednja maska je napukla i otvrdnula od starosti... ima samo 27 godina....

ali ATD dubravcic za sada radi svoj posao i vise nego dobro...  (y) (y) (y) (y) (y) :D :D :D :D :D
 
strunje said:
hehehehe. auspusi su izgorili ima 10 godina....bar... pa motor je star.... i prednja maska je napukla i otvrdnula od starosti... ima samo 27 godina....
Hm moj motor ima isto puno godina pa ima originalne auspuhe a  isto tako ima sigurno prek 200.000 km a tvoj ima samo 20 000 km pa su izgorili ,to mi baš ne drži vodu, :jesus:
 
strunje said:
hehehehe. auspusi su izgorili ima 10 godina....bar... pa motor je star.... i prednja maska je napukla i otvrdnula od starosti... ima samo 27 godina....

ali ATD dubravcic za sada radi svoj posao i vise nego dobro...  (y) (y) (y) (y) (y) :D :D :D :D :D
Pardon tvoj je drugi motor a ne onaj iz Dubrovnika ,mislil sam da si prvi vlasnik ,tvoj na slici izgleda solidno  (y)
 
merlin68 said:
Hm moj motor ima isto puno godina pa ima originalne auspuhe a  isto tako ima sigurno prek 200.000 km a tvoj ima samo 20 000 km pa su izgorili ,to mi baš ne drži vodu, :jesus:

a ko je rekao da ima 20 000 ???? sad na satu ima 70 000.. a ko zna je li okrenuo jedanput ili dva puta sat... a sto se tice drzanja vode i auspuha. ja sam ga uzeo prije 3 godine  i bio je izgoreni marving na njemu. (znaci vec tada nije bio orginalni dupli auspuh) krpan i varen je bio... grane su ostale od marvinga a ja sam prosle godine kupio atd-a...  :? :? :?

a od cega je radjen taj auspuh kad nije se nagorio u 200 000? :misli: :misli:
 
merlin68 said:
Pardon tvoj je drugi motor a ne onaj iz Dubrovnika ,mislil sam da si prvi vlasnik ,tvoj na slici izgleda solidno  (y)

ma neeeee. ja se nisam ni rodio kad je ovaj motor izasao. hehehe  :D :D :D

nisam ni rekao da je moj motor vrh vrhova.. na mom motoru se vide godine...  samo sam rekao da nije razbijan i da je prva boja i ravan...... :D :D :D :D
 
strunje said:
a ko je rekao da ima 20 000 ???? sad na satu ima 70 000.. a ko zna je li okrenuo jedanput ili dva puta sat... a sto se tice drzanja vode i auspuha. ja sam ga uzeo prije 3 godine  i bio je izgoreni marving na njemu. (znaci vec tada nije bio orginalni dupli auspuh) krpan i varen je bio... grane su ostale od marvinga a ja sam prosle godine kupio atd-a...  :? :? :?

a od cega je radjen taj auspuh kad nije se nagorio u 200 000? :misli: :misli:
Auspuh je originalan a napravljen je od željeza ,i to nekog debelog i teškog ,ipak je to Honda  :LOL: