Kawasaki GTR 1400

Kaj ima i leovince homologirani?
Koji model? Ja tražim za svoj ali našao sam samo Bos I Akrapovic....
Bitno mi je da ga mogu homologirati....
 
Dragi GTRashi evo ja polako pripremam kravicu za sezonu.
Danas promjenio kočione pločice i očistio klješta kako spada.
Slijedeći vikend ulje i filter te ulje u kardanu

E55BCD65-3FC1-4AF6-A3F7-895DFE5544F9.jpeg
429449B6-FD75-4B1A-9B6D-C80F02FF1CEB.jpeg
 
  • Like
Reactions: e39 and cemrecro
Boćn koferi dolaze u osnovnoj opremi..ako ih nema verovatno je bio na podu. Ima takvih par modela u Italiji.

Ne nužno. Ja sam svoje na SXu uništio jer sam se provlačio po gradu i zakačio s njima.
Ako se često skidaju s motora, lake se čovjek zajebe.
 
U svakom slučaju sugerira da je vlasnik smotan i nemaran, te da je takav motor bolje izbjegavati:mrgreen:
 
Sto se tice kofera, jel vozite sa njima i bez da vam trebaju? Ja na Versysa ne stavljam ni topcase ako ne ide zena samnom, ali evo sad nesto kontam da mu natovarim i kofere i topcase i da ne skidam vise. Jos mi treba da ih stavim i krenem negdje na duzi put i onda se polomim jer sam zaboravio da imam kofere na motoru
 
Ako ne voziš često s bočnim, kao što ja nisam, te ako si još uz to smotan prirodno, kao što ja jesam - da, velika je šansa da ćeš zaboravit da ih imaš. Srećom, ako negdje zakačiš pri 30-40+, kufer izleti. Barem je meni tako bilo, ali nemoj me držati za riječ:mrgreen:
 
Ako ne voziš često s bočnim, kao što ja nisam, te ako si još uz to smotan prirodno, kao što ja jesam - da, velika je šansa da ćeš zaboravit da ih imaš. Srećom, ako negdje zakačiš pri 30-40+, kufer izleti. Barem je meni tako bilo, ali nemoj me držati za riječ:mrgreen:
Sutra cu ja njih staviti na motor. Svakako mi smetaju u podrumu a i Versys ljepse izgleda sa njima nego bez njih :)
 

Attachments

  • 20221029_124238.jpg
    20221029_124238.jpg
    1.9 MB · Views: 0
  • 20221001_133344.jpg
    20221001_133344.jpg
    1.7 MB · Views: 0
Na GTRu i nije neka razlika voznja s koferima ili bez.... jer je prednji dio u sirini skoro isto kao zadnji s koferima.
Vama vjerujem bitno "proširi" motor kad imate bocne.
Ja stavljam bocne sam kad idem na put, po gradu ih skidam.
A da se ojecam sigurnijim po gradu bez njih to je istina.
Par puta sam prosao grad s njima-i tamo gdje sam se mogao provuci nisam jer je pogled uvijek bio na tim bocnim koferima a ne na cestu kak bi trebalo 😂
Moj kompa na FJR ih ne skida.... trebao bih i ja tako... naviknuti se i bok
Ovak cu ih ziher negdje u nekoj metropoli druge drzave ostaviti na nekom stupicu ili automobilu
 
  • Like
Reactions: gvo
Ak pitam ovdje GTRashe koje ulje stavljaju u kardan? :unsure::unsure::mrgreen: kako ide bojim se da moram do MUP-a jer ću tam jedino dobiti odgovore.... :mrgreen: :mrgreen:


Ajd da probam..... koje ulje sipate u kardan GTRashi?
Ja ću probati Motorex 80W90 Hypoid Gear Oil API GL-5
 
Meni bocni savršeno sluze za odbijanje od auta,po istabulu po onoj gužvi kao na bob stazi,nedaju mi da padnem😁
 
  • Like
Reactions: SinisaZG
Ak pitam ovdje GTRashe koje ulje stavljaju u kardan? :unsure::unsure::mrgreen: kako ide bojim se da moram do MUP-a jer ću tam jedino dobiti odgovore.... :mrgreen: :mrgreen:


Ajd da probam..... koje ulje sipate u kardan GTRashi?
Ja ću probati Motorex 80W90 Hypoid Gear Oil API GL-5
Ja sipam od motula 80w90 a sto se tice provlacenja sa koferima pa isti ti je vrag bio s njima ili ne jer koferi su sirina retrovizora tako da gdje prolaze retrovizori, prolaze i koferi. Ja ih nikada ne skidam nekako mi kompaktnije izgleda motor s njima :)
 
Jel ima kakvih okupljanja GTR-asha? da li ste se ikad okupili? :unsure: :unsure: :mrgreen:
Kad sam bil na zzr-u (prije nekih) 8-9 godina uredno smo imali ekipicu koja se sastojala iz svih krajeva Lijepe naše.......
 
Da li je netko od Vas mijenjao prednje diskove, i ako da, koje ste "pazarili"?
Tnx!!