Kawasaki GTR 1400

Nitko ne vozi GTR..... o_Oo_O:cry:
Tu na forumu svi vecinom voze motore stare godinu,dvije,po mogucnosti marke bmw,tako da ni ne ocekuj da ce ti itko išta odgovoriti,to im je ispod casti,eventualno da napišeš pitanje na njemackom,to ih asocira na bmw,pa ce makar procitati pitanje...
 
Nije me strah grada, više se bojim sporih i uskih serpentina tipa Stelvio s 320kg motora.
 
Nije me strah grada, više se bojim sporih i uskih serpentina tipa Stelvio s 320kg motora.
Tak su i za ZZRa govorili pa se ipak fino vozi po zavojima, neki se ne znaju voziti koji god motor vozili....
Meni ide fino motor, kupio ga s namjenom i kao takvog ga koristim da je malo teži... je 😂😂😂
 
  • Like
Reactions: e39 and SpoRRi
Tu na forumu svi vecinom voze motore stare godinu,dvije,po mogucnosti marke bmw,tako da ni ne ocekuj da ce ti itko išta odgovoriti,to im je ispod casti,eventualno da napišeš pitanje na njemackom,to ih asocira na bmw,pa ce makar procitati pitanje...
Necu uopce komentirat bmw.... taj ne pređe 1000 km a da nesto ne ode... loš totalno, fulan koncept..... to je za likove s malim lulekima 😂😂
 
  • Haha
Reactions: Feis123
Tak su i za ZZRa govorili pa se ipak fino vozi po zavojima, neki se ne znaju voziti koji god motor vozili....
Meni ide fino motor, kupio ga s namjenom i kao takvog ga koristim da je malo teži... je 😂😂😂

Pa ok. Ja ne vozim nista sto ne mogu podic s poda krkanski.:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: SinisaZG
100 ljudi 100 čudi.....
100 žena 200 cica 😎
Nekoliko komada u posjedu ekipe,jedan od njih prodan sa cca 140 000 i dalje u mint stanju 👍👍
Jedan se sad prodaje,isto ima dosta km ali je u top stanju jer su obadva picajzle u održavanju...
Uglavnom glavna je zamjerka vrućina iza oklopa liti a za težinu ionako znaš kad kupuješ da je krava od motora.
 
100 žena 200 cica 😎
Nekoliko komada u posjedu ekipe,jedan od njih prodan sa cca 140 000 i dalje u mint stanju 👍👍
Jedan se sad prodaje,isto ima dosta km ali je u top stanju jer su obadva picajzle u održavanju...
Uglavnom glavna je zamjerka vrućina iza oklopa liti a za težinu ionako znaš kad kupuješ da je krava od motora.
Sa 2010 godinom je vrućina smanjena u odnosu na stariji model. Drugačiji su malo oklopi.
A za težinu znam, ak ne paziš za čas ga iskipaš na mjestu..... :cool: Kad krene je lako... :mrgreen: :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: cadjo
Angel GT II imam ih na ZZR-U i vrhunske su. Kiša zima led lieto vrućine bez problema sve odrađuju...
 
Angel GT II imam ih na ZZR-U i vrhunske su. Kiša zima led lieto vrućine bez problema sve odrađuju...
Dobio ih sa GTR-om, zadnja vrlo dobra ali prednja koma.... opcija mi bila uzeti prednju i potrošiti ih do kraja....
Kakve su sa zavojima? Ja sam isto imao ZZR-a i BT su mi bile zakon, GTR se isto da razvuci-nije kao ZZR ali pristojno prođem kroz zavoj....
 
Nema problema po zavojima ali GTR bar opterećuje prednju gumu. Isto bi bilo pametno promjeniti ulje u vilicama. Razlika nebo zemlja...
 
Ne mora biti gušće ali 100% nije nitko promjenio to ulje tako da i staviš istu gradaciju primjetiti češ odmah promjenu.