Kawasaki GTR 1400

Ak je GTR brži od Boos-e,onda ZZR nema kaj tražit.Naravno ako imaš više od 600 000 km i ravan volan ko na Montiću.
 
Mr. Noo said:
I kaj sad jel ima il nema*??
I kaj je 40 cm puno :shock:?? pa orginal ima 60... :mrgreen:

Ima EU oznaku!

 
Mr. Noo said:
Pa očemo ga kupit onda?? :misli:

a koji ce meni k...c neki tamo Bos auspuh na mm savrsenom motoru sa ravnim volanom i puno snage, predivnom bojom i .......

a da li ces lonac uzeti zavisi od tebe :) :) :)
no to ne moras danas odluciti iako te dlan vec odavno svrbi ...
 
Sinoć smo opet nekaj pekli i malo su nam prstići bili masni.Kad bi tako ovi brzi i žestoki iz teme ZZR 1400 klopali,strugali bi i kacigama i volanima po asfaltu,a ne samo oklopima.
 
Pošto je dip. mag. ing ribolova ulovio zlatnu ribicu mislili smo to sjebat. :wink:
 
Ali onda priče... od ribe se ni podrignut nemre a kamoli neke kilometre napravit ili biti brzzz!!! :misli:
Pa smo onda prešli na konkretnije jel vele od ovog se sve praši (y)  I dok se čeka , moraš malo prst zmazat..... :wink:
 
Peka mi se tu najvise dopada :D
Meni je danas na rasporedu milo janje  :mrgreen:
Koji je onda brzi i bolji GTR ili ZZR  :LOL:
 
gianni said:
Peka mi se tu najvise dopada :D
Meni je danas na rasporedu milo janje  :mrgreen:
Koji je onda brzi i bolji GTR ili ZZR  :LOL:

Čekaj da vidim sa čim se oni hrane!!! :misli: :LOL:
 
Mr. Noo said:
Ali onda priče... od ribe se ni podrignut nemre a kamoli neke kilometre napravit ili biti brzzz!!! :misli:
Pa smo onda prešli na konkretnije jel vele od ovog se sve praši (y)  I dok se čeka , moraš malo prst zmazat..... :wink:

dok ja to uzivo ne probam nista ti ne vjerujem  :jesus: :jesus:

kako vidim jedino sam se ja hranio zdravo:
snicle od soje a u prilogu quinoa sa przenim sucokretovim sjemenkama zalivenim u soja sosu.
a salata paradajz i paprika....... jos cu i smrsati jbte!!!