Kawasaki GTR 1400

Mitan said:
Pa kaj to na slici nije janje ? ! :0648:

evo sad si im sjebao logiku i oskvrnuo um u korijenu!!!  :LOL: :LOL:
 
Boris , jel to vrtite kod tebe na viksi ?
Vidim neke brajde u odsjaju ražnja .
A ovaj janjac na slici odličan , nije masan a i majstor zapinjačima dobro stegnuo trbušnu šupljinu . Netko bu uživao !!!  (y)
 
Pajcek je unutra.To je ustvari janjetina punjena prasetinom.A u prvom zavoju kad mali postruže,pajcekova kožica proviri van.To ti je rješenje za titan grane.Moraš imat još jedne cijevi unutar postojećih.Poanta svega je da nije ništa onakvim kakvim se čini.Pa tako i zec na fotki koji sliči na kozlića.
 
Mitan said:
Boris , jel to vrtite kod tebe na viksi ?
Vidim neke brajde u odsjaju ražnja .
A ovaj janjac na slici odličan , nije masan a i majstor zapinjačima dobro stegnuo trbušnu šupljinu . Netko bu uživao !!!  (y)

sva je sreca pa NIJE pozvao !! peder!!
 
Mitan said:
Boris , jel to vrtite kod tebe na viksi ?
Vidim neke brajde u odsjaju ražnja .
A ovaj janjac na slici odličan , nije masan a i majstor zapinjačima dobro stegnuo trbušnu šupljinu . Netko bu uživao !!!  (y)

Je to je u Zagorju (y) Ali kad ga bumo vrtili za istač onda tebe trebam kao savjetnika oko meketala jer ti se Mi Zagorci baš ne razmeme vu te posle... :D
 
Mr. Noo said:
Je to je u Zagorju (y) Ali kad ga bumo vrtili za istač onda tebe trebam kao savjetnika oko meketala jer ti se Mi Zagorci baš ne razmeme vu te posle... :D

a i ti si popizdio kada njega uzimas za savjetnika .... 

em je "mali" em struze sa svime po cesti

:LOL: :LOL: :LOL:
 
kronik said:
a i ti si popizdio kada njega uzimas za savjetnika .... 

em je "mali" em struze sa svime po cesti

:LOL: :LOL: :LOL:

Mali a 177??. Ne jebuckaj po tavančetu. Ja živio u uvjerenju da ssam višlji (176 ) a sad sam u depri... :wink: