Kawasaki GTR 1400

M12 said:
uvijek me fascinirala ova naljepnica od garfielda  :LOL:

Bi li bilo bolje da su neke mrtvačke glave i koščurine  :misli:  :jesus:

 
garfield1974 said:
Bi li bilo bolje da su neke mrtvačke glave i koščurine  :misli:  :jesus:

ma jok... garfield je zakon  (y)
 
ima koga od ekipe?,vozate se?  :)
evo malo optičkih izmjena na kojima sam se zabavljao ovu zimu  :wink:

 

Attachments

  • DSC_1592.JPG
    DSC_1592.JPG
    293.6 KB · Views: 297
  • DSC_1600.JPG
    DSC_1600.JPG
    288.7 KB · Views: 299
i posljednji "projekt" nazvan "klempave uši"  :mrgreen:
 

Attachments

  • DSC_1629.JPG
    DSC_1629.JPG
    198.1 KB · Views: 326
  • DSC_1625.JPG
    DSC_1625.JPG
    136 KB · Views: 223
:misli: (y)

Mashala Silvio. Rješio si največu manu i bolest ovog motora. Kakve mi glavobolje zadaju ti originalni retrovizori da opče nemam volje sjest na motor kad idem prema gradu !!! jedino kaj je ovo sad valjda ružno za vidit kad je prazno ( mjesto od istih )?!i

Ak ideš prema zg , javi se da vidimo i popijemo kavu. (y)
 
napravio sam plastične poklopce na mjestu orginalnih retrovizora,bilo je mudrovanja i zezancije oko urezivanja i savijanja al može se  :wink: razmišljam da ih možda lakiram u boju motora iako ni ovako nije loše  (y)
inače orginalni retrovizori se drže na 3 vijka,2 sam iskoristio za učvršćenje adaptera koji nose retrovizore a treći vijak drži tu plastiku (poklopac)
adapteri su sa ebaya... cca 10 eura a retrovizori mogu biti po želji manji ili veći...svaki se može pričvrstiti za taj adapter  :wink:
 

Attachments

  • 04.JPG
    04.JPG
    18.3 KB · Views: 111
  • 03.JPG
    03.JPG
    19.1 KB · Views: 111
  • 02.JPG
    02.JPG
    40.1 KB · Views: 160
  • 01.JPG
    01.JPG
    55.6 KB · Views: 174
Mr. Noo said:
:misli: (y)

Mashala Silvio. Rješio si največu manu i bolest ovog motora. Kakve mi glavobolje zadaju ti originalni retrovizori da opče nemam volje sjest na motor kad idem prema gradu !!! jedino kaj je ovo sad valjda ružno za vidit kad je prazno ( mjesto od istih )?!i

Ak ideš prema zg , javi se da vidimo i popijemo kavu. (y)

Što se tvoji retrovizori ne daju preklopiti ?  :mrgreen:
 
Mr. Noo said:
Ak ču ih preklapat za vožnju onda ih ni netrebam...!!! :misli:

A što se bojiš da dok se provlačiš između auta da te tko ne pretekne  :LOL:

Imam GTR-a već podosta godina i sigurica da to nije motor za "od kafane do kafane".
Ja ga jako rijetko i palim za po gradu, za to imam biciklu  :mrgreen: A i di ti je volja sa 300+ kila motorom militi po gradu  :misli:

Nisu ni Japanci tolike blente da neznaju zašto su napravili sklopive retrovizore.
 
garfield1974 said:
A što se bojiš da dok se provlačiš između auta da te tko ne pretekne  :LOL:

Imam GTR-a već podosta godina i sigurica da to nije motor za "od kafane do kafane".
Ja ga jako rijetko i palim za po gradu, za to imam biciklu  :mrgreen: A i di ti je volja sa 300+ kila motorom militi po gradu  :misli:

Nisu ni Japanci tolike blente da neznaju zašto su napravili sklopive retrovizore.

Naravno da nije, ali meni je trebalo fizički dokazat isto, t.j. izgubit obadva u istom danu pa da skužim! :mrgreen: Inače su mi svi dotadašnji motori bili dobri i služili svakodnevnom kretanju po Zagrebačkoj svakodnevnici.Ovo je priča za sebe.... (y)
 
Mr. Noo said:
Naravno da nije, ali meni je trebalo fizički dokazat isto, t.j. izgubit obadva u istom danu pa da skužim! :mrgreen: Inače su mi svi dotadašnji motori bili dobri i služili svakodnevnom kretanju po Zagrebačkoj svakodnevnici.Ovo je priča za sebe.... (y)

U jbmti, dva retrovizora  :?
E, da GTR bas nije za Zagrebacke guzve  (y)


 
bog. imam problem. turist u prolazu na gtr-u prosuo mu se kumplug i pokusao ga je sam popravit ali nije uspio. skupio sam sve dijelove i naručio mu nove lamele ali jedno me muči. nigdje nemogu nać podatak na koliko se zatežu šarafi koji drže one opruge u kumplugu. svaki savjet je dobrodošao ili da ih zategnem ono od oka. hvala
 
Imaš service manual negdje na netu ;-)
 

Attachments

  • Screenshot_2017-04-20-09-18-40.png
    Screenshot_2017-04-20-09-18-40.png
    277.7 KB · Views: 175
  • Screenshot_2017-04-20-09-19-03.png
    Screenshot_2017-04-20-09-19-03.png
    142.9 KB · Views: 150
šoferi... koliko su realne cijene GTR-ova rabljenih na njuški u HR i/ili vani?
 
kober said:
Tesko se nade dobar ispod 9-10€ vani, plus 1200 eura unos sa regom:

Gledao na Mobile.de dobri su oko 12k€ ali davanja sa ovim novim zakonom su dalekoo veca od 1200eur

Zato pitam sta je realno danas... vidim da ih ima na njuski stalno se vrte 2008 godina sa od 20t km do 50t km... i svi su oko 10 soma eur...