Kawasaki GTR 1400

M12 said:
Gledao na Mobile.de dobri su oko 12k€ ali davanja sa ovim novim zakonom su dalekoo veca od 1200eur

Zato pitam sta je realno danas... vidim da ih ima na njuski stalno se vrte 2008 godina sa od 20t km do 50t km... i svi su oko 10 soma eur...

A kaj bi ti džabe?Imaš dobar 2009.g. sa 50 tkm,napravljen veliki servis,nove gume,tri kofera,Bos auspuh...za 8500 i dalo bi se još pregovarat o cijeni.
 
Keko xx said:
A kaj bi ti džabe?Imaš dobar 2009.g. sa 50 tkm,napravljen veliki servis,nove gume,tri kofera,Bos auspuh...za 8500 i dalo bi se još pregovarat o cijeni.

jok... ja bi skorro pa đabe
 
M12 said:
Gledao na Mobile.de dobri su oko 12k€ ali davanja sa ovim novim zakonom su dalekoo veca od 1200eur

Zato pitam sta je realno danas... vidim da ih ima na njuski stalno se vrte 2008 godina sa od 20t km do 50t km... i svi su oko 10 soma eur...
Nije se nis puno promijenilo sa novim zakonom kaj se tice unosa motora.
 
...
 

Attachments

  • IMG_6908.JPG
    IMG_6908.JPG
    1.1 MB · Views: 363
:misli: :misli: Ima koga?
 

Attachments

  • IMG-20171014-WA0004.jpg
    IMG-20171014-WA0004.jpg
    416.7 KB · Views: 335
Keko xx said:
Nema nikoga osim dva dronjka sa fotografije.


O mladi gospon dobar dan. Puno fala kaj ste se tog dana u ključnom momentu našli pred vratima našeg moto hrama i  podmetnuli nešto pod nogicu mog ultra lakog prometala te mi tim činom u mnogo čemu olakšali sami postupak parkiranja istog..!!! (y) :misli:
 
Siguran sam će sutra uslijediti zahvala sa vaše strane uz prvoklasni gulaš od autohtone mrtve životinje iz naših šuma.
 
Keko xx said:
Siguran sam će sutra uslijediti zahvala sa vaše strane uz prvoklasni gulaš od autohtone mrtve životinje iz naših šuma.

 

Attachments

  • Mucnina-prirodno-lecenje.jpg
    Mucnina-prirodno-lecenje.jpg
    96.2 KB · Views: 154
u ovoj temi kako god okreneš sve brzo završi na nekoj klopi  :hrana: :LOL:
 
Silvio said:
u ovoj temi kako god okreneš sve brzo završi na nekoj klopi  :hrana: :LOL:

(y) Neko o struganju a mi o klopi...Tak ti je to..hehe :wink:
 
Mr. Noo said:
(y) Neko o struganju a mi o klopi...Tak ti je to..hehe :wink:
treba se prebaciti sa teme ZG ekipa tu,tam je najstrože zabranjeno spominjanje klope i kose,ni jednog ni drugog tam nema!
 
Črni dojdi jenput pa bus videl da se ne spara na klopi i cugi :mrgreen:
Pa nemres voziti ovakve gtr i sl. mrcine i jesti samo povrce :D
 
gianni said:
Črni dojdi jenput pa bus videl da se ne spara na klopi i cugi :mrgreen:
Pa nemres voziti ovakve gtr i sl. mrcine i jesti samo povrce :D
a bum,,ali slijedeće godine
 
gianni said:
Črni dojdi jenput pa bus videl da se ne spara na klopi i cugi :mrgreen:
Pa nemres voziti ovakve gtr i sl. mrcine i jesti samo povrce :D

Giani. Ispravak netočnog navoda!! Možeš VOZIT, al nemreš STRUGAT.... :misli:
 
črnomerec said:
treba se prebaciti sa teme ZG ekipa tu,tam je najstrože zabranjeno spominjanje klope i kose,ni jednog ni drugog tam nema!

a trebalo bi...! Evo se i za vikend strugalo jebački po gulašu od vepra, sve su mu dlake zgorele. :mrgreen: Nego črni, jel skori kraj devetog mjeseca??! :misli: nekak mi te dugo čekat.! :shock: