Kawasaki GTR 1400

Hahaha, ali zato je bilo smijeha prilikom skidanja mokrih kabanica
2eds74k.jpg


@GSX 1402  nadam se da vam kabanice nisu propustile, moja bome je, smrzla sam se do Zadra...

Ćudi me da nitko nije smislio neki pokretni krov ili barem veći (kišni) vizir za GTR-a... drugo sve ima :)
 
GricGric said:
Eh, šta ti je dobra oprema...  (y)
A ja dobar, iskušan kombinezon ostavila kod kuće, a ponijela krivi... kao ovaj je bolji.. :palacdolje:
uz dobar motor ide i dobra oprema  :mrgreen:
 
jota said:
Znači da mi ostali moramo u autoškolu položiti vozački za šlepere i autobuse

NISKO hahahaha Bravo jota ;)
 
jota said:
Znači da mi ostali moramo u autoškolu položiti vozački za šlepere i autobuse

Pa dobar vozač kad je dobar može vozit i skuter... i bicikl ak treba....  bez obzira na kategorije ostaje dobar vozač  :jesus:

Isto kak i dobar, udoban motor ostaje udoban motor bez obzira na vozača ... (čitaj GTR i tome slično)

Dobar kišni kombinezon ne promače bez obzira na količinu kiše... upravo to ga čini dobrom opremom  (y)

itd itd...  :jesus:
 
GricGric said:
Pa dobar vozač kad je dobar može vozit i skuter... i bicikl ak treba....  bez obzira na kategorije ostaje dobar vozač  :jesus:

Isto kak i dobar, udoban motor ostaje udoban motor bez obzira na vozača ... (čitaj GTR i tome slično)

Dobar kišni kombinezon ne promače bez obzira na količinu kiše... upravo to ga čini dobrom opremom  (y)

itd itd...  :jesus:

danas sam išao u DTR-ov dućan kupiti PLAVU košulju .
 
Bubbica said:
Nije ti vise in biti ZET-ovac, vidis da su im i place upitne otkako je onaj bosanac gradonacelnik  (y)

Sad će zemo dobit cipelu , kad bi našlo nekog novog Holjevca rado bi bio ZETOVAC
 
Bubbica said:
Svi imaju neke svoje susrete, hocemo li i mi organizirati GTR susret ovog ljeta? :misli:
a zašto ne ZZR-GTR  :mrgreen: