Kawasaki GTR 1400

Bojnik said:
Moram se pohvaliti, citam sve ove postove o GTR-u i ima svakakvih da mi se smuci, do sada sam vozio APRILIA RST 1000 FUTURA, dobar motor, ali od kada je izasao prvi GTR ja sam bacio oko na njega i stalno bum ga kupil, pa opet bum ga kupil, sve do ove godine kad sam sve poslozil i evo ga u salonu KAPTOL CARGA ceka moje  preuzimanje. Imal sam ga prilike prije malo propelati i ostal sam bez rijeci , koliko je lagan za voznju, laksi od moje APRILIE. Sada mi preostaje samo da se jos priviknem na sire gabarite i voziiiii. Mislim da se budem i do Zadra dopelal za koji dan. Evo i slikica sa montaze.
a ja sam ga krstil KAWSAKI GTR 1400 BOJNIK.

pa Bojniče,neka te plavi Bojnik služi bez problema bar 200 000 km.. :mrgreen:
uživaj u novoj pili.. (y) (y)
 
Hvala Vam na cestitkama. Moji prvi dojmovi u voznji nakon 200 km, odlicno, fenomenalno, motor je stvarno odlican  (y) (y) jos ga razeađujem al ovo kaj sam dozivil u voznji je nesto super, dobar polozaj sjedenja, super drzanje pravca, lagan u zavojima, ma sve super. evo i koja slikica




(Powered by frubar.net)
 
Bojnik said:
Hvala Vam na cestitkama. Moji prvi dojmovi u voznji nakon 200 km, odlicno, fenomenalno, motor je stvarno odlican  (y) (y) jos ga razeađujem al ovo kaj sam dozivil u voznji je nesto super, dobar polozaj sjedenja, super drzanje pravca, lagan u zavojima, ma sve super. evo i koja slikica




(Powered by frubar.net)

Ček ček je li to već opsjednutost GTR-om , jedan ti je službeni a drugi privatni .
 
(y) Bojnik, puno sretnih kilometara s novom pilom  (y)
 
Ja sam si gruntal... Treba pisati MUP-u da uvedu D1 kategoriju za GTR :)
 
Bojnik said:
Hvala Vam na cestitkama. Moji prvi dojmovi u voznji nakon 200 km, odlicno, fenomenalno, motor je stvarno odlican  (y) (y) jos ga razeađujem al ovo kaj sam dozivil u voznji je nesto super, dobar polozaj sjedenja, super drzanje pravca, lagan u zavojima, ma sve super. evo i koja slikica




(Powered by frubar.net)

kak se snalaziš s njim po gradu, mislim s obzirom na niske široke retrovizore?


Srki
 
To si u pravu , za grad je malo sirok, al ja se malo vozim po gradu, odmah autocesta, ili lokalci. to je putni motor, i nije bas preporucljiv za gradsku zagrebacku spicu,,,
 
Vidio sam jučer jednog ''bus''aša :) Pratio je svadbu u sesvetama XD Ali bio je prezauzet da bi po zdravio  :mrgreen:
 
Niste valjda svi na voznjama?
Jest da je lijepo vrijeme, no pokoji komentar se moze i tu ostaviti, zar ne? (y)
 
Pozdrav crnom GTRu s kojim sam se mimoišao između Gline i Gvozda :mrgreen:
 
Pravo zadovoljstvo je voziti GTR 1400 BOJNIK. bil sam u koloni motora kaj smo isli na obiljezavanje 65. godisnjica Bleiburga. Kisa je padala ALI bas cijelim putem, ja se mogu ponosno pohvaliti da je motor po kisi odlican KTRC mu jako pomaze kod klizavog kolnika. Vracajuci se sa frendom Damirom kaj vozi Hajabusu 1400 natrag prema Zagrebu, mogu se pohvaliti da moja makina unatoc jakom pljusku NI JEDNOM, ALI BAS NI JEDNOM NIJE PROKLIZALA ili me dovela u neku ozbiljnu situaciju kocenja, ubrzavanja... Oklop je zakon , samo bi mi malo visa prednja sajba ma za 3-5 cm odgovarala radi moje visine, al ostalo SVE PET.  500 kilometara po kisi cijeli dan, MOTOR ODLICAN.


(Powered by frubar.net)
 
kakav je novi nosač za top case ?