Kawasaki GTR 1400

Bubbica said:
Sve ok, stvar ukusa, no ona železa su mi nekak.... ko da traktor pred berbu kukuruza gledam
Ostalo  (y)
On je prije misec dana gleda Transformers 3 i to ga je toliko dojmilo da je odlučija napravit nešto slično od GTR-a. :LOL: :LOL: :jesus: :jesus: :evil: :evil:
 
Sinna said:
On je prije misec dana gleda Transformers 3 i to ga je toliko dojmilo da je odlučija napravit nešto slično od GTR-a. :LOL: :LOL: :jesus: :jesus: :evil: :evil:

STETA MAKINE, NO .... :mrgreen:
 
Bubbica said:
STETA MAKINE, NO .... :mrgreen:

Pozdrav Bubica.
Ma znam da sam mozda malo narusio izgled jedinog pravog sportskog tourera sa uspravnim volanom, ali meni osobno ima neku lipotu,jos sam planirao stavit na te nosace neku rasvjeticu i to bi bilo to.
Moga si do splita pa da se nademo u adventurea.
 
A da te ograde montiraš na balkon , ajde volan ali ta željezarija . Ako motor padne na stranu zaštiti će možda plastike a što je s kosturom koji je aluminijski , možda ipak lakše da dobije po plastikamam ako mora .
Ovako još ga opiturat bilo/plavo stavit rotaciju i napisat "MILICIJA" .

Sori nisam moga odolit .
 
tonci said:
Pozdrav Bubica.
Ma znam da sam mozda malo narusio izgled jedinog pravog sportskog tourera sa uspravnim volanom, ali meni osobno ima neku lipotu,jos sam planirao stavit na te nosace neku rasvjeticu i to bi bilo to.
Moga si do splita pa da se nademo u adventurea.

Bio neki dan, no opet cu ja navratiti (y)
 
jota said:
A da te ograde montiraš na balkon , ajde volan ali ta željezarija . Ako motor padne na stranu zaštiti će možda plastike a što je s kosturom koji je aluminijski , možda ipak lakše da dobije po plastikamam ako mora .
Ovako još ga opiturat bilo/plavo stavit rotaciju i napisat "MILICIJA" .

Sori nisam moga odolit .

Istina i ja sam na to pomislio,ali me ne interesira bit pripadnikom najjace kompanije za "police".
Ova odrina mi ga nekako vizualno usporava a GTR-a sam uzeo upravo sa tim ciljem ugodna lagana voznja sa izbacenom opcijom jurenja.
Kako bilo,sad postoji i ovakav GTR kod nas, a svestranost i raznolikost nije na odmet.
 
Stavi koju imas bas me interesira jer sam u nekoj vrsti odluke sto da uzmem, ali bi ostavio serijsku jer ipak nije zdravo zvonit sa 130+ decibela bas uvijek??
 
tonci said:
Stavi koju imas bas me interesira jer sam u nekoj vrsti odluke sto da uzmem, ali bi ostavio serijsku jer ipak nije zdravo zvonit sa 130+ decibela bas uvijek??

Dvoglasna
Iz Engleske narucena
Original nisam spajao, van upotrebe je zasada
Ova mi stvarno super
Kada ju stisnes shvate te ozbiljno ..
 
Bubbica said:
Muci silo necista
Tu ISTU si i ti htio naruciti, no silom prilika nikada ti nije stigla
A sada ................. SETRA? :jesus:

Moram malo bacit upljuvak , a Setre volim s njima mi se najdraže vozit .
 
Ringo said:
a onda možda  FAP  :LOL: :LOL: :LOL:

E samo si ti falija da kreneš širit bratstvo i jedinstvo , može i FAP ali pod uvjetom da na retrovizoru umjesto krunice visi bila kapica .