Kawasaki GTR 1400

Elias said:
Na slici desno Legenda od čovika, Tonči Ordulj, njegova "falinka" su maratonske vožnje.
Livo je njegov prika Ingo, Njemac, naturalizirani Splićo.
Neki dan kod barba Blaževića priuzeli svaki svog GTR-a.

LAŽ i dezinformacija
Motori su kupljeni u karlovcu KMS-u, Blažu iza leđa
Eto!!!!
Tek toliko da se zna!
 
Elias said:
Evo još dva GTR-a.
index.php
Bravo , ČESTITKE, odabrali ste prave motore. Ja sam prezadovoljan!!!
 
Ako ce netko imati potrebu da naruci zadnji blatobran za Kawasaki GTR 1400 , molio bih cijenjenog gospodina da i mene uvrsti u narudžbu. Vožnjom po kiši , ima mali problem. Previše vode zadnja guma baca po cizmama i odijelu. Uvjeren sam da kod montaže blatobrana toga nebi bilo.
Hvala..
 
Evo malo sam oplemenio Gtr-a kojeg sam nedavno uzeo, ali jos neki dijelovi su na putu pa cu i njih stavit kad dodu.

Inace motor mi servisira Gospodin Blazevic isto kao i ZZR-a, ali posto je gospodin prezauzet servisima sto ga potpuno razumijem,ugradio sam samostalno ove dijelove jer nisam mogao cekati da on bude u mogucnosti,sto mi je bilo iznimno zadovoljstvo jer sam napokon kupio alat koji planiram kupit vec duze vrijeme.
Preporucio bi da ovo ne izvodite ako niste u struci,vec date licenciranom servisu.

Na prvoj slici se vide brave za  dvije kacige i uzeo sam alumnijsku plocu za kufer jer stara plasticna na koju je pricvrscena ploca za kufer se uvijala kad bi montirao kufer, a sa ovom je kufer ka saliven.

Druga slika prikazuje zadnji blatobran koji je isto vjerujem funkcionalan a i lako se montira,vide su i potrebni drzaci su odlicno izvedeni.

Treca slika su produzeci na volanu koji su dosta funkcionalni ako se ima sto dodatnog uhvatit za volan a uvijek ima

Cetvrta slika su Crash Barovi ya koje neki kayu da su preruzni ali meni su ok i jedini na trzistu koji potpuno stite motor od prevrtanja.
Imaju mjesto predvideno za smjestaj dodatne rasvijete tako da je to jedan plus, a i omogucavaju da se na njih moze jos toga uhvatit po potrebi. 

Lako se montiraju,osim prednjeg desnog,potrebno je unutarnju plastiku malo otkinuti sto sam ja odradio topeci je malom lemilicom,precizno jer je tisno i ostavio sam dio plastike za uhvatit gumu s donje strane,tako da nisam nista poremetio,u originalu oni kidaju veci komad plastikei micu crijevo gumeno koje se  vidi na slici,sto ja nisam morao.
 
slike 2

Ugradio sam i tempomat koji se vidi ako se slika malo uveca, na 4 slici.
 
Sve sam uzeo na ovoj stranici.
http://projektd.com/
narucio sam jos zastitu za rashladnik,podizac volana,produzetak prednjeg blatobrana,produzetke za nogare suvozaca,jos imam neke dijelove u planu  ali to je uglavnom to.
ZZR je u kuci slavnih,nebi ga prodao neznam za sto jer je prvi motor koji je odradio Ttifestu u Evropi, a ima 131000km pa ga ionako niko nebi uzeo,sve sam mu izmjenio 3000 eura  dijelova tako da je ko nov polovni motor.
Sad treba sa GTR-om napravit barem 200000km. (y) (y)
 
tonci said:
Sve sam uzeo na ovoj stranici.
http://projektd.com/
narucio sam jos zastitu za rashladnik,podizac volana,produzetak prednjeg blatobrana,produzetke za nogare suvozaca,jos imam neke dijelove u planu  ali to je uglavnom to.
ZZR je u kuci slavnih,nebi ga prodao neznam za sto jer je prvi motor koji je odradio Ttifestu u Evropi, a ima 131000km pa ga ionako niko nebi uzeo,sve sam mu izmjenio 3000 eura  dijelova tako da je ko nov polovni motor.
Sad treba sa GTR-om napravit barem 200000km. (y) (y)
ako nije tajna koliko makina može napraviti bez otvaranja???? :mrgreen:
 
:shock:
bome si ga lijepo napakirao  (y) :mrgreen:
 
Nisam spomenuo, svakih 100000km moras promjenit pumpu goriva to je minimalno,nezaboravi da imas pumpu vode koju bi isto trebao promjenit,jer je moja suskala kad smo je izvadili,radila je jos ali lezaj je pokazao znakove istrosenosti.
 
hvala na savjetu.. (y) ja još do 100000 imam za voziti,ali dobro da si na forumu jer si pun vrijednih informacija :mrgreen:
 
Sinna said:
Nije ovo previše, ima još stvari koji će se ugradit. :misli: :mrgreen: :evil: :evil: :evil:

Sve ok, stvar ukusa, no ona železa su mi nekak.... ko da traktor pred berbu kukuruza gledam
Ostalo  (y)