Kawasaki - paleta modela i dizajn

Bob Rock said:
Valjda se netko pametan naša u policijskoj upravi pa su nabavili 2 Kawasakija umisto jednog Bmw-a.
Bilo bi lijepo da malo racionaliziraju,obzirom da se radi o našem novcu!
A pojačali bi i tržište Kawasaki dijelova,servise...
 
Bandit said:
Recesija :mrgreen:

Imali su ZRX 1200. Problemi sa zadovoljavanjem eko normi su ga udaljili od proizvodnih traka. Kad to malo poslože, sumnjam da ga nebuju opet ubacili u paletu proizvoda.

Nakedi...a kaj je Z 750 i Z 1000?
e,a lipi moj samo ovi su malo modernijeg dizajna,a tržištu fali taj malo RETRO stil ,ostali bar za sada smo Honda i Yamaha
 
Kako ko voli ali mislin da baš Retro stil koji je počeja oko '98 sa Banditom (bar si moga viditi rebra od mašine na novom motoru a puno njih je mislilo da je neki stari ispolirani dida ) pa Honda CB to je lipo,Kawa Z,Yamaha, pa je jedno vrime stalo ali fali tih pravih retro zviri jer toga u ovim oklopnjacima nema baš onog kad "Gole" hodaju žene prisvučene svilom po sobi i ti gledaš kroz tu njihajuću prozirnu svilu rebra od cilindara i sav taj sjaj kromiranih pravih detalja, iako ih poštivam osićam se ka Spock iz Zvjezdanih Staza,a mi smo takvi da ćemo opet uspiti napraviti svak nešto po svom guštu jer su Japanci napravili te motore da bi ih baš mi mogli redizajnirati.Pozdrav  (y)
 
ja sam od onih koji su poćeli otkrivati motore u 80-ima i volio bi da se to vrijeme vrati jer su motori imali svoju prepoznatljivost i štih koje ovi danas nemaju.svi su isti a nekad se dobro znalo kaj je kaj. :shock: :shock: