Kawasaki Versys 1000

je, triba bi pohvalit i motoexperta... znam ja antu dugo, uzima sam dodate opreme i to, al ovo je prvi motor.
sve po dogovoru, bez famoznih dodatnih stavki, zamki, iznenađenja... našli smo motor u D, priko mobile de, on rekao cijenu koliko i šta, rezervacija 50%, motor za 3 dana došao u ST... odradio sve potrebne ateste i tako... po mojim kriterijima (zadan buđet i maksimalna kilometraža) našli smo 2 motora. jedan bijele boje otpao je odma i ovaj.
 
  • Like
Reactions: roberto
je, triba bi pohvalit i motoexperta... znam ja antu dugo, uzima sam dodate opreme i to, al ovo je prvi motor.
sve po dogovoru, bez famoznih dodatnih stavki, zamki, iznenađenja... našli smo motor u D, priko mobile de, on rekao cijenu koliko i šta, rezervacija 50%, motor za 3 dana došao u ST... odradio sve potrebne ateste i tako... po mojim kriterijima (zadan buđet i maksimalna kilometraža) našli smo 2 motora. jedan bijele boje otpao je odma i ovaj.
Grd motor, a bogami i ti😂
 

Attachments

  • FB_IMG_1715169487526.jpg
    FB_IMG_1715169487526.jpg
    150.9 KB · Views: 0
Napravija mali đirić prije putovanja...
Jos ga drzim na LOW POWER modu i po autoputu drzi nas dvoje 140kmh bez drame. Odusevila me 6. brzina, usaltam ju na 80kmh i oatalo samo gas, pristizanje bez problema po magistrali, samo odvrni gas, nista tuć nižu... Udoban za popizdit. Eto, jos da se malo naviknem na 4cilindra, pa cemo onda lagano na full power mod...
 
Evo prvi veći đir, ST-Umag, pa gori po Istri, Sloveniji, gori i doli po D8 Rovanjska-Rijeka, ostalo malo AC malo lokalne, u 3 dana nekih 1400km, nas 2, 3 kufera sve super, udobno i komodno... Potrosnja 5,4 po BC.
 
  • Like
Reactions: BARKLEY
Pozz, kolika je otprilike potrošnja sa dvoje i prtljagom? Si imao kakvih problema s njim? Kakav je okretni moment u usporedbi sa Tdm om? Pitam te jer sam i sam zainteresiran za taj motor ali obični model.
Sto se tice potrosnje sve je do nacina voznje otprilike se krece od 4,8 do 6. Versys ide od 60 sa 6 pa koliko hoces dok se na TDM moralo slatat jer je 2 cilindra bio....
 
  • Like
Reactions: BARKLEY
jel se vama ključ čini nekako njonjav, slabašan... bacio malo pogled, kao da je iskrivljen malo, izravnao ga rukom ko od šale... na hondi stajo uspravno ko strašan petao... prekjučer bilo prvo "opečenje"... išao na more, kratke hlače, malo ga htio ostavit u hladu, u hladu naravno gužvica, pa nji-nja-nji-nja i psssssssc.... dobro je, srića opečen se uvik na isto misto, na listu, pa se i ne vidi hahaha
 
  • Like
Reactions: marcomaza
jel se vama ključ čini nekako njonjav, slabašan... bacio malo pogled, kao da je iskrivljen malo, izravnao ga rukom ko od šale... na hondi stajo uspravno ko strašan petao... prekjučer bilo prvo "opečenje"... išao na more, kratke hlače, malo ga htio ostavit u hladu, u hladu naravno gužvica, pa nji-nja-nji-nja i psssssssc.... dobro je, srića opečen se uvik na isto misto, na listu, pa se i ne vidi hahaha
Hoće to tako s ključevima. Bivši vlasnik mojeg bivšeg motora iskrivio oba ključa dižući poklopac kofera s ključem...
 
jel se vama ključ čini nekako njonjav, slabašan... bacio malo pogled, kao da je iskrivljen malo, izravnao ga rukom ko od šale... na hondi stajo uspravno ko strašan petao... prekjučer bilo prvo "opečenje"... išao na more, kratke hlače, malo ga htio ostavit u hladu, u hladu naravno gužvica, pa nji-nja-nji-nja i psssssssc.... dobro je, srića opečen se uvik na isto misto, na listu, pa se i ne vidi hahaha
Kljucevi su jako mekani i bas se moraju pazit cak i kad se otvara tank s njima😂😂😂😂 ja sam vec jednog iskrivio dok je recimo u TDM a bio cvrst mogo si ga na tornu stavit i busit s njime
 
Daj prebaci to na Full power i vozi se kao covjek. Ja svoga jednom probao na low i to nekad 3 mjeseca nakon sto sam ga kupio se sjetio i to da probam. Pitom je motor, nece ti nista. Toliko pitom da je dosadan.
 
  • Like
Reactions: gvo
Prebacio sam ja to odma na full. Al tribalo mi je malo navike sa V2 mašine i duplo manje konja... Meni odlicno sjeo... I po gradu ga vozam, provlacim se lakse nego sa transalpom... Manje prednje kolo, lakse se vrteljat.
 
  • Like
Reactions: BARKLEY and WraGG
Šteta da na ovaj zadnji model ne idu Givi V 35 ili V 37 koferi. Od ostalih kofera jedino originalni ako cijena nije problem.