Kawasaki Versys 650

a budeš vidio  :mrgreen:  (y)


ove imaju metalni dio gdje je kontakt, a one što si naručio - sama plastika ;)
 
u ZG, mislim da je bio INTERSPAR - obilazio sa ženom puno trgovina, pa sad baš i nisam 100% siguran  :mrgreen:
 
Pozdrav svima
Ima li tko u zadru ili blizini novog versysa 650,naime u planu mi je kupnja istog a ne mogu nac testnog u nijednoj kuci,castim ruckom ako ima nekog dobre volje
 
Mariozd said:
Pozdrav svima
Ima li tko u zadru ili blizini novog versysa 650,naime u planu mi je kupnja istog a ne mogu nac testnog u nijednoj kuci,castim ruckom ako ima nekog dobre volje

testne motore ćeš teško igdje naći kod nas, a probavanje tuđih motora se uspoređuje sa probavanjem tuđih žena :D tako da sretno u traženju :D
Meni je Versys sjeo ko budali šamar, a imam prvu seriju, mogu mislit onda kako je tek voziti ovog novog. Nemaš šta čekati, kupuj, ide ljeto :D
 
Ma mislio sam otici do splita jedan dan pa provjeriti dali ima tamo,ma nije meni zurba imam motor ali mi je glupo ici u takvu investiciju bez probe,pogotovo jer takvu vrstu motora nikad nisam vozio,vjerojatno u zg ima vise jacih prodavaca ,ne znam,vidjet cu
P.S. Ako neko nije vozio piaggio x10 ja mu dam da proba,ali zenu ne :D
 
lex said:
Kako oni misle prodati te motore bez testnih? Pitaj u uvoznika.

Bez problema. Izgleda da je zadnja serija dizajnom pogodila ukus kupaca.
Hr je daleko premalo tržište sa daleko premalo prodanih primjeraka da bi se isplatilo imati motor za probu.
 
Stari je bia preko 20 godina u tom biznisu, samo s autima. Probnih modela je uvik bilo, ne svaka izvedba i svaki motor, ali najprodavaniji su uvik bili dostupni za probu kupcima.

Nema boga da bi platia novi motor bez da ga provozan prije.

Uostalom, kako je hd-u na oranicama isplativno drzat testne modele?
 
mislim da viktormotosport u zagrebu ima testnog, nazovi pa provjeri
 
lex said:
Stari je bia preko 20 godina u tom biznisu, samo s autima. Probnih modela je uvik bilo, ne svaka izvedba i svaki motor, ali najprodavaniji su uvik bili dostupni za probu kupcima.

Nema boga da bi platia novi motor bez da ga provozan prije.

Uostalom, kako je hd-u na oranicama isplativno drzat testne modele?

Lijepo je kad tvornica da auto/motor za testiranje.
A kada prodavac koji godisnje proda max 20 motora mora kupiti motor da kupci i "kupci" đipali po njemu, tu stvar pada u vodu.
 
Super Jura said:
Lijepo je kad tvornica da auto/motor za testiranje.
A kada prodavac koji godisnje proda max 20 motora mora kupiti motor da kupci i "kupci" đipali po njemu, tu stvar pada u vodu.

ima i takvih  (y) možda neko bude napisao, da su preterano ambiciozni,
ali bar isprobaju sve modele, voze se sami, a biznis i privatna kasica ništa ne trpe,
čak što više; sasvim dobro ide ;) 8)
 
DADO+ said:
ima i takvih  (y) možda neko bude napisao, da su preterano ambiciozni,
ali bar isprobaju sve modele, voze se sami, a biznis i privatna kasica ništa ne trpe,
čak što više; sasvim dobro ide ;) 8)

Zarada od 20 pokriva kupnju jednoga.
Svaka cast onima koji dobe na posudbu od vanjskog dobavljca,
a i tada postoje uvjeti koje ne mogu svi ispuniti.
 
Redom:
Ima i diler neku marzu na motoru, kad kupuje testni ne placa maloprodajnu
Kod kupovine testnog motora i uvoznik da dileru rabat na taj motor
I na kraju balade, testni motor se proda dogodine, i to cesto po cijeni da ovaj je jos uvik u plusu ili minimalnom gubitku.
 
Versys spreman, sutra ranom zorom pokret za Crnu Goru, preko Bosne, vjerojatno i malo Albanija. Vidim da još neki Versysti idu za Crnu goru ovaj vikend, možda se negdje i sretnemo! U svakom slučaju sretan put svima!


how to screen capture
 
Ma kuzim ja pricu oko testnih motora,tu je osiguranje cestarina bla bla,ali isto prodavat motore a da u cijeloj dalmaciji nema testnog isto nije bas ozbiljno,ako imaju t-maxa i ostale skuplje skutere ne vidim problem i u ovom
 
Enigm@,Maredo i ja sa ženama krećemo ujutro,plan je do Sarajeva pa u nedjelju na Durmitor i onda malo po CG i povratak preko Dalmacije...sve skupa 5 dana

Šaljem ti broj na pm pa se čujemo ako što zatreba i ako smo negdje blizu da popijemo cugu usput

Sretan put i tebi i dobar povod  (y)