Kawasaki Versys 650

viktor04 said:
Enigm@,Maredo i ja sa ženama krećemo ujutro,plan je do Sarajeva pa u nedjelju na Durmitor i onda malo po CG i povratak preko Dalmacije...sve skupa 5 dana

Šaljem ti broj na pm pa se čujemo ako što zatreba i ako smo negdje blizu da popijemo cugu usput

Sretan put i tebi i dobar povod  (y)

Hvala!
Mi pičimo Banja Luka - Mostar - Trebinje - Budva, u jednom danu, a onda tjedan dana lutanja. U Okučanima smo na kavi u 7 :D Također sa ženama :D
 
Nikad necu shvatit odlazak na put motorom, a povedes zenu  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:



Sretno svima i uzivajte  (y)
 
Versysi u Jajcu  8)
ae6884bd33303604a7761c7152053b2b.jpg


....i iznad D.Vakufa...
fc45fb71e728b5094762105329343964.jpg
 
3alfa3 said:
Nikad necu shvatit odlazak na put motorom, a povedes zenu  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:



Sretno svima i uzivajte  (y)

Neka njih, netko mora drzat stvari pos kontrolom jer smo vrlo neozbiljni, hahahaha.
Mi jucer predvecer stigli u Budvu, 640km, vrijeme savrseno, Versys uzivao ko prase u blatu :)
 
Mi smo sad na putu Sarajevo-Foča i kvalitetno smo pokisli...sad se sušimo u nekoj vukojebini uz Tuzlanski pilsner..
 
da vam kratko prekinem razgovor, jučer sam skidao sajlu kuplunga kako bi je nauljio i nisam siguran je li vraćena kako treba. Istu sam provukao naravno kroz masku i kroz sve tri obujmice. Sad mi se događa kad smotam ulijevo i vratim volan natrag sajla zapinje za nosač fara i ostane u neprirodnom položaju odnosno ostane smotana u "S" slovo i moram je ručno gurnuti natrag.
Ima li netko sliku da vidim kuda prolazi ili da mi netko ukratko objasni. Ova moja definivno ne stoji kako treba
 
maredo said:
Mi smo sad na putu Sarajevo-Foča i kvalitetno smo pokisli...sad se sušimo u nekoj vukojebini uz Tuzlanski pilsner..

Jesmo se mi sad mimoisli na isponu na Lovćen? Mi ogladnili nakon onih strpenica pa se spustili u Cetinje na rucak. Ako se vracate u Cetinje, preporucam restoran Taverna


Unutra je puno ugodnije ;)
 
Jesmo! Okrenuo sam se ja i vidio NA tablice  pa sam skužio da si to ti :mrgreen:
Mi smo stigli u Cavtat danas...Crna Gora nas oduševila i motori služe vrhunski

Sutra još malo po Dalmaciji i prekosutra doma  (y)
 
boobdy said:
nije valjda toliko teško bacit oko i odgovorit kuda protjerati sajlu od kupkunga, treba samo 3 sekunde

Tek sad sam vidio pitanje... Sajla se prilično ravnom putanjom spusta u prostor iza prednje lampe, pa skreće prema motoru. Na tom putu ima nekoliko žičanih vodilica, ali povećih dimenzija, tako da sajla ima slobodnog hoda..
 
3alfa3 said:
Da li mozda znas da li se od M. Bistrice moze doc do Stubaka iskljucivo po asfaltu, a ne makadamu ili su jos radovi negdje na pola puta (tako je bilo prosle godine)?


Prosao danas. To je rijeseno. Ali na spustanju iz Laza prema Mariji Bistrici je cesta zatvorena

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,248992.msg4640298.html#msg4640298
 
BikerHR said:
Tek sad sam vidio pitanje... Sajla se prilično ravnom putanjom spusta u prostor iza prednje lampe, pa skreće prema motoru. Na tom putu ima nekoliko žičanih vodilica, ali povećih dimenzija, tako da sajla ima slobodnog hoda..
Hvala ti. Tako sam bio i vratio. Kroz masku se provuče kroz dvije vodilice, ali ako ju provučem i kroz ovu treću što si slikao, sajla se ne vrati u prirodan položaj nakon što smotam skroz lijevo pa natrag desno. Samo se smota tu ispod sata u slovo S i onda se "muči" kad stiskam ručicu kuplunga. Ja sam tu treću vodilicu zaobišao
 
...sad sam i ja malo obratio pozornost na kuplung sajlu, i siguran sam da ne stoji dobro...usput otkrio zašto moje kratko svjetlo svijetli ko potrošeni upaljač, dok je dugo tuklo u nebesa...žarulja kratkog nije sjedila na mjestu, pa je, jasno, i snop svjetla bio 0 bodova
 
Kod mene je tvornička "postavka" sajle, prolazi kroz sva tri oka ili vodilice koje boobdy spominje.. Dalje iza desnog žmigavca na putu prema mašini nisam ni gledao tako detaljno, tamo je sajla manje-više fiksna, i ne miče se toliko kod skretanja..
 
Pozdrav,
Imam problem sa versysom 2007.g. sa prednjom kocnicom.
Kada u mjestu stisnem kocnicu mogu je stisnuti do rucke, a s vremenom dok je stisnuta kao da propada tako da u jednome momentu dok je skroz stisnuta do rucke moze se gurati motor lagano.
Kada pustim i opet stisnem onda uhvati dobro iako i onda mogu stisnuti do rucice skoro...
Majstor je brzinski pogledao i kaze da je razina ulja u redu...

Dali je ovo poznat problem u versulje? Sto bi moglo biti?

Hvala
 
Ocu za 2 dana kad majstor stigne... on mi je spominjao da je mozda do spremnika ulja na volanu, pa neka reparacija itd... hm
Al prvo ozraciti pa cu vidjeti sta dalje...