Kawasaki Versys 650

EVO EKIPA I JA PONOSNI VLASNIK VERSYSA  :mrgreen:drugi motor u garaži i ja prezadovoljan,s obzirom da sam navikao na hrpu konja ispod guzice..versys me svakim danom iznenađuje svojim ponašanjem..u svakom slučaju odličan motorić za tu lovu (y) malo sam dao više ali znam čovjeka od koga sam uzeo,ima stvarne km,,i dosta opreme, (y)
 
Evo ga..
 

Attachments

  • Screenshot_20200205_114258_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_20200205_114258_com.facebook.katana.jpg
    696.3 KB · Views: 229
sretno i puno lijepih kilometara!
izgleda u dobrom stanju koliko se može vidjeti na slici....


a i da ne izostavimo standardni savjet, razmisli vratit standardni ispuh :)
 
Standardni auspuh pod obavezno, na mojem iz 2019 je zavaren pa se nemoze promjeniti

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk

 
Maverick22 said:
sretno i puno lijepih kilometara!
izgleda u dobrom stanju koliko se može vidjeti na slici....


a i da ne izostavimo standardni savjet, razmisli vratit standardni ispuh :)
smijem znati zašto  :misli: ovaj je homologiran i u prometnoj (y)
 
Maverick22 said:
sretno i puno lijepih kilometara!
izgleda u dobrom stanju koliko se može vidjeti na slici....


a i da ne izostavimo standardni savjet, razmisli vratit standardni ispuh :)
hvala (y) fini je zvuk..nije prebučan
 
jaki said:
smijem znati zašto  :misli: ovaj je homologiran i u prometnoj (y)

zbog drugačije smjese (ili nečeg slično) kod ispuha posvađaju se ventili u motoru (ne sjećam se možda je i nešto drugo) i zna zaribat.
potvrdili su mi to i u KMS-u i Novemi. Najčešće je kod mašina sa višom kilometražom i sa aftermarket ispuhom duže vrijeme. Kada se stavi aftermarket ispuh trebala bi se odradit (valjda) kalibracija, ali to nitko ne radi nego samo našarafe. Ja sam zato ostavio serijski na svojem i čuje se i ovak solidno.

 
SRANJA se događaju samo na ER6F-N i to opet je ovisilo kad i kako...
jer su jači i opterečeniji nikada se nije desilo da je spalilo ventil-klip na Versysu bez obzira na ispuh...
 
Ja ionak ne kužim zakaj se mora čuti? Da drugi misle da voziš jači motor nego kaj voziš? Da imaš više cilindara nego kaj imaš? Da se djeca okreću na cesti za tobom? Dođi tiho i izvadi iz džepa bonbone pa ih počasti  :mrgreen: , to ih se bude više dojmilo. One fore kaj pojedinci prodaju o sigurnosti su samo za opravdavanje vlastitog ega, ionak te vozač u autu ne čuje dok već nisi kraj njega, a onda je malo kasno. Traktoristi ni onda.
 
Ja imao Versysa 2012. godište, prodao ga sa 78000. Zadnjih cca 25000 je  imao Giannelli top. Kod mene nikakvih problema, a mislim ni kod prijašnjeg vlasnika  :mrgreen:
 
Nino777 said:
Ja ionak ne kužim zakaj se mora čuti? Da drugi misle da voziš jači motor nego kaj voziš? Da imaš više cilindara nego kaj imaš? Da se djeca okreću na cesti za tobom? Dođi tiho i izvadi iz džepa bonbone pa ih počasti  :mrgreen: , to ih se bude više dojmilo. One fore kaj pojedinci prodaju o sigurnosti su samo za opravdavanje vlastitog ega, ionak te vozač u autu ne čuje dok već nisi kraj njega, a onda je malo kasno. Traktoristi ni onda.
bitno je da se cuje.. Jer kada fluidno i zivlje vozis da te se cuje i prevenira neki slucajni izlazak na cestu.. Samo zbog toga
 
(y)
picasso said:
SRANJA se događaju samo na ER6F-N i to opet je ovisilo kad i kako...
jer su jači i opterečeniji nikada se nije desilo da je spalilo ventil-klip na Versysu bez obzira na ispuh...
 
picasso said:
SRANJA se događaju samo na ER6F-N i to opet je ovisilo kad i kako...
jer su jači i opterečeniji nikada se nije desilo da je spalilo ventil-klip na Versysu bez obzira na ispuh...

eto. još jedna informacija koja se razlikuje.
meni u servisu rekli da je i na versysu. a kad je situacija rekla kazala i ništa se ne zna.....rađe sam tvornički

sa aftermarket topom može radit, a i ne mora i to je sve....zamjena ovisi o pojedincu

moj frend ima 2015 versys sa Leo Vince i dayum al fino puca......
 
Je, ali kod tih modela ide kompletan sistem, pa je vjerojatno druga priča. Inače, ko je starije modele sa otvorenim auspuhom koristio normalno, uz propisanu kontrolu ventila i bez natjecanja u turiranju po motorijadama i slično, mislim da nije imal gore navedenih problema. To kaj ne trpi sranja ko redne 4 mašine starijih generacija kak su ljudi navikli je već druga stvar... (y)
 
error said:
Je, ali kod tih modela ide kompletan sistem, pa je vjerojatno druga priča. Inače, ko je starije modele sa otvorenim auspuhom koristio normalno, uz propisanu kontrolu ventila i bez natjecanja u turiranju po motorijadama i slično, mislim da nije imal gore navedenih problema. To kaj ne trpi sranja ko redne 4 mašine starijih generacija kak su ljudi navikli je već druga stvar... (y)


O tome i pričam...
 
Ove sezone sam odlučio sam napraviti servis na motoru pa sam kupio dijelove. Gledao sam cijene na motormania.hr al na kraju sam naručio sa https://www.bts-motorradteile.de/ i ja sam zadovoljan. Došlo za 3 dana, fino zapakirano a dostava je 13€ i prihvaćaju paypal. Možda ima i jeftinije al meni se to nije dalo tražit pa evo možda netko traži takvu trgovinu.
 
Redovito kupujem sa te stranice, radi sigurne i kvalitetne usluge. Kaj se tiče potrošnih dijelova i kinđanja motora, preporučam i carpimoto.it. Malo duže se čeka jer s DHLom paket ide iz Padove u Linz pa k nama, ali svejedno je brže i jeftinije od naše pošte  :mrgreen:
 
Koja je oznaka za Versys 2008? Jer ga ne nalazim na listi. Možda smješno pitanje, al ne znam. Znam da je šasija JKALE, pa možda KLE kao i model prije njega?