Kawasaki Versys 650

Stigao 3D komadic i odmah stavio, na prvu malo ovo sto sam vozio...ispada da ce zaista pomoci, nema vise micanja prema tanku.

Jedino sto me malo brine jest onaj plasticni dio koji sluzi sicu da legne na njega, ako stavim i tanku obostranu lijepljivu straku, nikak nemogu nagurat sic na to da stoji a samim time nemogu lockat sic. Jedino kada ga samo polozim, bez ikakvog lijepljenja onda uspijem nagurati sic da stoji kak spada...ne znam, probam jos sutra nesto iskombinirati ili pustiti bez lijepljenja.
 

Attachments

  • WhatsApp Image 2023-03-09 at 20.48.48.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-09 at 20.48.48.jpeg
    259.6 KB · Views: 0
  • WhatsApp Image 2023-03-09 at 20.48.47 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-09 at 20.48.47 (1).jpeg
    387.1 KB · Views: 0
  • WhatsApp Image 2023-03-09 at 20.48.47.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-09 at 20.48.47.jpeg
    236.6 KB · Views: 0
Eto, odvozenih par sto KM. Mod je preporod !

Hvala jos jednom svima na pomoci.

A kada vec pisem pa da pitam jos jedan savjet....
Koji antifriz bi preporucili osim motul expert ? a da ga imaju na kupivozi.hr?
Narucujem vise stvari od njih a motul im je preskup.
 
Bilo koji nekog poznatog proizvođača jer sad su svi već za alu blokove itd...
 
ima tko neki auspuh za prodat za versys 2019?
jel probao netko upasati sa 2011 auspuh na noviji?
također tražim i crash bar
 
Last edited:
ma nije toliko do toga sto nitko ne vozi versysa već je zlatno vrijeme foruma odavno prošlo....i sam dolazim ovdje samo kada mi je nešto potrebno dok sam prije provodio sate i sate dnevno na 4-5 foruma paralelno. neki bi rekli izgubljen život ali bilo je lijepo :)
inaće ja sam u međuvremenu kupio crash barove i auspuh pa evo linkovi, mozda nekome zatreba.
Arrow X-kone

EDIT:
nemojte ovo naručivati jer bez grana ne znači ništa, nisam znao da poslije 3 generacije versysa ne postoje slip on opcije već samo full sistemi!
na sreću ja sam uspio poništiti naruđbu na vrijeme.

Heed crash bar
 
Last edited:
ma nije toliko do toga sto nitko ne vozi versysa već je zlatno vrijeme foruma odavno prošlo....i sam dolazim ovdje samo kada mi je nešto potrebno dok sam prije provodio sate i sate dnevno na 4-5 foruma paralelno. neki bi rekli izgubljen život ali bilo je lijepo :)
inaće ja sam u međuvremenu kupio crash barove i auspuh pa evo linkovi, mozda nekome zatreba.
Arrow X-kone

EDIT:
nemojte ovo naručivati jer bez grana ne znači ništa, nisam znao da poslije 3 generacije versysa ne postoje slip on opcije već samo full sistemi!
na sreću ja sam uspio poništiti naruđbu na vrijeme.

Heed crash bar
Sve jasno. I sam sam visio tu pred 12-13 godina i sad sam se vratio.
 
Ok ništa od gornjeg pitanja pa idemo dalje :D

Problem koji se poćeo sve češće ponavljati:

Pri paljenu bio motor topal ili "hladan" koliko god može biti hladan u ovo vrijeme, se dešava da ili cvili nešto duže prije neg upali a ponekad se upali i skoro odmah ugasi (ako ne dodam ručno gas pri paljenju).
Nadalje, danas mi se desilo da u normalno vožnji držim kvačilo i dodam gasa malo - onak kao da želiš revat i motor se ugasi :unsure:

E sada, ja sam na 21000 km cca, u servisnoj piše kako je na već 12 000km trebalo mjenjati svječice i ponovno na 24k, to nisam napravio, zaista može biti do njih problem? nadalje, sa cca tih 21k pređenih nisam mjenjao niti ispuhao filter, da li to možda doprinosi tome?

ne znam, nov sam i pojmam nemam od kuda da krenem istraživati problem, netko sa savjetom il dva ?
 
ne znam, nov sam i pojmam nemam od kuda da krenem istraživati problem, netko sa savjetom il dva ?

Ispravne svijećice i filter zraka su minimum kojeg svaki motor mora imati.. Ali morat ćeš na servis, jer izmjena svijećica je malo veći zahvat. Treba prvo isprazniti i skinuti s motora tank goriva, zatim ispod njega potpuno demontirati plastično kučište filtera za zrak. Svijećice se nalaze ispod svega toga, duboko u glavi motora. Velika je šansa da uopće nemaš adekvatni alat za njihovo vađenje.. Ako ti pri tome još nešto upadne u usis motora, ili potrgaš neki od konektora, napravit ćeš tri puta veću štetu i probleme, od cijene tog servisa.