Kawasaki Versys 650

update: Versys mi je jučer bio podvrgnut prvom servisu - izmjena filtera, ulja, dotezanje svega i svačega... jedino što servisi nemaju vremena napraviti je riješiti zujanje, pa si ga moram sam jedan dan rašarafiti i složiti s gumicama pod maskom.
 
bad_ri said:
update: Versys mi je jučer bio podvrgnut prvom servisu - izmjena filtera, ulja, dotezanje svega i svačega... jedino što servisi nemaju vremena napraviti je riješiti zujanje, pa si ga moram sam jedan dan rašarafiti i složiti s gumicama pod maskom.

ma i na z-u zuji kad skines i vratis par puta. Zato je to kawasaki ,uvijek imas nesto za radit na njemu. I to je super. Sta ce mi suza,kad nista ne vibrira i ne kenjka.  :jesus:
 
Bruno_rv said:
ma i na z-u zuji kad skines i vratis par puta. Zato je to kawasaki ,uvijek imas nesto za radit na njemu. I to je super. Sta ce mi suza,kad nista ne vibrira i ne kenjka.  :jesus:

ooo kenjka i na suzama... bar na banditu kojeg sam probao voziti, na određenim okretajima osjetis laganu vibraciju pod guzicom - prava mala masaža za šu...!  :LOL:
 
bad_ri said:
update: Versys mi je jučer bio podvrgnut prvom servisu - izmjena filtera, ulja, dotezanje svega i svačega... jedino što servisi nemaju vremena napraviti je riješiti zujanje, pa si ga moram sam jedan dan rašarafiti i složiti s gumicama pod maskom.
Pozdrav svima na Versyu, a i drugima  :mrgreen:
Imao sam isti problem sa vibracijom (moj je 2007) i riješio sam ga podbacivanjem između instrument table i oklopa iznad prednjeg svjetla. Motor je OK, bio sam sa suvozačem do Zagreba i nazad, malo je sic prekrut i preuzak u prednjem dijelu, pa se na ovakvim turama to dobro osjeti... Blaž kaže da postoji silikonski sic ali za njega treba izdvojiti od 4000-5000 kn. Za gume se slažem ... savjetuje li netko bolje gume, naravno i koje????
 
Za podbacit komad gume pod masku da ne zuji ti triba tocno 3 sekunde jer ne tribas nista rastavljat.

Ja san stavija Metzeler Roadtec z6 gume i puno puno su bolje od orginalnih Dunlop.
 
vidjeli danas supruga i ja crvenog Versysa u Gračanima, išao nam u susret... velim ja njoj "e, to ti je versys", a ona meni "ma da, ja mislila to neki skuter"...  :LOL:
 
moover said:
vidjeli danas supruga i ja crvenog Versysa u Gračanima, išao nam u susret... velim ja njoj "e, to ti je versys", a ona meni "ma da, ja mislila to neki skuter"...  :LOL:


A jbg kad nisi uzeo "pravi motor" nego maloga Pegasa pa ti žena cilo vrime misli da se vozi na skuteru, zato je shvačam zašto dolazi do zabune...  8)
 
H@k said:
A jbg kad nisi uzeo "pravi motor" nego maloga Pegasa pa ti žena cilo vrime misli da se vozi na skuteru, zato je shvačam zašto dolazi do zabune...  8)
(y) :mrgreen:
Ne, nego mislim da je u njenim očima Versys skuter naspram Pegasa...  :jesus:
 
moover said:
(y) :mrgreen:
Ne, nego mislim da je u njenim očima Versys skuter naspram Pegasa...  :jesus:

mojne se titlju, al pegaso mi nikad nije bio izbor uz versysa...jedan cilindar, niže se sjedi, nekako je manji...
 
bad_ri said:
mojne se titlju, al pegaso mi nikad nije bio izbor uz versysa...jedan cilindar, niže se sjedi, nekako je manji...
ma što bih se ljutio...  (y) ja sam jedno vrijeme svog 7 godina starog Pegasa htio zamjeniti za Versysa... al onda sam otkrio Stroma...  :mrgreen:
 
bad_ri said:
mojne se titlju, al pegaso mi nikad nije bio izbor uz versysa...jedan cilindar, niže se sjedi, nekako je manji...

Evo covik ima argumente...
Ti imas za svoga pegasa glavni argument "šminka" a to je jedna od glavnih odlika skutera... :palacdolje: :jesus:
 
moover said:
ma što bih se ljutio...  (y) ja sam jedno vrijeme svog 7 godina starog Pegasa htio zamjeniti za Versysa... al onda sam otkrio Stroma...  :mrgreen:

meni je i strom ok, ali dl650 mi djeluje kao da mu nešto fali - kad ga pogledam pored dl1000. a i cijenom mi je versys bio daleko povoljniji. inače, sve super motori, samo pitanje što tko voli i što si može priuštiti.
 
legajuana said:
:shock:  VERSYS vs PEGASO    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a da ipak Versa usporedimo s nekim motorom???   :mrgreen:
a da ipak prestanete podjebavat dok je još sve na šali...  :misli: :jesus:
 
legajuana said:
pa di si uletio na temu o Versysu blatit naš motor...   ... resistant is futile.... :mrgreen:
nisam došao blatit motor već ispričat zanimljivu anegdotu... ma, tko mi kriv kad stavljam ruku u košnicu... tak mi i treba, hehe  (y)
 
aaa vidiš, anegdota....  i meni se dešava da jako puno tih velikih skutera zamijenim za neke sportive i slično  :D

jbg    malo su narasli ti skuteri a motori nekako se smanjuju....    interesting ????