Kawasaki Versys 650

...stvarno ne vidim smisao da se ide dalje u dubino oko ovog. Mislim da sam bio dosta detaljan, ali ajde kad smo se zakačili :wink: oko ovog. Poanta je da brzina raste linearno s brojem okretaja, I to je tako. Postoje i neke greške očitanja koje u ovom slučaju nisu uzete u obzir. Ako odstupanje i postoji, postoji zbog te greške, no u paviluje tako kako je napisano. sada da li će brzinomjer pokazivati 50, 52, ili 49 sasvim je svejedno kad ni taj pokazani rezultat nije točan, no o greškama nekom drugom prilikom i neki drugi ljudi (y)
 
bad_ri said:
evo da napravim mali OT (ako smijem)

stigao moj Versys, sad ga ponosno vozim Rijekom cijeli dan danas  :D

zakon od motora!
na 4000 okretaja mi je išao oko 90-93 km/h u šestoj brzini.

oohhoo hoo jel to nova prinova kod nas ?


pozdrav prika (y) (y) (y)
 
bad_ri said:
evo da napravim mali OT (ako smijem)

stigao moj Versys, sad ga ponosno vozim Rijekom cijeli dan danas  :D

zakon od motora!
na 4000 okretaja mi je išao oko 90-93 km/h u šestoj brzini.
cestitam (y) (y)

nego kak ste zadovoljni sa serijskim gumama?
 
flugo said:
cestitam (y) (y)

nego kak ste zadovoljni sa serijskim gumama?

:povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca:

d221 kakva kurčina od gume pa treba joj 50 km da se zgrije da moš vozit malo žešće

napravio sam 5500km zapalio dva kruga i ima je još pola  :palacdolje:

tvrda ko kamen



aj sad pitanje ko je i koliko napravio km sa orginalom do izmjene

ja ih hoću mjenjat a stari mi se čudi otkud već pa samo ima 5500
 
ma neznam..ja sam prosao sa magarca na konja pa su mi i gume ok :mrgreen:
nego bio sam na servisu pa mi je rekao isto to..da su gume obicna plastika i da nevaljaju nis :misli:
ja bas i ne volim i ne vozim zestoko tak da su mi li la..ali ipak bi radje gore dobru gumu jer ipak guma glavu cuva :mrgreen:
ja sam sa svojim za sad napravio 3000 i gume su kak su i bile..uz moj stil voznje nije ni cudno..

nego zemosk jel ti vozis crnog versysa?jesi prolazio koji put kroz jasku? :misli:
 
još niste shavtili da je motor zadnje klepetavo raspadajuće smeće sa lošim gumama  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
flugo said:
ma neznam..ja sam prosao sa magarca na konja pa su mi i gume ok :mrgreen:
nego bio sam na servisu pa mi je rekao isto to..da su gume obicna plastika i da nevaljaju nis :misli:
ja bas i ne volim i ne vozim zestoko tak da su mi li la..ali ipak bi radje gore dobru gumu jer ipak guma glavu cuva :mrgreen:
ja sam sa svojim za sad napravio 3000 i gume su kak su i bile..uz moj stil voznje nije ni cudno..

nego zemosk jel ti vozis crnog versysa?jesi prolazio koji put kroz jasku? :misli:

mislim das jesam ali prija mjesec dva :misli:
 
flugo said:
i da pogodim..imas neke bocne torbe-bisage na bajku.. :mrgreen:


a ne nisam to ja moj je crne boje

ima u sk jedan plavi versys vozi ga neki doktor
on je stavio na njega :eek:rginal veći vizir,slajdere,bočne nosače ali je stavio bisage mjesto kofera
jesi njega vidjeo

šta si vozio prije versysa

 
zemosk said:
:povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca:

d221 kakva kurčina od gume pa treba joj 50 km da se zgrije da moš vozit malo žešće

napravio sam 5500km zapalio dva kruga i ima je još pola   :palacdolje:

tvrda ko kamen



aj sad pitanje ko je i koliko napravio km sa orginalom do izmjene

ja ih hoću mjenjat a stari mi se čudi otkud već pa samo ima 5500

mijenjaj. ja imao d220 na z-u (ista guma samo druge sare) i neces je nikad potrosit. A moras je vozit dugo po jako dobrom asfaltu da se dobro zagrije i onda mozda nece pobjec.

Otkad sam je skinuo,preporodio sam se.
 
zemosk said:
a ne nisam to ja moj je crne boje

ima u sk jedan plavi versys vozi ga neki doktor
on je stavio na njega :eek:rginal veći vizir,slajdere,bočne nosače ali je stavio bisage mjesto kofera
jesi njega vidjeo

šta si vozio prije versysa
pa i ovaj je bio crni..sa bisagama i tip je imao istu kacigu ko i ti u avataru pa mislio mozda si to bio ti,vozili skupa kroz dio jaske po nekom makadamu...no nebitno

prije sam ti vozio yamahu super tenere 750...imas pod preradama jedan topic sa njom :mrgreen: :mrgreen:
 
Eto da javim da Versys 2008 ima problem sa zujanjem kontrolne ploče... počne nesnošljivo zujat oko 3000 okretaja i zuji u rasponu do 3900-4000 okretaja... još je u fazi razrade, pa za gornje okretaje ne znam. Ima li tko sličan problem s tim godištem?
 
bad_ri said:
Eto da javim da Versys 2008 ima problem sa zujanjem kontrolne ploče... počne nesnošljivo zujat oko 3000 okretaja i zuji u rasponu do 3900-4000 okretaja... još je u fazi razrade, pa za gornje okretaje ne znam. Ima li tko sličan problem s tim godištem?

a to e i mene mučilo pa sam pobacio samoljepljive trakice ispod plastika na spojevima sad se nečuje (y) (y)
 
Bruno_rv said:
mijenjaj. ja imao d220 na z-u (ista guma samo druge sare) i neces je nikad potrosit. A moras je vozit dugo po jako dobrom asfaltu da se dobro zagrije i onda mozda nece pobjec.

Otkad sam je skinuo,preporodio sam se.

o mozes mozes... kad ti naprimjer prijatelj ima momacku! :mrgreen: :mrgreen:
 
nixy said:
o mozes mozes... kad ti naprimjer prijatelj ima momacku! :mrgreen: :mrgreen:

il na primjer susreti u petrinji pa utakmica hrvatske repke na EP. al ima je još pola nikad joj kraja :jesus:
 
bad_ri said:
Eto da javim da Versys 2008 ima problem sa zujanjem kontrolne ploče... počne nesnošljivo zujat oko 3000 okretaja i zuji u rasponu do 3900-4000 okretaja... još je u fazi razrade, pa za gornje okretaje ne znam. Ima li tko sličan problem s tim godištem?


:jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
MravZ said:
:jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

hehe, i meni je smiješno - da nisu bili u stanju staviti komad gume koji će amortizirati vibraciju koja se javlja. sreća, greška se ispravlja DIY tehnologijom vrlo lako, a servisu je to još lakše. i dalje mi je bike super! (da ne misliš da sam požalio što sam ga uzeo)