Kawasaki Versys 650

Versulja650 said:
Pozdrav,jel ima tko iskustva ili zna sta bi moglo bit?na nizim okretajima mi se cuje neki cudan metalni zvuk iz auspuha i uzasno me zivicira:)auspuh je orinalni gore

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Bilo je slucajeva da se u loncu nesto raspalo (vjerojatno neka pregrada) pa zveckalo.
 
Ako se ne varam bilo je dosta govora o čestoj pojavi zveckavo/cviljugavog zvuka i to je onda jedan komad metala pri kraju grane prije auspuha, tamo gdje se dvije cijevi spajaju...ima o tome u temi ali davno...
 
Na samom spoju cijevi grana dva u jedan je zavaren lim unutra uzduž, kao neki usmjerivać plinova to je znalo
popustiti,

sve skupa dolje zavari se, ali prije svega nabavi si nove brtve na spoju glave i grana...
 
picasso said:
Na samom spoju cijevi grana dva u jedan je zavaren lim unutra uzduž, kao neki usmjerivać plinova to je znalo
popustiti,

sve skupa dolje zavari se, ali prije svega nabavi si nove brtve na spoju glave i grana...
Hvala budem rastavio pa cu vidjet.dihtunzi su novi od kad sam rastavljavo masinu

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

 
Versulja650 said:
Hvala budem rastavio pa cu vidjet.dihtunzi su novi od kad sam rastavljavo masinu

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk
Al to moram prvo grane razrezat da vidim ?

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

 
Ovisi koja godina je, ovi naši stari drlozi imaju zasebno grane zasebno lonac e sad neznam koja je tvoj godina
mislim da 2015 na dalje ima grane i lonac u komadu ako je tako onda odvezi motor nekome tko ima tig i zna šta radi ili
skini sve u kompletu dolje pa odnesi nekom tko vari inox i ima tig tako da to ljepo izgleda i ne hrđa poslije...

ako niš drugo daj sliku spoja grane i lonca pa ti detaljno razjasnimo...
 
picasso said:
Ovisi koja godina je, ovi naši stari drlozi imaju zasebno grane zasebno lonac e sad neznam koja je tvoj godina
mislim da 2015 na dalje ima grane i lonac u komadu ako je tako onda odvezi motor nekome tko ima tig i zna šta radi ili
skini sve u kompletu dolje pa odnesi nekom tko vari inox i ima tig tako da to ljepo izgleda i ne hrđa poslije...

ako niš drugo daj sliku spoja grane i lonca pa ti detaljno razjasnimo...
Evo naso sam sliku od prije dok je bilo sve rastavljeno ali mi i lonac nije bas  bog zna kaj pa sam narucio drugi za male pare pa cu i njega zamjenit.imam i kucelja al to mi se ne montira jer samo puca bzvz i baca čađu na vilicu[emoji846]
5915029c47ed1e0580105ec113acf009.jpg


Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

 
E sad sa špicangama ili s šrafcigerom probaj pmaknuti da se vidi di je popustio taj lim koji ti je na spoju grana jer se vidi sa ove strane kod lonca
očisti sa drotkefom ili nečim sličnim što bolje tako da se var ponovno dobro uhvati i to je to...
 
picasso said:
E sad sa špicangama ili s šrafcigerom probaj pmaknuti da se vidi di je popustio taj lim koji ti je na spoju grana jer se vidi sa ove strane kod lonca
očisti sa drotkefom ili nečim sličnim što bolje tako da se var ponovno dobro uhvati i to je to...
Puno hvala probat cu

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

 
picasso said:
E sad sa špicangama ili s šrafcigerom probaj pmaknuti da se vidi di je popustio taj lim koji ti je na spoju grana jer se vidi sa ove strane kod lonca
očisti sa drotkefom ili nečim sličnim što bolje tako da se var ponovno dobro uhvati i to je to...
Lim je ok u granama nigdje nije popustio.danas mi dolazi drugi lonac pa se nadam da je u njemu problem

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

 
picasso said:
E sad sa špicangama ili s šrafcigerom probaj pmaknuti da se vidi di je popustio taj lim koji ti je na spoju grana jer se vidi sa ove strane kod lonca
očisti sa drotkefom ili nečim sličnim što bolje tako da se var ponovno dobro uhvati i to je to...
Stavio sam drugi lonac i sad je sve ok

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

 
jel ima tko kojim slučajem Versys 650 2020?

ima koja razlika u odnosu na 2018/2019?
 
Sve je isto, versys 650 se nije mijenjao za 2020 osim boja.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
a dal su 2015+ modeli imali ikakve probleme, mane, greške? ili pali vozi
 
Ima netko da mu je pukao ventil? Bio sam te "sreće" na 72000km 2008 godište.
Nije preživio klip, glava. Ima netklo možda dijelove, mašinu?