Kawasaki Vn900-koliko nas ima?

boobdy said:
Lipo,lipo! Cijena? Jel bio uvoz ili kod nas kupljen. Zanima me  jer sam na vagi šta kupit nakon što se i ako se proda moj fazer. Imao sam prilike kratko provat ovaj motor, nisam ništa još zaključio, osjećaj u vožnji totalno različit, naravno čoper,  ali svi su izgledi da ću i ja po vn-a. Prijatelj je kupio nedavno jednog 2011tu sa 11tkm u top stanju. U njemačkoj je dao 5400e.

8000e, nije uvezen, u Oslu je kupljen.
 
Super izgleda. Jel znaš koji je to model footresta? Nisam još tako nešto vidio ali m se sviđa.
 
Carki said:
Super izgleda. Jel znaš koji je to model footresta? Nisam još tako nešto vidio ali m se sviđa.

nemam pojma, stvarno,  samo znam da mi čizmak ne stane ispod mjenjaca  :mrgreen:
 
Tvrle said:
nemam pojma, stvarno,  samo znam da mi čizmak ne stane ispod mjenjaca  :mrgreen:

Pa ni ne treba :)

Ajde baci koju sliku malo detaljnije i ispod...baš mi sve sviđa takvo rješenje
 
Pitanje za sadašnje ili eventualno bivše vlasnike ako prate.

Prijatelju ću sutra pomoći skinuti stator i regler. Regler će ići na ispitivanje a stator na viklanje.

Ima nekih caka kao savjeta? Preporuka provjerenih?

Isprike na pitanju koje je sigurno provučeno puno puta kroz temu, al stvarno sam kratak s vremenom za pretrage.

Hvala.
 
Pozdrav, da li netko zna tko je iza FB stranice Vulcan Riders Croatia https://www.facebook.com/vulcanriderscroatia/
 
Da se i ja upisem u klub :D
Nakon sto sam svasta nesto razgledao i isprobao, odlucio sam se za VN900 iz 2009te godine. Nadam se da mi nece brzo dosaditi :D
 
  • Like
Reactions: ZP1993 and SpoRRi